Hocaefendiyi nedenmi seviyorum? "suçlu" oldugu icin seviyorum...

cemaliii

Kıdemli Üye
Neden zorlanayım? İkisi de yalancı olsa, bana ne :)

abdullah gül gibi yapayım bende,bu kısımda bir yanlışlık var diyeyim.:)
diğer cümlen doğru,şahidide bizzat benim. ama bu kısımda bir yanlışlık var.şimdi artık 13 yıllık ak partililerden,daha ak partili oldun.:)

talib

Kıdemli Üye
abdullah gül gibi yapayım bende,bu kısımda bir yanlışlık var diyeyim.:)
diğer cümlen doğru,şahidide bizzat benim. ama bu kısımda bir yanlışlık var.şimdi artık 13 yıllık ak partililerden,daha ak partili oldun.:)

Öyle olmak icap eder. Msülümanlar birlik olmalı ve bugün o birliğin adı AKP. Yarın başka bir şey olur, orayı destekleriz. Bu dün milli görüş partileri idi, bugün ise AKP.

Biz AKP'yi eleştirirken de AKP'ye oy verdik. Eleştiri muhakkak olmalı. Bugün cemaatin dediklerini, biz dün söylerdik de bizi kaale almazlar, büyüklük enaniyeti ile dalga geçerlerdi. Bugün ise gelinen nokta malum...

Dün hem cemaati, hem AKP'yi eleştirdik ve bugün gördük ki, hepsi doğru. Ama şu da doğru, cemaat terkedilmesi gereken bir yer iken AKP şu anda müslümanların toplandığı yer. Rüzgar yön değiştirmeden de yön değiştirmek doğru olmaz.

hirahos

Kıdemli Üye
Keşke Ak partiden daha iyisi çıksa da onu desteklesek. Burası anlaşılmıyor galiba... :)

talib

Kıdemli Üye
Keşke Ak partiden daha iyisi çıksa da onu desteklesek. Burası anlaşılmıyor galiba... :)

Bazen daha iyi olmak da yetmez. Adam tek başına iyi, neye yaradı?

Hem iyilerden olacak hem de müslümanların bir çatı altında toplamayı başarmış olacak.

SP daha iyi diyen kardeşler, günü de iyi okumaları gerekir.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Türkiye’ye kaçak yollarla getirilen İranlı kadınların, kritik görevlerdeki kişilerle muta yöntemiyle evlendirildiği iddiasıyla başlatılan operasyonda, ilginç ayrıntılara ulaşıldı. Kadınlar, Türkiye’ye sokulmaları karşılığında, kilit görevdeki Türklerden aldıkları gizli bilgi ve belgeleri, İran devrim muhafızlarına aktarıyorlardı.
Yani??

Bu dedikoduları sizin çıkardığınız doğru mu?

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
Yani??

Bu dedikoduları sizin çıkardığınız doğru mu?
Tamamem doğru olmadığını göstermek için yandaş medya ve doğan medyasının haberlerinden ve Cübbeli Ahmet Hocanın açıklamasından nümuneleri paylaşmaya çalıştım.Yani bu söylentiler farklı kaynaklar tarafındanda kamuoyuna paylaşılmıştır.

elcevaz13

Profesör
Web sitesi
www.herkul.org
Farklı kaynaklar bu söylentileri nereden öğrenmiştir?

Mesela

İlk önce Fethullah hocanın bunu dillendirmesi bu farklı kaynaklara kaynaklık etmiş olabilir mi?
Haberleri okursanız sorunuzun cevaplarını bulursunuz.Ayrıca haber tarihlerini de dikkate alabilirsiniz.