HER TELDEN !!! MAKALELER (herhangi bir konuda, bir müminin, münafığın, müşriğin, kafirin görüşü)

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
döneklikte son nokta. insanda omurga olmayınca...

konu edilen şahıs: Ahmed Yasin Bursevi

Adnan Oktarın yıllar boyunca en baş destekçilerinden olan, videolarıyla sohbetleriyle sürekli Adnan Oktarın yanlışlarını aklayan tevil eden ve Mehdiyetine vurgu yapan Ahmed Yasin şimdi çark etmiş..
ama ne çark..
çark ederken bile tasavvuf adabından edebinden ne kadar yoksun olduğunu gözler önüne seriyor..
bu gibi zıpçıktılara "halifelik" adı altında paye verenlere ne demeli bilmiyorum..

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
döneklikte son nokta. insanda omurga olmayınca...

konu edilen şahıs: Ahmed Yasin Bursevi

Ahmet Yasin Bursevi'nin cin çarpmış müridleri

Ahmet Yasin Bursevi'nin cin çarpmış müridleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ahmet Yasin Bursevî'nin İcazeti Düşmüştür! - Seyyid Fatih Nurullah Efendi Hazretleri

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
mustafa'nın müslüman olmadıgını öğrenen sunucunun kıvranışları

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Alimler ve yüklenmiş olduğu görevler - Mehmet Emin Akın (1/2)

Alimler ve yüklenmiş olduğu görevler - Mehmet Emin Akın (2/2)

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
küpeli ve yuvarlak entel gözlüklü "entel" dücaneden inciler!?

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu Cinlerin Kavmi- Büyüler

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Fotoğrafta Mehmet Akif Ersoy, tavla oynarken görülüyor.

dwmgxvxxgag9mpz.jpg

Mehmet Akif Ersoy'u hiç böyle görmediniz

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Cübbeli Ahmet - Mustafa Öztürk Diye Bir Hoca Var Sakın Dinlemeyin

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Herkes "seçim bir siyasi faaliyet değildir" diyen ve görevinden istifa etmeyen Binali Yıldırım ile dalga geçiyor.. me too...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
güzel bir çalışma...

merak edebilecekler için; "coffin", tabut demek.

II. Dünya Savaşı'nda hayatını kaybedenlerin ülkelere göre dağılımı

savaş kötüdür...

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Ayrıca Merve Kavakçı'nın Kız Kardeşi Elif Kavakçı da sarayda Emine'nin Moda Tasarımcısı imiş

DwnJUqeX4AA-Kfw.jpg

DwnUrg0XcAA2KU7.jpg

DwnJUJkW0AA6lkM.jpg

CIV9JumVAAAE8qX.png

CJafebOWcAAIxOd.jpg

photo-1.jpg

Röportaj: Elif Kavakçı | Tesettür Giyim Blog

CEoE5BSWoAEqt0L.jpg

haberde de geçtiği gibi kavakçı kardeşler, 1999 da başlayan buruk başörtüsü hikayelerini mutlu sonla tamamlamışlar.

DwnUsaNXgAETlKv.jpg

bu da kavakçı hanedanlığından bir başka fotoğraf

DwnJVMbWkAA-Npd.jpg

at nalı gibi turuncu kol saatine de dikkat lütfen...

Merve Kavakçı'nın Kız Kardeşi Elif Kavakçı da sarayda Emine'nin Moda Tasarımcısı imiş.

eminenin, bir giydiğini bir daha giymediği kıyafetlerinin bolluğunun kaynağı, bu vesile ile ortaya çıkmış oldu.

“Mü'min kadınlara da söyle: ‘Gözlerini (harama çevirmekten) sakındırsınlar ve ırzlarını korusunlar; ziynetlerini açığa vurmasınlar, ancak kendiliğinden görüneni hariç. Baş örtülerini, yakalarının ve göğüslerinin üstünü (kapatacak şekilde) koysunlar. Ziynetlerini, kendi kocalarından ya da babalarından ya da kocalarının babalarından ya da oğullarından ya da kocalarının oğullarından ya da kendi kardeşlerinden ya da kardeşlerinin oğullarından ya da kız kardeşlerinin oğullarından ya da kendi kadınlarından ya da sağ ellerinin altında bulunanlardan ya da kadına ihtiyacı olmayan (arzusuz veya iktidarsız) hizmetçilerden ya da kadınların henüz mahrem yerlerini tanımayan çocuklardan başkasına göstermesinler. Gizledikleri süsleri bilinsin diye ayaklarını yere vurmasınlar. Hep birlikte Allah 'a tevbe edin ey mü'minler, umulur ki felah bulursunuz.” (Nur: 31)

not: merve kavakçının kız kardeşi elif kavakçı hakkında araştırma yaptıkça gördüm ki, bu kadın; ayetlerde açıkça tarif edilen baş örtüsünün, tağyir edilmesi ile ilgili ciddi faaliyet yapan, abd de şirketi de olan, şeytanın askerlerinden biriymiş...

tasarımına bir örnek:

Bxjc1BOCMAAXoEd.jpg

kavakçılar küçükken

C_eCGH0XUAEbIRb.jpg

Son düzenleme:

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Modern Tıp Yahudiliğin emrinde mi?
..................
Bu sözlerim sebebiyle çok tepki alacağımı biliyorum, lakin Allah'ın karşısına bildiğini gizleyerek gidenlerden olmaktan yine Allah'a sığınırım!
Geçtiğimiz aylarda kıymetli bir hocamın muayenehanesinde uzun zamanlar yoğun bakım hemşireliği yapmış bir kardeşim ile tanıştım. Uzun görüşmelerimiz sonucunda ona şu soruyu sordum:
-Hiç ölümlere şahit oldun mu? Ölüm anında yalnız başlarına makinalar altında ne yapıyorlar?
Uzun uzun ellerine baktıktan sonra, yüzüme tokat gibi çarpan şu cevabı verdi:
-Evet.. sayamayacağım kadar çok ölüme şahit oldum..
Hepsinin ortak özelliği; son anlarında ağızlarındaki oksijen maskesini atıp, üzerlerindeki kabloları sökmeye çalışıyorlardı dedi..
Peki dedim, siz ne yapıyordunuz?
Biz kabloları geri takıyorduk, tekrar böyle çabaları olursa, ellerini bağlıyorduk! Böylede can veriyorlardı dedi.
Allahuekber!
Anında aklıma tahrif edilmiş tevrattaki şu ayet geldi.
Yahudiler:
“Acıklı ölümlerle ölecekler” (Yeremya 16/4)
Diye bizim üzerimize yemin etmişlerdi!
Biz bugün her tıbbın bir dini vardır ve bugünün tıp anlayışı asla "İslam" değildir! Derken tamda bunu kast ediyorduk!
Biliyorsunuz ki, Yahudiler öyle sistemli çalışıyorlar ki bir santim boşluk bırakmadan yüzyıllar evvel yaptıkları planları aynen bugün üzerimizde uyguluyorlar.
Bugün Mescidi Aksa'nın altını santim santim kazanlar, Filistin'de kundaktaki bebekleri yakıp eritenler buradaki Müslüman'ları rahat mı bırakacaklar sandık?
Bizleri ateşe verip yakmıyorlar ama bırakmıyorlar ki insan gibi yaşayıp, insan gibi can verelim..
Tekrar çınladı kulaklarımda..
"Son anlarında rahat can verebilmek için kabloları söküyorlardı, bizde ellerini bağlıyorduk" SubhanAllah!
Ne zaman Müslüman feraseti ile bakacağız? Daha başımıza ne gelmesi lazım ki Rasulullah'ın uyarılarını hatırlayalım?
Öyle bir sistem yerleştirdiler ki Müslümanların üzerine, akıl tutulması yaşar hale geldik.
Tabutlarımızın üzerinde "Ölüm ne bir dakika ileri, ne bir dakika geri" yazıyor lakin hala öleceğini bile bile terk eder olduk sevdiklerimizi buz gibi odalara.
Çünkü bu empoze edildi zihinlerimize.
Evvelce yaşlıların vasiyetleri vardı, sımsıcak yatakları vardı, başında Yasin okuyanları, zemzemle ıslatılan dudakları, helallik almaya gelen eş/dostları vardı.
Sımsıcak, tevekkül dolu, İslam'i olan ölümümüz buydu bizim! Çünkü vuslat vardı işin ucunda kavuşmak vardı!
"3 gün yatak, 4. gün toprak" diyorlardı cesurca, ölümü "çare" bilircesine..
Bugün biz ne yapar olduk kendimize?
Yapayalnız, çırılçıplak, duasız terk ettik sevdiklerimizi yoğun bakım ünitelerine.
Ben bizzat morgda bir çok yaşlı hastanın boğazının delinip 2-3 dikişle teğellendiğini gördüm.. Neden?
Nefes yolu açtıkları için.
-Zaten bu insan son nefesini vermeye çalışıyor neden birde zulmedip nefes yolu açıyorsun?
-Bize böyle öğretildi..
Kardeşlerim bunları gözyaşları içerisinde yazıyorum Vallahi, Billahi durum çok sandığınızdan daha vahim!
Burada asla doktorları suçlamıyorum çünkü onlara dayatılan sistem bu, öğretilen müfredat bu..
Rasulullah ne buyuruyor? "Her taşın altından yahudi çıkacak" bugün doğumumuzdan, ölümümüze kadar tiyatro misali bize yazıp çizdiklerini yaşıyoruz.
Yine tevratta şu ifade geçiyor:
Vurun; gözünüz esirgemesin ve acımayın; ihtiyarı, genci ve ere varmamış kızı ve çocuklarla kadınları helak için vurun.” (TEVRAT, Hezekiel 9/5-6)

Nasılda "vuruyorlar" değil mi? Hemde bizi, bizim elimizle vuruyorlar hiç gevşeklik göstermiyoruz..
Müslüman son nefesi verebilmek için çırpınıyor, biz ellerini bağlıyoruz.. Çünkü tevrat diyor ki "VURUN,ACIMAYIN!"
Sadece bu kadarla kalsa..
Eskiden her ölü evinde yıkanır, kefenlenir, evinden çıkardı ölüsü. Bugün ölüler evlere sokulmuyor.. Kapının önünden öyle böyle helallik al gönder..
Yıkadıkları sabunlar kimyasal, sardıkları kefenler titanyum dioksit, döktükleri kafurlar sentetik..
Biz neyin telaşındayız kardeşler?
Dirimize sahip çıkamıyoruz, ölümüze hakim değiliz peki biz bu hayatta neden varız?
Tv dizilerini bölüm bölüm mahşerde anlatmak, en güzel börek tariflerimizi Allah ve Rasulunun önüne koymak için mi?
Biz öyle büyük bir savaşın içerisindeyiz ki, tarifi yok zalimliğinin..
Ve biz bu savaşta uyuyoruz!
Düşman evlerimizde, evlatlarımızın ensesinde, yaşlılarımızın canına kast etmiş..
Biz ise esir düşmüşuz..
Hapsolmuşuz heveslerimizin peşinde..
Gözlerimizi kabirde açmamak duası ile..
/Yağmur Mirzayeva-05.01.2019/

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
1468940063532.jpg

erol mütercimlerin "...şimdilerde kahraman gibi tv tv dolaşıyor.. bütün türk ordusu geçmişini biliyor...." dediği kişinin, (galiba mit personeli de olan) mete yarar olduğunu zannediyorum.

02:03

Son düzenleme: