Kanli Mayis (1 mayis katliami)

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Tarihte Kanlı 1 Mayıs Olayları :
Marksist, Leninist, Maocu, Kızılyıdızlı, Orak Çekiçli, Eylemlerle Hafızalarda yer eden beşeri Nizam peşinde koşanların Ülkemizdeki Dış güçlerinde fırsat kolladığı Provakatif eylemlerin Sonucu Türkiyenin uğradığı KardeS kavgalarını bugün bile Fırsat bilenlere!!!

8 dakika sabırla izleyelim kardeşlerim
[YT]y8uZq9MamlY&eurl[/YT]

Bîçâre

Profesör
Bugün ise resmen; "duyum aldık", "istihbarat bilgimiz var", "Taksim'e gitmeyin" diyen devlete, valiliğe hâlâ kafa tutuluyor. Bu ülkeyi kimin sevdiği, kimin dökülen bir damla kandan medet bulduğu, kimlerin karışıklıktan hoşnut olduğu açıkça ortada, lâkin bunu anlamak için bir 37 kişinin daha ölmesi gerekiyor bu tür meydanlarda...

dostluk

Kıdemli Üye
ya çok asabım bozuluyor ,1 mayısı taksimde izzin vermedikleri halde muhalleffetten tv larda bile neler dediler ,kafa tuttular ,şimdi ne oldu iyimi oldu? sadece muhallefet olsunda ne olursa olsun aka kara desinler ! bunlar vatandaşı saf sanıyorlar fakat yanılıyorlar yanıldıklarını gördükçede hırçınlaşıyorlar . bu 1 mayıs americadan gelmedimi bize ilk onlar kutlamaya başladı onlardan aldık,muhallefeten iktidara americanın uşağı vs diye hakaret edenler işine gelenleri kavgayı dövüşü nasılda istiyorlar,tiyniyetleri bozuk bunların !

ANTIPUT

Üye
SELAMINALEYKÜM gardaslarim foruma yeni katildim ve ilk yazimi yazayim dedim, ilk basta bu laik sözde solcu ve kartel nedyasindan nasil tiksindigimi söylemek istiyorum ALLAH onlari islah etsin eger olmazlarsa alacaklari ceza kesindir, ben akpci degilim ama devleti takmamak da nedemek illede taksime cikacagiz diye israr etmenin ne geregi var yani bundan sonra T.C. de artik isteyen istedigini yapabilir, ozaman müslüman gardaslarim bir önerim var bu sene birleselim ve Ramazan Bayrami Namazini Ayasofyada kilalim bizimki en azindan batil bir istek degil.

seyyah_acem

YEŞİL TUAL
bu olsa olsa sorun çıkarmak, ülkenin istikrarını bozmak isteyenlerin işidir..taksimde gösterii olmayacak denildi ve buna rağmen gidildi...sonra da cıkan olayları medya abarttı ve kendi lehine cevirmeye çalıştı..başardı mı bilmiyorum...ama birileri inadına biseyler yapıyor. 1 mayıs bahane..

bu Amrikacı komünistlerin ve darbecilerin ve derin ilişkilerin kullanıcı ve yöneticilerinin yaptığını müslümanlar yapsa neler neler olmaz ki ?? hemen tanklar çıkar kışlalardan hiç şüpheniz olmasın ... ahhh be ne KETENPERELERE gelmişiz müslüman kardeşlerim aahhhh.
bunların derdi ortalığı kaosa çevirelim ve ordunun darbe yapmasına zemin hazırlıyalım dı amma emniyet kuvvetlerimiz buna fırsat vermediler...bunların alayı HALK DÜŞMANI...

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
Bugün tüm uşak kanallar darbe hazırlığı yapmakta bu sözde işçi bayramında!..

neymiş ;

nasıl da vuruyormuş.

Yazıklar olsun defolun gidin bu topraklardan siz ancak Vatan haini olursunuz!..........

elmnightmare

Profesör
Bugün tüm uşak kanallar darbe hazırlığı yapmakta bu sözde işçi bayramında!..

neymiş ;

nasıl da vuruyormuş.

Yazıklar olsun defolun gidin bu topraklardan siz ancak Vatan haini olursunuz!..........
Bir de utanmadan "dinciler"!!! i suçlarlar...Dinciler!!!!in hiç biri o kadar gördüğü haksızlığa rağmen ne polise ne askere karşı gelmiştir....
Demek ki bu ülke için tehlikeli olanlar onlar değil emekçilerin hakkını savunduğunu söyleyen gerzeklerdir....
Aralarına PKK'lıların terörist sol örgütlerin katılıp provokasyon yapacağını bile bile bu ısrar niye anlamak mümkün değil...
Sen esnafın camını indireceksin indirene destek olacaksın sonra da bayram edebiyatı yapacaksın;)

DaLokay

уüяєкℓєя∂є
Web sitesi
www.youtube.com
Abi İşçi bayramı ise ilk başta benim yapmam lazım o işi!..

Benim bayramım defolsun gitsinler. Çünkü onlar gerçek işçi felan değiller. O sendikalarda belliki bir amaçları var.
yoksa böyle saçma sapan zoraki istekte bulunulmaz. Bulunulursa buna Aptallık denir ki nitekim de öyledir.

Bugün yine çileden çıkartıyorlar!!!!!...

OsmanGazi

Asistan
evt bence işçilerin hakkı olan bir bayram.ama malesef gerek 1 mayıs ve gerekse nevruz gibi kutlamalar sol örgütlerin propoganda araci omuş, olmasi bir tarafa polise,kamu ve ozel mallara zarar vermekle ne olduklarını gösteriyorlar.dunku olaylardada herkes polise yukleniyo polisi kışkırtan vatan hainlerini nedense kimse gormuyode medyadan.