İhvan Forumdan Beklentileriniz Nelerdir?

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Admin kardeşlerimiz şu üyelerin bir listesini çıkarsın onlara ben toplu mesaj atmak istiyorum.Anlaşılan bunlar bu işi savsaklamaya devam edecekler...

BU SİTEDE BİRKAÇ TANE MÜSTEŞRİK VAR.ONLARIN AÇTIKLARI KONULARI DENETLEMİYORLAR.ONLARDA BU FIRSATI FIRSAT BİLİP SAPIKLIKLARINI BURADA YAYMAYA GAYRET GÖSTERİYORLAR.

BURADA, HİÇBİR İŞE YARAMAYAN TARTIŞMALARA YOL AÇACAK KONULARI AÇMALARINA MÜSAADE ETMELERİ ACABA NEYE VEYA KİMLERE HİZMET ETTİKLERİNİ İTİRAF EDEBİLİRLER Mİ?EDEMEZLER.ZİRA ONLARINDA ONLARDAN OLDUĞUNUN ALAMETİDİR.

ESKİDEN,HİLAFE-İ RAŞİDİN VE OSMANLI ZAMANINDA SAPIK FİKİRLİ OLANLARI YA ÖLDÜRÜYORLARDI YA DA ONLARI BULUNDUKLARI YERLERDEN TAA UZAKLARA SÜRGÜN EDİYORLARDI.MAKSAT, DİNİMİZE HALEL GETİRMEMEKTİ.

KİM SAPIK FİKİRLERE İZİN VERİP ONLARA KAPI AÇARSA BİLSİN Kİ ONLARDA BUNUN VEBALİNİ ÜZERİNE YÜKLENMİŞ OLURLAR.DİNİ KONULAR ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİLDİR.HERKES HADDİNİ BİLMELİDİR.BU HUSUSTA MUTLAKA HASSASİYET GÖSTERİLMELİDİR.

Tamam da bunu belirlemek o kadar kolay mı..???

Senin "sapık" olarak itham ettiğin taraf,

Sana "sapık"ı "kafirsin" olarak iade ediyor...

---))))

O zaman yönetim ikinize de güzel bir tekme atmalıdır...

Adalet böyle sağlanır...

Bunu beklerim,

Sen ne dersin...???

fakiri

Kıdemli Üye
ne yani dinini burdamı öğrenecektin hemde bu yaştan sonra kırkından sonra azana tafar bulunmaz beyim güle güle gidiniz arkanızda mevlüt okuturum

Beklentilerimizin neden kalmadığına dair olan bu bizi ne kadar da haklı çıkarıcı açıklamayı herkesin takdirlerine bırakıyorum.

:good:

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Tamam da bunu belirlemek o kadar kolay mı..???

Senin "sapık" olarak itham ettiğin taraf,

Sana "sapık"ı "kafirsin" olarak iade ediyor...

---))))

O zaman yönetim ikinize de güzel bir tekme atmalıdır...

Adalet böyle sağlanır...

Bunu beklerim,

Sen ne dersin...???

Biz Hak ile bâtılı ayırmadan kimseye "sapık- kâfir" damgası vuramayız.Ehli sünnet itikadına ters düşen bütün itikadlar sapıklıktır, bid'attır.

Merak etme, biz burada kalmaya da hevesli değiliz.Kimseye de "aman ne olur beni kapı dışarı atmayın" diye de yalvarmayız.Maksadımız, yanlışı, doğruyu, Hak ile bâtılı birbirinden ayırmaktır.

ömerusta

Kıdemli Üye
Beklentilerimizin neden kalmadığına dair olan bu bizi ne kadar da haklı çıkarıcı açıklamayı herkesin takdirlerine bırakıyorum.

:good:

haklısın be kardeşim sana acıyorum bu kadar mesepsizin tarık bilmez şeyh tanımazın içinde ne işin var kirletiyorlar seni git buralardan temiz deryalarda yüz

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Biz Hak ile bâtılı ayırmadan kimseye "sapık- kâfir" damgası vuramayız.Ehli sünnet itikadına ters düşen bütün itikadlar sapıklıktır, bid'attır.

Merak etme, biz burada kalmaya da hevesli değiliz.Kimseye de "aman ne olur beni kapı dışarı atmayın" diye de yalvarmayız.Maksadımız, yanlışı, doğruyu, Hak ile bâtılı birbirinden ayırmaktır.

İkile o zaman ne duruyorsun ya...

Netice, ehl-i sünne senin özel malın mı..???

Muhatabın o mal benim de diyor...

Gene ikinize tekme...!!!

İşte asıl adalet...

spesifik

آزادی قید و بند
Tahammülsüzlük öfkeye öfke günaha götürür.. Herkes fikrinde sabit ve kararlı ... kamusal fikirler beyan ediliyor muhatabınız tarafından kabul görmeyince seviyeyi düşürmemek için cedelleşmemek lazım..

Alay edildiğini düşünenler de alay ediyor olabilir.. Kimse birbiriyle alay etmesin kimin üstün olduğunu Rabb bilir...
Tek ilaha tapıyoruz ortak ilkelerde birleşmeli müteşabihler teferruat...