ihvan siyaset forumu mu acaba

ihvanistanbul

AkhenAton
bak kardeşim haklı olduğun yerde bile uslubunun ayarının kantarı bozuk, bizimki bozuk olur cezalandırırsın ki kaç sefer her cezaya razı olduğumu cezayı reddetMEdiğimi söyledim, hakettiğimi kabul ettim ama sen yöneticisin sen inadına kibar ve makul olacaksın , bizim dümenize girince sende bizimle aynı oluyorsun , o zamanda lütfen kendine de ceza ver ADALET olsun, HAKSIZMIYIM
Abi ben niye inadina kibar makul oluyorum? Ulke yonetiminde boyle bi kistas aramiyorsun tepemizdekiler istediklerini soyluyorlar sen alkisliyorsun benden niye makul olmami bekliyorsun? Biraz samimiyet lutfen...
Ayrica ben kibar oldugumda karsimda kibarliktan anlayan birilerini pek gormuyorum. Banlamadan once uyariyorum/uyariyoruz. 48 kez uyari alan adam var hala benden nezaket bekleniyor. ?

adams77

Kanalizasyoncu
Sudan sebeple kavga çıkaran insanoğlu aklı yordu kötüye, iyiyi yetime terketti. Sudan sebeplerle forumda terk edenlerde oldu, sudan sebeplere çocukça küsüp gidenlerde oldu. Siyasetin insanoğlunda ortaya çıkardığı etki işte NEFSine yenilmek.

Aleviyyun

İhvan Forum Üye
Üzülerek belirtmeliyim ki, bazı üyelerin yanlış üslubu forumdaki hareketliliği olumsuz etkiliyor.

bi husben

Kıdemli Üye
nerde @Kaptan niye küstürdünüz. Alay eder gibi süresiz ban veriliyor sonra 1 aya çevriliyor bu keyfilik niye.

f

gamsız

Profesör
Abi ben niye inadina kibar makul oluyorum? Ulke yonetiminde boyle bi kistas aramiyorsun tepemizdekiler istediklerini soyluyorlar sen alkisliyorsun benden niye makul olmami bekliyorsun? Biraz samimiyet lutfen...
Ayrica ben kibar oldugumda karsimda kibarliktan anlayan birilerini pek gormuyorum. Banlamadan once uyariyorum/uyariyoruz. 48 kez uyari alan adam var hala benden nezaket bekleniyor. ?
sen YÖNETİCİ sin, ihvanforum u temsil ediyorsun:unsure: onun için bize inat (biz derken biz illa terbiyesizolalım demiyorum herhalde:rolleyes::cool::D) onun için inadına inadına kibar ve nazik olacaksın kardeşim bunun lamı cimi yok, benim aksi olmam senin bizimle hadi benimle diyeyim :cautious: aynı olmanı gerektirmez.:censored::unsure::unsure::unsure: ben terbiyesizleşirsem vurusun tekmeyi olur biter sen yaparsan ne olacak , en basitinden ,havn forum da aynı tanımlamaya girecEk VARMI YANLIŞIM

bi husben

Kıdemli Üye
Senin babana sana senin gibi dusunen herkese serefsiz oglu serefsiz, sahtekar, yalanci, mufteri adi haysiyetsiz vs tum hakaretleri edenin cezasi ne olmali?

orayı gormedim .Demekki damrına çok kötü basılmış kaptanki sakin ol diye beni uyaran adamdı.Ne oldu olay nasıl gelişti bilmiyorum kiminle cedelleştiğinide görmedim. olayın aslını bilmeden yorum yapamam .

bi husben

Kıdemli Üye
@ihvanistanbul delikanlıca sana bir sorusoracam cevabını delikanlıca vereceksin

diyorsunki şeytanınsadıkkulu vs dedin ceza aldın lakap takmışım değil mi

sizlerin yaptığını yaptık diye niye bize ceza geliyorda size gelmiyor

Akperest diyorsunuz aktrol diyorsunuz akkoyunlar diyorsunuz diyorsunuzda diyorsunuz

redyellowda dıyor sadıkkul olduğunu ıdaa eden şahısta talıb te sende bunları kullanıyorsunuz

akperest diyerek putperest ilan ederken iyide ben kendini rabbinsadıkkulu diye ilan eden birine neden rabbinsadıkkulu dıyeyım

ben onu rabbinsadıkkulu olarak gormuyorum ona o şekilde hitap etmek zorundamıyım

ihvanistanbul

AkhenAton
orayı gormedim .Demekki damrına çok kötü basılmış kaptanki sakin ol diye beni uyaran adamdı.Ne oldu olay nasıl gelişti bilmiyorum kiminle cedelleştiğinide görmedim. olayın aslını bilmeden yorum yapamam .
Zaten karsilikli atismalar oldugu icin cezasi suresizden sureliye indirildi. Kaptanin ilk banlanisi degil. Haklidir haksizdir ayri mesele olmakla birlikte banlanmasi keyfi degildi.
Seninde banlanman keyfi degildi. Sanada mesaj attim kapttigim konunla ilgili. 40 in üstünde uyarin var. Profilinde duruyor.
Redyellow her gun konu aciyor. Sende ac arkadas. Buyur forum senin. O ak parti karsitligi yapiyorsa sende partini savun. İcraatlerini anlat siz istiyorsunuz ki kimse konusmasin.
Bir tanesi geliyor surekli yok din elden gidiyor diyor ( ki kendisi seyhini peygamberin onune koymus, guya peygamberler isigini seyhinden alirmis hasa )
Bir tanesi ak partiye kotu soz soylemeyin aman masonlarin oyununa gelmeyin diyor ( o zaman ak parti masonlarin isine yarayacak isler yapmasin demiyor mesela )
Bir baskasi bambaska seyler soyluyor... arkdas benim isim sadece sizin birbirinize tahakkum kurmanizi engellemek. Konusmaniza krismiyorum. Sikyet olmadigi muddetce konularin bircoguna girmiyorum bile.

ihvanistanbul

AkhenAton
@ihvanistanbul delikanlıca sana bir sorusoracam cevabını delikanlıca vereceksin

diyorsunki şeytanınsadıkkulu vs dedin ceza aldın lakap takmışım değil mi

sizlerin yaptığını yaptık diye niye bize ceza geliyorda size gelmiyor

Akperest diyorsunuz aktrol diyorsunuz akkoyunlar diyorsunuz diyorsunuzda diyorsunuz

redyellowda dıyor sadıkkul olduğunu ıdaa eden şahısta talıb te sende bunları kullanıyorsunuz

akperest diyerek putperest ilan ederken iyide ben kendini rabbinsadıkkulu diye ilan eden birine neden rabbinsadıkkulu dıyeyım

ben onu rabbinsadıkkulu olarak gormuyorum ona o şekilde hitap etmek zorundamıyım
Delikanlica soyleyeyim haklisin ama atladigin nokta muhattabin seni sikayet ediyor. Defalarca bu hitabi istemedigini belirtiyor konulari raporluyor sonra ben seni bir kac kez hem konu icinde hem uyari puaniyla uyariyorum ama ayni tonda gidiyorsun.
Ben hakpereste akperest diyorum o bana fasist kafatasci yobaz vs diyor ben onun ceza almasini istemiyorum. O da henuz akperest dedigim icin sikayet raporlamis degil.

bana kufur edilmedigi muddetce sahsima soylenen sozleri cok kaale almiyorum. Burasi bir forum insanlari mumkun mertebe ozur birakmak gerektigini dusunuyorum ki iclerini doksunler. Kimseyi mutlu edemem ve kimseyi mutlu etmek gibi bir derdim de yok.

gamsız

Profesör
gene araya giricem kusura bakmayın @rabbinsadikkulu denilen adam engellediği adamı şikayet EEEDDEEEEEEEMEEEEEEEEZZZZZZZ

benim şahsi kanaatim kaldırsın engeli her yazıyı şikayet etsin.....

ihvanistanbul

AkhenAton
gene araya giricem kusura bakmayın @rabbinsadikkulu denilen adam engellediği adamı şikayet EEEDDEEEEEEEMEEEEEEEEZZZZZZZ

benim şahsi kanaatim kaldırsın engeli her yazıyı şikayet etsin.....
yaw uğraşıp durma adamla. işine bak sen. konusunu sabote etme. bile bile yapıyon sonra forum böyle forum şöyle.

gamsız

Profesör
yaw uğraşıp durma adamla. işine bak sen. konusunu sabote etme. bile bile yapıyon sonra forum böyle forum şöyle.
neyi sabote ediyorum yahu , o da uğraşmasın benle ona da söyle bir z.ahmet, burası fikir meydanı çıksın ortaya adam gibi perde arkasından iş yapmasın.

ihvanistanbul

AkhenAton
neyi sabote ediyorum yahu , o da uğraşmasın benle ona da söyle bir z.ahmet, burası fikir meydanı çıksın ortaya adam gibi perde arkasından iş yapmasın.

yahu sen yazsanda yazmasanda adam aynı şekil gidiyor. günün belirli saatlerinde gelir, konusuna mesajını atar gider. bakşa konulara yazmaz, millete cevap vermez. bu tarz bi kaç üyeden biri adam senle uğraşıp ne yapıyor anlamıyorum. özelden mesaj mı atıyor? yoksa mesajlarda seni mi etiketliyor? bi raporlasana uğraştığı mesajları bi bakayım neymiş

gamsız

Profesör
yahu Allahaşkına ettiği söylemleri tek tek rapor mu edelim, adamın yazıları ortada sinir uçlarımıza dokunuyor , okumadığı bir yazıyı niye şikayet ediyor size , adam gibi adam olsun gelsin adam gibi tartışalım ......SONNNNNNNNNNNNNNNNN

Hakperest

Kıdemli Üye
İ.İ adlı yönetici yöneticiliğini şahsi fikirleri için bir araç olarak kullanıyor; bunu geçtim bunu yaparken çirkeflikten geri durmuyor.
Bir akperest diyor bir pkk sempatizanı diyor benim için. Böyle iftira çirkefliği olan yerde ne diye yazayım. Kaptan olayında ilk kışkırtmayı da kendi yaptı, ortalığı ateşe verdi ve kaptan tarikat düşmanıya ver süresizi gitsin. Allahtan admin vicdanlı imiş. Irkçılık zaten benmerkezciliktir, yöneticilik vasfını da ben eksenli yapıyor. He yapsın ama asıl dokunan şey tasavvuf ayağına yatması. Tasavvufa böyle bir şeyse uzak kalsın yaw

ihvanistanbul

AkhenAton
Kürtçülük yapacaksan delikanlı gibi yapacaksın. akperest diyorum dedim. Senin faşist, kafatasçı vs demenden farklı değil. Ayrıca pkk sempatizanı olduğuna inanıyorum ve bunu söylüyorum. Taleplerin aynı, sadece islam sosuna bulayıp sunuyorsun bunu. Türkiye federasyonlara bölünsün. türkiye kürdistanı kurulsun. devlet kürtçe öğretsin! hadi be oradan.

Kaptan meselesine gelince kışkırtma falan yok. Açmış konuyu tarikatçılar şerefsiz kuduz köpek, batıl din mensubu vs giydirmiş yazıyor. Cevaben <Serefsizde kuduz kopekte batil din mensubuda tarikata ve tasavvufa laf edendir> deyince içinde ne pislik varsa döktü ki banlanması yinede bana yazdıklarından değil alanyalıyla karşılıklı küfürleşmelerindendi. O konuda alanyalıda banlandı adamı niye savunmuyorsun?
Sen şiaya ihtilaflı %1 deyip hoşgörüyle bakan yüce gönlün sahibi! tarikata tasavvufa edilen küfür niye zoruna gitmiyor? Bir zamanlar yöneticilik yapmış birisin aynı cürümü defalarca işleyenin akıbeti ne oluyor? bir kere mert ol ya. Fazla birşey istemiyorum mert ol.