İhvan-forum Forum anılarınız :)

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
Hâlâ Ankarada mısınız
Bencağız sizi hiç hatırlamıyorum

Ankaradayım evet, ben sizi tanıyorum :))) Eski nickim altın nesil idi. 3 ay önce değiştirmiştim.

Uzun zamandır girmiyordum, yine sizleri bulduğuma sevindim ama herkes dağılmış. :( Eskiden gerçekten burası çok ama çok güzeldi.

spesifik

آزادی قید و بند
Ankaradayım evet, ben sizi tanıyorum :))) Eski nickim altın nesil idi. 3 ay önce değiştirmiştim.

Uzun zamandır girmiyordum, yine sizleri bulduğuma sevindim ama herkes dağılmış. :( Eskiden gerçekten burası çok ama çok güzeldi.
Hmm
Altın nesil ...
Yinede hatırlayamadım
Umarım kötü bir hatıramız yoktur -)
Latife elbette
Yeniden aramızda görmekten mutluluk duyduk
İnsanoğlu dağılır toparlanır
Dağılma yoksa sıkıntı vardır -)

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com
Hmm
Altın nesil ...
Yinede hatırlayamadım
Umarım kötü bir hatıramız yoktur -)
Latife elbette
Yeniden aramızda görmekten mutluluk duyduk
İnsanoğlu dağılır toparlanır
Dağılma yoksa sıkıntı vardır -)

Estf tabiki yok, ihvanforum ilk üye olduğum forumların başında geliyor, o yüzden benim için önemi çok büyük.

Anı olarakta sabahlara kadar msn gruplarında kaynatmacalı günleri hatırlıyorum. :) Forum içerisinde oyunlar oynardık filan, özlemişim. Bugün tekrar girince duygulandım bi an eski günler aklıma geldi.

cemaliii

Kıdemli Üye
AşK_€r;644388' Alıntı:
ilk geldiğimde forum çok karışık geliyordu bana.tasavvuftan sonra diğer sayfalara giremiyordum bile.sanki bilmediğim bir mahallede gibiydim.forumun diğer bölümlerine girersem tekrar tasavvuf bölümünü bulamayacak kadar teknoloji cahiliydim.:O

Nerden nereye. Hey gidi günler.

Verda

Gales

Altın nesil ismini hatırlıyorum fakat paylaşım olarak çok hatırlamıyorum, bol paylaşım yaparak eski canlılığına kavuşturabiliriz belki =)

ömerusta

Kıdemli Üye
mesihci vardı ilk girdiğimde bende iyi sofiyim din benim bildiğimden başkası olamazdı adam eytimli misyoner
çok çekiştik az hakaret etmedim adama şimdi buryı okusada özür dilesem o kafirden

Darul_Beka

Profesör
ihvanforuma ilk girişim başka bir islami forumun reklamını yapmak içindi
ama süperdi o zaman konular mesajlar havada uçuşuyordu açtığım konu 10 dakika içinde açılan yeni konular nedeniyle görünmez hale geliyordu

cemaliii

Kıdemli Üye
ihvanforuma ilk girişim başka bir islami forumun reklamını yapmak içindi
ama süperdi o zaman konular mesajlar havada uçuşuyordu açtığım konu 10 dakika içinde açılan yeni konular nedeniyle görünmez hale geliyordu

Hey gidi nerde o günler. Şimdi günlerce yeni konu açılmıyor. Hatta bazı günler yeni mesaj bile yazılmıyor. Böyle olunca eski konular anketler birden anasayfada sanki yeni konuymuş gibi geliyor. Zidane haklı mı?kurtlar vadisi tekrar başlasın mı? Ama bu anket konuları otomatik mi geliyor yoksa yöneticiler bilerek mi yapıyor bilmiyorum.

Admin

Administrator
Yönetici
12 yaşımıza kaldı 3 ay. askere kaldı 8 sene :)

bu forumu neden hala açık tutuyoruz ben de bilmiyorum. belki bu yukarıda yazan anıların tamamının hatrınadır.

forumu çocuklarıma devrederim diyordum da enerji ve heyecan kalmadı.

bakalım daha ne kadar anı olacak bu forumda. artık neredeyse hiç anımız olmuyor.

Erhan

Profesör
Web sitesi
www.softajans.com

bu forumu neden hala açık tutuyoruz ben de bilmiyorum. belki bu yukarıda yazan anıların tamamının hatrınadır.

bakalım daha ne kadar anı olacak bu forumda. artık neredeyse hiç anımız olmuyor.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber maalesef forum konusu bitmeye başladı ki 2013 yılından sonra tamamen bitti diyebilirim abi. Eskiden bu forumda gece bile olsa yalnız kalamazdık. :)

Ocak 2007'de şöyle bir konumu buldum resimde vardı fakat gözükmüyor. :) http://ihvanforum.org/15746-saat-04-20-a.html 18 yaşında açmışım konuyu çok hoşuma gitti gerçekten. :)

Leylifer

Kıdemli Üye
Forumun eski halinde interneti birakamiyorum diye sikayet ediyordum. Bir anda eski forum havasi bitti, en son ne zaman girdigimi hatirlamaz oldum.
Bu forum silinip gidenlerden mi olur yoksa eski havasini yakalar mi bilemiyorum ama hep eskiler ozleniyor

cahid

Kıdemli Üye

@ibrahimi anladığım kadarıyla Erdem oluyor da sizi çıkaramadım.. Gerçekten yaş bu kadar genç mi eski yöneticilerden birinin çocuğu felan mısınız?

cahid

Kıdemli Üye
Koca Enesi tanımadın Cahid kardeş. :)

Uzun bir ara sonrası dönünce ve de profilinde üyelik tarihine rağmen 55 mesaj görününce farklı biri mi acaba dedim :D Vay be geçmişe gittim geldim şimdi. Alice (Şimdilerde admin - Enes) , Erdem , Hasan üçlüsü yönetiyordu bir zamanlar buraları. Forumla ilk tanıştığım zamanlar dikkatimi çekenler bunlardı. Bunlar haricinde ikizler -hatta bazen üçüzler- gibi dolaşan hanımlar ve ilk gördüğümde çok antipatik bulduğum o zamanlar nicki Kawa olan şimdilerde ortalıkta görünmeyen -ya da nicki değişen- birisi vardı. En gıcık olduğum tip ama @manifesto idi son olaylardan sonra parmaklıklar ardında mıdır yoksa yurt dışında mıdır bilemiyorum tabii. Gerek bu forumda gerekse en son fetöcülerin eline geçen ve kapanan bir forumda ilgili yapının gayri islâmi olduğunu anlatma çabaları benim için önemli bir yer tutar.. İhvan forumun ömrü varsa çocuklarımızın üyeliğini de görürüz kim bilir :) (Son olarak @Hasan abi nerelerdedir ne yapar merak ediyorum inş. hayatta ve huzurludur)

Cenan

Ordinaryus
Ruh gibi gelip ruh gibi gitmişim galiba hiçbirşey hatırlamıyorum.

Lakin, başkasına kızıp acısını benden çıkaran fakiri abiye nazik bir şekilde çıkışmıştım. O kibar çıkışım bile bana dert olmuş ilahi hediye etmiştim kendilerine.

Sükuttan zarar gelmez.

türkü

Kıdemli Üye
en çok anıyı okuyarak biriktirdim, hepsi de aklımda. : )