İlker Başbuğun yaptığı açıklamaların içerisine kriptolanmış mesajlar

mavera07

Asistan
Web sitesi
www.milligercek.com
Biliyorsunuz, Yahudi-Masonik örgütler ile Siyonistler arasındaki iletişim, haberleşme, mesajlaşma yöntemleri son derece şifreli ve özeldir.

İlker Başbuğun yaptığı açıklamaların içerisine kriptolanmış adrese teslim şifreleri, mesajları kısaca anlamaya çalışalım.

-Başbuğ: ”Cezaevinde 26 ay yattım. Bu da tarihin cilvesi midir ki, ben 26. Genelkurmay Başkanıyım!”

Mesaj:” 26. genelkurmay başkanını, tam tamına 26 ay hapiste tutan ve sonrasında tahliye eden güç ve irade AK Parti iktidarı olamaz. Çünkü böyle bir ince ayrıntıyı, zamanlamayı düşünüp gerçekleştirecek üstün akıl, Başbakan Erdoğan’ın çapını aşar!”

-Başbuğ: “Cezaevi ne derseniz, cezaevi acı ızdırap, çile çekmek. Ama bütün samimiyetimle söylüyorum ki bütün bunlara rağmen şu an içimde hiçbir şekilde nefret ve intikam duyguları taşımıyorum. Nefreti, sevgi alt eder. Biz öyle yetiştik. İçimiz sevgi dolu.”

İzahı: “ İsrail’e hizmet ettiğim, menfaatlerini gözettiğim için içeride yattığım 26 aydan en ufak bir pişmanlık duymuyorum. İsrail’e duyduğum sevgi ve muhabbette hiçbir eksilme yok!”

-Başbuğ: “Benim ve bütün arkadaşlarımın elleri ve yürekleri tertemiz. Bunun için bütün arkadaşlarım adına şunu ifade ediyorum bizim tek bir isteğimiz var: Adalet!
Ve bu adaletin gerçekleşmesinin elbette takipçisi olacağız.”

Şifre: “ Ben ve arkadaşlarımın tek bir arzusu var!
O da Türkiye’nin yeniden İsrail’le metres hayatına geri dönmesi. Bunun gerçekleşmesi için elimizden gelen gayreti, tüm çabayı göstermeye hazırız!”

-Başbuğ: “Ümraniye'de bulunan birkaç el bombasından hareket ederek sanal bir Ergenekon terör örgütü yaratma projesini kimler planlamıştır? Kimler bunu uygulamıştır? Eğer Türkiye Cumhuriyeti tekrar hukuk devleti olmak durumundaysa bu sorunun cevabı mutlaka bulunmalıdır.”

Şifre: “ İlker Başbuğ açıkça İsrail’e şu mesajı veriyor:
Bizim tek bir suçumuz var!O da İsrail’e sadakat gösterip hizmet etmek. Bu yüzden bizi cezalandıran derin güç odağını ortaya çıkarıp bulmak ve yaptıklarının hesabını sormak İsrail’in boynunun borcudur. Eğer Türkiye Cumhuriyeti eskiden olduğu gibi tekrar İsrail ve uzantısı Ergenekon derin devleti mensuplarının hâkimiyetine sokulmak isteniyorsa yapılanların mutlaka intikamı alınmalıdır!”

-Başbuğ:” Biz tek bir şey istiyoruz: Adalet istiyoruz. Ve bu adaletin gerçekleşmesi için görev başında nasıl mücadele ettiysem burada iki yıl içerisinde nasıl mücadele ettiysem dışarıda bulunduğum sürede de aynı şeklide mücadeleme devam edeceğim. “

Yorumu: “ Görev başındayken, hapisteyken nasıl İsrail’in çıkarlarını, menfaatlerini koruyup gözettiysem bundan sonrada aynı amaç uğruna tüm gücümle mücadele etmeye hazırım!”

-Başbuğ:” Son olarak söyleyeceğim şudur: Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhuriyet tarihinin en kritik dönemlerinden birini yaşamaktadır. Özellikle yargı alanında maalesef bütünüyle altını çiziyorum tümünü suçlayamayız. Bütünüyle ayakta kalan bir tek kurum vardır: Anayasa Mahkemesi. “

Anlamı: “ Bizi içeriye tıkan derin devlet ile İsrail arasındaki güç mücadelesinde çok kritik bir dönemeçteyiz. Bu derin güç merkezi özellikle yargıyı tamamen kontrolü altına almış durumda. Bizi serbest bırakan Anayasa Mahkemesi de bu derin devlet yapılanmasının kontrolündedir. Anayasa Mahkemesi tahliye olmamızın önünü açtığına göre bizi devlet idaresinden tasfiye eden güç merkezinin başka bir hesabı olmalı!”

cemaliii

Kıdemli Üye
cemaat yıllardır yaşanılan bu olaylardan hiç ders almamış anlaşılan.etme bulma dünyası bu dünya.sen başkalarını karalarsan,başkalarıda seni karalar.cemaat iyi alıştı bu dizilerindeki sahte düzmece konseylere.ergenekon davaları varken,bir akrabamız bize geldi.kollama diye bir dizi oynuyor.akrabamız bunlar hep gerçek dedi.bende hepsi hayal ürünü.cemaat kendi hayal üretiyor dedim.inanmamıştı ve dahası ak parti karşıtı olduğum için söylediğimi sanmış epey kızmıştı.ama geçen gün yine geldi.haklıymışsın diyor.bunlar yalan hayal üretiyor dizilerinde diyor.ne diyelim geçde olsa anladılar.ama cemaat anlamadı.hala daha dizilerinde (şefkat tepe) yüzüklüler karanlık mekanlar sahte konseyler vs.ne diyelim.allahın adaleti büyüktür.

mavera07

Asistan
Web sitesi
www.milligercek.com
cemaat yıllardır yaşanılan bu olaylardan hiç ders almamış anlaşılan.etme bulma dünyası bu dünya.sen başkalarını karalarsan,başkalarıda seni karalar.cemaat iyi alıştı bu dizilerindeki sahte düzmece konseylere.ergenekon davaları varken,bir akrabamız bize geldi.kollama diye bir dizi oynuyor.akrabamız bunlar hep gerçek dedi.bende hepsi hayal ürünü.cemaat kendi hayal üretiyor dedim.inanmamıştı ve dahası ak parti karşıtı olduğum için söylediğimi sanmış epey kızmıştı.ama geçen gün yine geldi.haklıymışsın diyor.bunlar yalan hayal üretiyor dizilerinde diyor.ne diyelim geçde olsa anladılar.ama cemaat anlamadı.hala daha dizilerinde (şefkat tepe) yüzüklüler karanlık mekanlar sahte konseyler vs.ne diyelim.allahın adaleti büyüktür.

Eğer Cemaat hedef gösterilip bahane edilerek asıl mücadele devlet içerisindeki bir güce ve yapılanmaya karşı birlikte yürütülmek isteniyorsa; onun kimliğini, niteliğini, mahiyetini ortaya koyup tanımlamak gerekir. Milletimizin, kim kimdir ve derin iktidar mücadelesinde taraflar kimlerdir, necidirler bilmesi gerekir. Ama bundan fellik fellik kaçıyorsunuz

cemaliii

Kıdemli Üye

bugün kurtlar vadisini izledim.malesef onlarında samanyolu dizilerinden farkı kalmamış.onlarda bir sürü hayal ürünü film izlettiler.muhafazakar kesim eskiden beri komplo teorilerine meraklı.hayatı komplo gözlükleriyle görüyorlar.bu cemaatciside olsa,ak partiliside olsa farketmiyor.sol kesimdende bunun farklı bir fraksiyonu işçi partililerdir.onlardada komplo vs gırla gider,bu hususta ak parti ve cemaatle yarışır.ülkenin hali içler acısı.işimiz dizilere kaldı.kısacası herkes kendi çıkarınca dizi film yayınlıyor.olan bu dizilere iman eden gariban halka oluyor.yalanlarla halk kendini avutuyor.

askerin başına çuval geçirilir,polat alemdar bir film yapar çuvalın intikamını alır.mavi marmara olur bir kurtlar vadisi daha.onunda intikamı alınır.işimiz hayal üretmek,yalanlara gerçek gibi iman etmek.hayaldi gerçek oldu dedikleri bu olsa gerek.

alitufan2003

Profesör
Milletimizin, kim kimdir ve derin iktidar mücadelesinde taraflar kimlerdir, necidirler bilmesi gerekir.

1-)mavera07 sen masonik şifreleri çözecek kadar bunların içerisinde misin? Bu şifrelemeyi çözebilmek için masonik yapıda olmak gerekmez mi? Yok gerekmez ise, sade vatandaş bile çözebiliyorsa bu şifreleri o zaman adamlar neden açık açık söylemiyor da, şifreliyor:)))

2-)Başbuğ'un kudüs ziyaretinde çektirmiş olduğu bu fotoğrafa göre yahudi veya mason olduğunu iddia ediyorsan...

2004 yılında, Genelkurmay 2. Başkanı olarak İsrail'e resmi bir ziyaret esnasında Kudüs'teki Ağlama Duvarı ile Mescid-İ Aksa'yı ziyarette yer almaktadır. Ev sahibinin yaptığı tekliflere uymak ve özellikle inançlarına karşı saygılı davranmak her şeyden önce bir nezaket ve insanlık kuralıdır.Osmanlı İmparatorluğu'nun zamanında tamir ettirerek koruduğu Ağlama Duvarı da programda yer almaktadır. Fakat art niyetli olarak aynı ziyarette ki ağlama duvarındaki fotoğraflar basına verilmiş, ama Mescid-i aksa'da namaz kılarken ve dua ederken çekilen fotoğraflar basına verilmemiştir.Olay bundan ibarettir.

BAŞBUĞ'UN AYNI ZİYARETTE MESCİD-İ AKSA'DAKİ FOTOĞRAFI

O nedenle sadece bir fotoğrafa bakarak ithamda bulunmamalısın....
O zaman bu fotoğrafa bakıp da emine erdoğan da aslında başka dine mensup mu diyeceğiz???