İNSANLARI İslam değerleri açısından DEĞERLENDİRMEK ten ALLAH a sığınırım.

agbi

Yasaklı
İNSANLARI İslam değerleri açısından DEĞERLENDİRMEK ten ALLAH a sığınırım.

Kişiler SOSYAL yaşamlarında SOSYAL iletişimler zorunluklarınla veya mükellef olduklarından dolayı bir çok SOSYAL olayı yaşayabilirler.

ŞİMDİ KALKIP BUNLARI ÖN PLANA ALARAK KİŞİLERİ İSLAM açısından DEĞERLENDİRMEK SINIFLANDIRMAK vb. yapmak BANA GÖRE CEHALETİN ÜRÜNÜDÜR Bunları yapmaktanda CAHİLİK tende ALLAH a sığınırım.

resim1.jpg

resim3.jpg

resim1.jpg

KAYNAK :http://www.aktifhaber.com/erdogan-gerekirse-papaz-elbisesi-bile-giyerim-1024598h.htm

Bu adreste

VİDEOSUNUDA SEYREDEBİLİRSİNİZ.

Bu yazdıklarımdan dolayı günaha ve hakka giriyorsam ALLAH a SIĞINIRIM

Şimdi ben Kalksam ERDOĞAN ın bu sözlerine İSLAM değerleri üzerinden yorum yapsam ABES le iştigal ederim YORUM YAPMAK tanda ALLAH a sığınırım..BEN ERDOĞAN ın İmanını değerlendirecek ilme sahip değilim ŞEYTAN ın asla bu konuda İnşallah ALLAH ın izni ile oyununa gelmem.

Ben haddimi bilirim ya sizler İSLAMİ ilimlerinize çokmu güveniyorsunuz da İSLAM DEĞERLERİ AÇISINDAN KİŞİLERİ YARGILIYORSUNUZ.UNUTMAYIN ÖLÜM de VAR

ramazan_17

Yasaklı
binde birini tanımıyorsanız neden bütün kanallarınız 24 saat tutuklanan polisleri savunuyor??? suç üstü yakalandınız haşhaşiler... inlerinize girdik, bu temizlik devam edecek..kökünüz kurusun...

agbi

Yasaklı
binde birini tanımıyorsanız neden bütün kanallarınız 24 saat tutuklanan polisleri savunuyor??? suç üstü yakalandınız haşhaşiler... inlerinize girdik, bu temizlik devam edecek..kökünüz kurusun...

Aaaa kendini İSLAM alimi zanneden bir üye gelmiş birde sosyal bilgisinin günlük olayların BİLGESİ
@ramazan_17

Kişilerin İman değerlendirmesini yapar , Kişileri vatan haini yaftalamasını Casus yaftalamalarını yapar.

ramazan 17 herhalde ALLAH cc seçtiğ bir kul özel bir kul.Baksanıza İnsanları kafir kile Münafıklıkla İslam a ihanet le suçluyor

ramazan_17

Yasaklı
Aaaa kendini İSLAM alimi zanneden bir üye gelmiş birde sosyal bilgisinin günlük olayların BİLGESİ
@ramazan_17

Kişilerin İman değerlendirmesini yapar , Kişileri vatan haini yaftalamasını Casus yaftalamalarını yapar.

ramazan 17 herhalde ALLAH cc seçtiğ bir kul özel bir kul.Baksanıza İnsanları kafir kile Münafıklıkla İslam a ihanet le suçluyor

ulan gayet basit bir soru sordum işi nereye gewtirdin...madem bu polisleri tanımıyordunuz televizyonlarınız neden 24 saat bunları savunuyor..insanları aptal zannetmeyin.. ben sana söyleyim dünya size tatlı geldi, güç, kuvvet, saltanat, gezmeler, paralar, size tatlı geldi.. davayı sattınız..

ubeyd_el_turki

Doçent
Cübbeli Hoca'da Atatürkü övdü, siyaseten söylenmiş 20 sene önceki sözler.
Bütün konuştukları ortaya dökülürse Fetullah Gülen cemaati daha çok üzülür.
Davanı başkasının hatası üzerine kurarsan senin davan zaten başlamadan biter.

agbi

Yasaklı
HADDİNİ bil ÇİZGİNİ bil KİM İSRAİL AJANI ? Belgen varmı ?? BELGEN YOL İFTİRA İFTİRA YAFTALA YAFTALAMA ____ SENDE BİR ŞEY YOK VE KONUYU SOBETE ETMEK de diğer sende var olan.

10574448_10204115220422032_8173517711502749957_n.jpg

10294267_10204140512894328_4432210206412687654_n.jpg

10524357_10204140624537119_3039398368849862496_n.jpg

agbi

Yasaklı
Cübbeli Hoca'da Atatürkü övdü, siyaseten söylenmiş 20 sene önceki sözler.
Bütün konuştukları ortaya dökülürse Fetullah Gülen cemaati daha çok üzülür.
Davanı başkasının hatası üzerine kurarsan senin davan zaten başlamadan biter.

Siz önce ilk mesajımının ana fikrini anlmak için OKUMUAK için değil ANLAMAK için okuyun ne demişim ALLAH a sığınırım.

Bu hassasiyetiniz NEDEN F.GÜLEN için NEGATİV YORUMLANDIĞINDA ortaya çıkmadınız İTİRAZ etmediniz ÇİFTE STANDARTLIK İSLAM da varmı?

Bak @ramazan_17 adlı İSLAM alimi MÜNAFIKLIKLA KAFİRLİKLE SUÇLUYOR Mahkemede bile DELİL GÖSTERİLMEDİ herhalde ramazan 17 MİT Başkanından daha geniş bilgilere sahip ki AJAN lıkla Vatan Hainiliğinle suçluyor.

ramazan_17

Yasaklı
vteue_1406849647_9183.jpg

camileri bile dinlemişler işte itiraf... birtek kafirleri dinlememişler...nedense kafirlere aşıklarrr..aşıkkk..kara sevdaları var...

salimabi

Kısıtlı Erişim
Gülay Göktürk'ten Zaman'a okkalı cevapBugünkü yazısında Zaman'a yanıt veren Gülay Göktürk tam olarak nerede durduğunu anlattı.
gulay_gokturk_kaostan_demokrasi_cikmaz13882426090_h1110559.jpg
Eklenme: 01 Ağustos 2014 12:45 / Güncelleme: 01 Ağustos 2014 13:36 / 27,282 Okunma / 2 Yorum
Facebook'ta Paylaş

Cemaate yakınlığı ile bilinen Bugün Gazetesi'nin yazarlarından Gülay Göktürk, cemaatin emniyet örgütlenmesine yapılan operasyona verdiği destek sonrası Zaman'ın hedefi olmuştu.

Zaman yazarı Bülent Korucu "Gülay Göktürk nerede yaşıyor” başlıklı bir yazıyla 17 Aralık’tan bu yana Göktürk'ün Türkiye’de yaşamayan biri gibi yazılar yazdığını savunmuştu.

Bugünkü yazısında eleştirilere yanıt veren Göktürk nerede durduğunu anlattı.

İşte Göktürk'ün o yazısı;

Bülent Korucu Zaman Gazetesi’nde “Gülay Göktürk nerede yaşıyor” başlıklı bir yazı yazmış ve 17 Aralık’tan bu yana benim Türkiye’de yaşamayan birinin kaleminden çıkmış gibi yazılar yazdığımı söylemiş.

Aslında ben ayaklarımı gayet sağlam bir şekilde bu ülkenin topraklarına basmış bir halde yaşıyorum ve yaşadığım ülkede neler olup bittiğinin fevkalade farkındayım.

Ama bir problem var gerçekten de ve problemin aslı da şu:

Bir kısım insan 17 Aralık’tan bu yana fiktif bir Türkiye yarattılar. Yaşadığımız Türkiye ile bir ilgisi olmayan kendi yazdıkları bir senaryo bu ve bir müddettir hepimize “İşte gerçek Türkiye bu, sizin anlattıklarınız hayal mahsulü; siz hayal görüyorsunuz” deyip duruyorlar. Hepimizin gözü önünde yaşanan olguları seçici bir biçimde bir araya getiriyor ve tamamen farklı bir hikâye yazıyorlar.

Çocuk masalları kadar naif bir hikâye bu...

Dinden-imandan ve eğitimden başka bir şeyle ilgilenmeyen bir dini grubun siyaset yapmakla suçlandığı; temiz toplum yaratmaktan başka hiçbir hesabı olmayan kahraman polis şeflerinin, bu temiz niyetlerinden dolayı inim inim inletildiği; sütten çıkmış ak kaşık kadar temiz yargıçların ve savcıların MİT’i ele geçirmiş İran ajanlarını yakalamak için kelle koltukta milli bağımsızlık mücadelesi verdiği bir ülke hikâyesi anlatıyor; herkesin de bu hikâyeyi “satın alacak” kadar ahmak olduğunu varsayıyorlar.

17 Aralık’tan bu yana nerede yaşadığım ve nerede durduğum konusuna elbette cevap vereceğim.

Ama önce, bugün durduğum yeri daha iyi kavramak isteyenler için; geçmişte durduğum yer hakkında da bazı hatırlatmalar yapmam lazım.

Yasaklılık şartlarında gizli örgütlenme haklarını bile savundum

Benim Gülen Cemaati ile ilgili ilk net tutum alışım 1999 yılının Haziran ayına rastlar...

Hani o, Gülen kasetlerinin ortalığa döküldüğü, Fethullah Gülen’in devleti ele geçirmekle suçlandığı, bütün medyada linç çağrılarının yükseldiği; cemaatin kasetleri tümüyle inkâr noktasında bir savunma hattı kurmaya çalıştığı ve bir Allah’ın kulunun da Gülen’i açıktan savunmaya cesaret edemediği günlere...

Ben o günlerde “Hiçbir şey yok, bütün kasetler düzmece, her şey komplo” sözleriyle yürütülen inkâr politikasına prim vermek yerine, gerçeklere dayanan bir savunma çizgisini seçtim.

İşte o günlerde yazdığım “Devleti ele geçirememek” başlıklı yazıdan bir bölüm:

“... Dini örgütlenmeler, cemaatler ve tarikatlar da sivil toplumun bir parçasıdır ve onların da kendi Türkiye projelerini hukuk düzeni içinde ve yasal sınırlar dahilinde devlet katlarına taşıma hakları vardır.

Peki bunu gizli kapaklı bir biçimde yapabilirler mi?

Gülen Cemaati’nin devlet içindeki kadrolaşma faaliyetinin gizli kapaklı bir biçimde yürütmesini ihanet olarak görenlerin önce şu soruya cevap vermeleri gerekir: Türkiye’de bir yargıç, bir vali ya da bir general göğsünü gere gere Fethullah Gülen Cemaati’ne mensup olduğunu deklare etme özgürlüğüne sahip mi? Bunu deklare ederek devlet içindeki görevini sürdürebiliyor mu?

Bu soruya olumlu cevap vermek mümkün olmadıkça, bir Fethullahçı’yı Fethullahçı olduğunu gizleyerek devlet içinde yükselmeye kalktı diye suçlamaya hakkımız olmaz.” (24 Haziran 1999, Sabah Gazetesi)

Görüldüğü gibi, ben 28 Şubat’ın en azgın yıllarında cemaat mensuplarının devletin her kademesinde, kendi kimlikleriyle görev alma hakkını kimliklerini açıklayamadıkları koşullarda gizli örgütlenme hakkı da dahil- savundum.

Peki sonra ne oldu? AK Parti iktidara geldi ve olması gereken oldu: Devletin kapıları herkes gibi cemaat mensuplarına da ardına kadar açıldı. Artık onları kimliklerinden dolayı ne yasaklayan ne de yargılayan vardı. Kendilerini gizlemeleri için de bir sebep yoktu.

Ama onların bir kısmı bu özgürlüğü kötüye kullandı. Kendilerine açılan kapılardan girdiler, özellikle bazı stratejik noktalarda yoğunlaştılar ve devlet içinde kendi iç hiyerarşisi ve gizli bir ajandası olan gizli bir yapı oluşturdular.

Yetim

Kısıtlı Erişim
Evet F.gülen papalığın bir parçası ve israili otorite tanıyan otoriteye başkaldırılmaz dedi başını kaldırmadığın yere başığını eğiyorsun demektir Evet f.gülen İsrail ajanı değil bilakis İsrailin hizmetkar terörist netanyahunun 1 numaralı adamıdır herhalde

agbi

Yasaklı
GERİZEKALI İSLAM ı bildiğini zanneden CAHİL BİR MÜSLÜMAN KALKMIŞ FOTORAF a Hadis veya Ayet Koymuş.

imgres

ULAN GERİZEKALI SEN KİMSİN Burda Byn Erdoğan ı İSLAM DEĞERLERİ açısından yargılıyorsun İSLAM bumudur ?

ALLAHIM Beni Bu Gerizekalılara benzetme beni onlardan koru

ALLAH ım Beni CAHİL MÜSLÜMAN olmaktan koru.

EVET İDDİA EDİYORUM SAHİP OLDUĞU İLME BAKMADAN AHKÂM KESİP İNSANLARI İSLAM DEĞERLERİ ÜZERİNDEN YARGILAYANLAR YORUM YAPANLAR YA GERİZEKALIDIR lar YADA CAHİL MÜSLÜMANLAR dır.

ÖNEMLİ NOT : Hadi bu son paragrafımı yönetime şikayet edin agbi hakaret etti diye bana Çok geri zekalı dediniz CEZA ALMADINIZ Münafıklıkla kafirlikle suçladınız ceza almadınız nede olsa TARAFG,RLİK VAR DEĞİLMİ ????

agbi

Yasaklı
Evet F.gülen papalığın bir parçası ve israili otorite tanıyan otoriteye başkaldırılmaz dedi başını kaldırmadığın yere başığını eğiyorsun demektir Evet f.gülen İsrail ajanı değil bilakis İsrailin hizmetkar terörist netanyahunun 1 numaralı adamıdır herhalde

Bak Konu açıcam İSRAİL DÜNYEVİ OTORİTE DEVLETTİR ve malesef bu gerçektir. Orda bana İSRAİL in OTORİTE DEVLET OLMADIĞINI İSPAT ET.

salimabi

Kısıtlı Erişim
10534111_10202089983562218_8664441934197056226_n.jpg

kendini müslüman saymıyor sapık

Yetim

Kısıtlı Erişim
İSLAM DEĞERLERİ ÜZERİNDEN

f.gülenin ve diyalagcuların Bu Millet VE insanlık neyinden tutsun İSLAM DESEK İSLAM DEĞİLLER İNSAN DESEK İNSAN DEĞİLLER

İnsan olan insan terörist israillilrin çocukları için cğerlerini yağı eriyıp dua edermi ? stv de Filistinlilere terör örgütü dermi ?Müslüman papalığın bir parçası olurmu ?

salimabi

Kısıtlı Erişim
Hasan Bakum, En Uzun Adam'ın fotoğrafını paylaştı.
5 dk. ·

En Uzun Adam

Hakki bilinçlendirmek adina PAYLAŞALIM

DİYELİM Kİ TAYYİP ERDOĞAN VATAN HAİNİ
Diyelim ki Erdoğan İsrail âşığı!
Diyelim ki Erdoğan BOP eşbaşkanı!
Diyelim ki Erdoğan Amerikan uşağı!
Diyelim ki Erdoğan emperyalizmin hizmetkârı!
Hadi öyle diyelim, öyle inanalım; peki ya siz?
Ey Kemal Kılıçdaroğlu.
Ey Devlet Bahçeli.
Ey Selahattin Demirtaş.
Mustafa Kamalak.
Mustafa Destici.
Doğu Perinçek.
Ulusalcılar, Kemalistler, Sosyalistler,
Komünistler, Marksistler, Antiemperyalistler.
Atatürk’ün askerleri.
Ve dahi Fethullah Gülen.
Ya siz!
Sizin boynunuzda madalya yok ya hani!
Siz BOP eşbaşkanı değilsiniz ya hani!
Siz antiemperyalistsiniz ya hani.
/
İyi de niçin sesiniz çıkmıyor o vakit?
Niçin yüz binlerin katıldığı mitinglerde bir
araya gelmiyorsunuz?
Niçin İsrail’i telin için Taksim’e
çıkamıyorsunuz?
Tandoğan’da, Gündoğdu’da niçin yoksunuz?
/
Niçin tencereleriniz tavalarınız bu katliam için
pencerelerde değil?
Niçin elleriniz bu katiller için bedduaya
kalkmıyor?
“İsrail’in yaptığı kabul edilemez!” demenin
ötesine niçin geçemiyorsunuz?
Niçin “Katil Netanyahu” diyemiyorsunuz?
Niçin o katili Merkel’e yahut ABD Büyükelçisi’ne
şikâyet edemiyorsunuz?
Niçin o katillerin evlerine ateş salınsın diye
beddualar yağdırmıyorsunuz?
Neden korkuyorsunuz?
Kimden çekiniyorsunuz?
*
Ve son bir not.
Onlar da biliyor; Filistin meselesinin dünyadaki
tek hamisi Erdoğan’dır.
Gezegenimizde herkesin düşünüp de
söyleyemediğini söyleyebilen tek lider
Erdoğan’dır.
*
“Siz öldürmeyi iyi bilirsiniz” diyen de,
“Birleşmiş Milletler sen ne işe yararsın!”
diyebilen de odur.
İslam dünyasındaki rezilliği gözler önüne
serebilen de.
Gezi’yi, Erdoğan’ı devirmek için tertiplemediniz
mi?
Bu uğurda Amerika’yla, İsrail’le, Almanya’yla,
İngiltere’yle kol kola girmediniz mi?
*
17 Aralık’ı, Erdoğan’ı devirmek için
tertiplemediniz mi?
Kimin kiminle kol kola girdiğini hep birlikte
görmedik mi?
Şimdi bu uğurda 10 Ağustos için kolları
sıvadınız.
Kuzum bir ömür yan yana gelmeyecek sizler,
Erdoğan’ı devirebilmek için omuz omuza
verdiniz, fark edilmiyor mu sanıyorsunuz?
Adayınızın “tarafsız” tavrının altındaki gerçek
okunamıyor mu sanıyorsunuz?
*
Yahu siz bu milleti aptal mı sanıyorsunuz?
Merhum Erbakan yaşasaydı, Mustafa Kamalak
bu “tarafsıza” destek verebilir miydi?
Merhum Yazıcıoğlu yaşasaydı, Mustafa Destici
bu “tarafsıza” destek verebilir miydi?
Ve şimdi siz sanıyor musunuz ki bu millet tüm
bu olup bitenleri göremiyor?
Şaşarım aklınıza!
Turgay Güler/ Akşam

Yetim

Kısıtlı Erişim
bak konu açıcam israil dünyevi otorite devlettir ve malesef bu gerçektir. Orda bana israil in otorite devlet olmadiğini ispat et.
hadi oradan toz bulutu sende
pkk da dünyagereği onada başkaldirma ...pkknin ardinda ab abd israil var...