İbrahim Kalın: 2. 100 günlük program kasımda açıklanacak

talib

Kıdemli Üye
Ne açıklanacağının bir önemi yok tabi ki. İlkinden ne anladık ki ikincisini ciddiye alalım. Dolar 6-7 tl arasında iken, hiçbir şeyin bir kıymeti yok.

Mesele o değil, mesele artık millet dalga geçiyor bu tür haberlere. Ağlanacak halimize gülelim diyoruz yani artık. Haber sitelerinde, twitter da en çok güldüren haberler maalesef bu tür haberler oluyor, yapılan yorumlar ile.

ihvanistanbul

AkhenAton
1. Neydi ki?
Saka yapmiyorum cidden elle tutulur ne vardi 1. De? Hic hatirlamiyorum?
Yani mesela su su kesimlere si kadar destek, vergi muafiyeti, kamuda ki ihalelerin iptali, ...vs somut ne vardi?

alanyali07

Kıdemli Üye
ak partinin klasik taktikleri bu.. güzel ağdalı başlıklarla sözlerle tezgahı süsleme püsleme..
sayılara takla attırma.. sayılarla doğru olmayan veriler sunma..enflasyon 10 iken 5 gösterme, 20 iken 8 9 gösterme..
"büyüme oranı" deyip bunu refah seviyesi artışı olarak sunma..
bunu malesef yıllardır çok ustaca kullanıyorlar.. ama artık mızrak çuvala sığmaz oldu iyice..
akpye bu kadar desteğin olması hep ekonomi sebebiyleydi..ekonomide istikrar felan vaatleri..
ama artık bunun da olamadığı görülüyor..

t@mam

Üye
Sayın iktidar eleştirirler,
Kim(hangi siyasi kadro) gelirse Türkiye sizce düzelir?

Aynı düzenin çarklarını değiştirmekle bu iş hallolacak mı? Yönetim kadrosunun laik-seküler olmaması ile dindar olmasını sanırım 15 sene zarfında hiç bir şüpheye yer bırakmayacak şekilde deneyimlemiş olmanız gerekir.

Hakettiğiniz şekilde yönetiliyorsunuz da; Bunu hak etmeyen azınlığın günahı ne??

talib

Kıdemli Üye
Halk buna müstahak idi ve hak ettiğini buluyor muhakkak.

Kimse konuşamıyor korkudan, aktroller ise yüksek sesle ve her yerden konuşuyorlar, dolayısı ile tek ses çıkıyor, farklı bir ses gelmiyor diye düşünüyor ise iktidar, bu seçim çok farklı olacak inşaallah.