Herkese selam :)

fakiri

Kıdemli Üye
Bu forumda birçok abi,abla, amca, dayı ve tüm akarabayı tealûkat bulunduğu için üye oldum. Oldukça özgür bir platform olduğu dikkatimi çekti. Özellikle yönetim bütün görüş ve fikirlere aynı mesafede.
Sizlerle paylaşımalrda bulunmak istiyorum. Bu arada sakın avatarıma bakıp da beni değerlendirmeyin. Ben çok insancıl, barış ve hoşgörü sahibi biriyimdir. Bunu ilerde siz de yakından anlayacaksınız .:O

Not: Avatarımın neden görünmediğine bir anlam vermedim ?

MAV!M

muamma
ve aleyküm selam..
hoşgeldin kardeşim..:gul

Enes

İhvan Forum Üye
Aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz...

kimse neden size hoşgeldin dememiş aslında bizim üyeler sıraya girerdi :)

dikkatten kaçmış demekki

Kaptan

Mecra Yazarı
Bu forumda birçok abi,abla, amca, dayı ve tüm akarabayı tealûkat bulunduğu için üye oldum. Oldukça özgür bir platform olduğu dikkatimi çekti. Özellikle yönetim bütün görüş ve fikirlere aynı mesafede.
Sizlerle paylaşımalrda bulunmak istiyorum. Bu arada sakın avatarıma bakıp da beni değerlendirmeyin. Ben çok insancıl, barış ve hoşgörü sahibi biriyimdir. Bunu ilerde siz de yakından anlayacaksınız .:O

Not: Avatarımın neden görünmediğine bir anlam vermedim ?
Hoşgeldin dede.
Aman aman ne demezsin, hoşgörü abidesi.:D

ihvanistanbul

AkhenAton
vay be nerden nereye...

" Oldukça özgür bir platform olduğu dikkatimi çekti. Özellikle yönetim bütün görüş ve fikirlere aynı mesafede. " derken şimdi herkes istediğini söyleyebiliyor diye çemkiriyor :D :D

bi husben

Kıdemli Üye
hakket fakiri nerde dede diyorduk acaba diyorum hakkın rahmetine kavuşmuş olmasın

cemaliii

Kıdemli Üye
Dede bu konuyu açtığında 2.ciye gelmişti. Fakiriden önceki nicki cenkti. Geldiği günden yanada cenk ediyor zaten.