İçimizden Geldiği Gibi! | Sayfa 70 | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

İçimizden Geldiği Gibi!

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Akıncı tiha envantere girdi. Teşekkürler çok sevindik. Emeği geçen herkesten allah razı olsun.

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Selçuk bayraktar ilginç bir anekdot paylaştı açılışta. 2004 yılı galiba bu projeleri götürdüğünde bir bürokrat bırakın bu işleri minvalinde birşeyler söylüyor. Şu bir gerçek siyasi irade bu projeleri desteklediği için olabiliyor. Yoksa mümkün değil. Dolayısıyla en büyük teşekkürü reis hak ediyor. Allah razı olsun cumhurbaşkanımızdan. Teşekkürler.

spesifik

آزادی قید و بند
İhvan Üyesi
Diplomamı halen almaya gitmedim
sağlık bakanlığından onaylanacaktı
bilmiyorum noldu ...
açıkcası hevesim de kalmamış.

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Türkiye artık futbola boşa bir sürü para harcamamalıdır. O paranın tamamını yada en azından bir kısmını voleybola kaydırmalıdır. Voleybola yatırım yapıp, dünyada voleybol deyince türkiye ve voleybol ligi deyince türkiye ligi akıllara gelmelidir. Futbolda bu şansımız yok. Futbol deyince ispanya italya takımları ligleri akıllara geliyor ve kısa vadede onların önüne geçmemiz beklenemez. Ama voleybolda bu şansımız devam ediyor. Daha çok yatırım yapılmalı. İha siha deyince akıllara türkiye geliyorsa, voleybol deyince de türkiye ligi ve türk takımları akıllara gelmeli.

spesifik

آزادی قید و بند
İhvan Üyesi
@ilke
dede coronaya yakalandın mı
aşı oldun mu =)
hiç yakışmadı hiç

ilke

Paylaşımcı
İhvan Üyesi
@ilke
dede coronaya yakalandın mı
aşı oldun mu =)
hiç yakışmadı hiç
Biri "kişisel mesajları sildim" dediğin konuda, diğeri de "Değişen bir şey yoK" başlıklığıyla açtığım konuda olmak üzere iki cevap verdim.

Son düzenleme:

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
İzmirde vals gösterisi yapmış chp. Bravo chpde değişen birşey yok. Adınız halk partisi ama bu halka çok uzaksınız. İyiki size oy vermeyi bıraktım.

adams77

Kanalizasyoncu
İhvan Üyesi
Trafik trafik bitmiyor bu trafik

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Dünyanın bir han olduğunu unutuyoruz.

hotaru

Profesör
İhvan Üyesi
"Deccal’ın beraberinde bir su ve bir ateş bulunacaktır. Fakat, onun ateşi soğuk bir sudur, suyu ise yakıcı bir ateştir."
Bu hadisi şerife çok somut anlamlar yüklemişim. Şu an içinde olduğumuz durumlardan dolayı çok daha farklı düşünüyorum artık. Allah azze ve celle en iyisini bilir...

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Parlamenter sisteme asla tekrar dönülmemelidir. Parlamenter sistem olsa 50 kere hükümet düşürmüşler, 100 kere güvenoylaması yapılmış, 6 ayda 2 yılda bir hükümet devrilir, tekrar koalisyon hükümeti kurulması 6 ay sürerdi. Yeni nesil z kuşağı falan bilmez hatırlamaz o günleri. Başkanlık sistemi bize en uygun sistem.

cemaliii

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Seçimde oyumu bu köpek terörünü çözmeyi kim vaat ederse ona vereceğim.