İHH Başkanı Yıldırım, Fatih Üniversitesi'nde Konuşacak

bi husben

Kıdemli Üye
hamasa laf atanın dininden imanından şuphe edilir.

Bu düşüncede olanlarında AKLINDAN bende şüpheederim.

Benim bildiğim İslami yaşamda BAŞKASININ iMANINDAN şüphe ETME YTKİSİNİ DÜŞÜNMESİNİ ALLAH cc bizlere vermemiştir.

DÜZMANTIĞIM BÖYLE der.

renginizi belli ediyorsunuz ne kadarda hamas karşıtı varmışta haberimiz yok chp zihniyeti bile sizden aladır

korakademik

Ordinaryus
kuru kuruya iman ettim demekle olmuyor bu işler

ancak muminler kardeştir kitaba iman ettiysen bunada iman edeceksin vesselam iman ettimle imanlı olunmaz dille ikrar kalple tasdik olması lazım

kuru kuru olmaz haklısın.
hamaslılar bizi kardeş olarak mı görüyorlar foruma dikkat ediyorum hamas ı destekleyen onca üye Hocamın her lafına laf yapıştırıyorlar

kardeş kardeşliğini biliyorsa karşılık alır.
kardeş abisinden aldığı öğütleri dinlemiyorsa, kardeşlik hukuku konusunda tek taraflı davranmamızı kimse beklemesin.

agbi

Yasaklı
renginizi belli ediyorsunuz ne kadarda hamas karşıtı varmışta haberimiz yok chp zihniyeti bile sizden aladır

Bir ATA SÖZÜ vardır.

ÖNCE KENDİ EVİNİN ÖNÜNÜ SÜPÜR ki konuşmaya hakkın olsun.

Yazdığınız mesajlara baıkıyorum YALNIZCA temel tenkit

ÖNCE VATANINDA İSLAM a bakış açıları belli olanları Yasal ve Müslüman a yakışır şekilde PASİFİZE etki ondan sonra diğer ülkelerdeki MÜSLÜMANLARIN YANINDA OLABİLESİN.

Bırak etrafına MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNE SALDIRMAYIDA Allah cc nimet verdiği AKIL a şükretmek için düşün neler yapabilirim diye.