Kaset Skandallarının Arkasında Kim Var?

Kaset Skandallarının Arkasında Kim Var?

• Ak Parti

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

TakVa

Ordinaryus
Kasetlerle şantaj silahını ateşleyenler kim şu an için bilinmiyor. Ancak oklar Ergenekon'u gösteriyor.

Bazı çevreler ısrarla "olağan şüpheliyi" yani Ergenekon'u görmek istemese de soruşturma kapsamında hazırlanan iddianameler örgütün gizli kamera ve şantaj tuzaklarıyla dolu.

Tümamiral Mustafa Baha Eren'in istifası en çarpıcı örneklerin başında geliyor.

Koramiral olması beklenen Baha Eren iddiaya göre Deniz Kuvvetleri'ni esir alan fuhuş çetesinin tuzağına düşmüş ve istifa etmez zorunda kalmıştı. Poyrazköy sanığıemeklibinbaşı Levent Bektaş'ın kaleme aldığı belirtilen bir belgede bakın ne yazıyor...

Eren istifa etti. Ama bir de "sanal cinayete" kurban gidenler var. Tıpkı geleceği parlak bir subay olan albay Berk Erden gibi. Erden, bugün bazı siyasilerin başına gelen olayları bire bir yaşamıştı.

Özel hayatına ilişkin görüntüler internette yayınlanmış eşinin başka bir albayla yasak ilişkisi olduğu iddia edilmişti. Görüntüleri yayınlayanlar şantaj yapmayı da ihmal etmemişti. İddiaya göre albay Kocaeli'de gömülü bir cephanelikle ilgili çok şey biliyor ve susturulması gerekiyordu...

Peki Albay Berk Erden intiharının ardında kim vardı?

Bu sorunun cevabı kendisi de şantaja maruz kalan cevabı Balyoz sanığı emekli Koramiral Ahmet Feyyaz Öğütçü'nün itiraflarında yatıyor.

Öğütçü açıkça Deniz Kuvvetleri'nde bir fuhuş ve şantaj çetesi olduğunu itiraf etmişti. Dahası Baha Eren ve Berk Erden olayları ile ilgili çok önemli sözler sarfetmişti.

samanyoluhaber

bakış

Kıdemli Üye
takva kardeşim,şimdi cemaat şıkkını koymasaydın oraya ergenekon diyecektim.Demekki bir ışık gördünki bu yönde böyle bir seçenek koymuşsun.
Yani malum cemaat yada ergenekon.İkiside karanlığa hizmet ediyor.

Bu şıklarda en ağır abi gözüken Malum cemaat'tir.Bak siyonizm seçeneğide koyabilirdin.Bu sefer onu seçerdik.
Siyonizmde bunların üstünde en ağır olanıdır.

TakVa

Ordinaryus
takva kardeşim,şimdi cemaat şıkkını koymasaydın oraya ergenekon diyecektim.Demekki bir ışık gördünki bu yönde böyle bir seçenek koymuşsun.
Yani malum cemaat yada ergenekon.İkiside karanlığa hizmet ediyor.

Bu şıklarda en ağır abi gözüken Malum cemaat'tir.Bak siyonizm seçeneğide koyabilirdin.Bu sefer onu seçerdik.
Siyonizmde bunların üstünde en ağır olanıdır.

Bahçelinin iddiası o.

Ama Ergenekon olduğu netlik kazandı.

ulvi

Doçent
Cemaatlerden herhangi birinin bunu yapacağını zannetmiyorum, bu bence ileriye yönelik bir planın uygulaması. Ülkücü camia cesaret ve şiddete karşı koyabilmesi ile kendini ispatlamış ve said nursi 'nin fikri mücadelede bulunduğu sovyetler birliğinde çıkan ateizm ve kominizm furyasına karşı Türkiye 'de kanıyla, canıyla karşı dimdik durarak, Ülkemniz insalarının vu iki görüş altında ezilmesini engellenmiş ama ne yazıkki gerekli teşekkürü Müslüman Cemaatler 'in çoğundan alamamış bir camiadır

Sovyetlerden gelen akımın şiddetine karşı Ülkücü Camiadan başka mücadele veren olmamıştır, şimdi her ne kadar biz fikrimizle mücadele ediyoruz deselerde

Acaba o zaman ülkücü camia bu işe karşı çıkmasa ve sosyalist rusyaya katılan diğer Türk Devletleri gibi Türkiyede Sosyalist rusyaya dahil olsaydı bugün hangi cemaatten ve hizmetlerinden söz edilebilirdi ben hep merak ederim

Ama Ayeti Şerife 'de Allah nankörleri sevmez denilirken, aynı sosyalist rusyanın dinsiz akımlarıyla mücadele ettiklerini ve bu yüzden hırıstiyanlarla birliğe gitmeye çalıştıklarını iddia eden bazı cemaatler Ülkücülere eli kanlı bir takım eşkiyalar ve benzerlerini demek gafletini bile göstermişlerdir

Ama yinede bu işin cemaatler tarafından yapıldığına inanmıyor ve ileride bu cesaret ve gücü Türkiye içinde düzeni sarsabilmek için kullanmaya kalkabilecek gayri yasal grup veya oluşumların yaptığı düşüncesini taşıyorum

Tabi bunlar benim düşüncelerim ille doğrudur demiyorum

Yinede

En Doğrusunu Allah Bilir

SaddbinMuaz

Profesör
'Ergenekon' sadece verilen bir isimdir... Arkasında Büyük İsrail stratejisine uygun olarak dizayn edilmek istenen bir siyatet vardır... Kim mi yaptı Babakansız Akp düşünenler kimmi yaptı Baykal'ı indirip kılıçdaroğlunu getirenler, kimmi yaptı bu ahlaksız kasetlerin seçimler döneminde insanlar particiliklerle ilgilenirken üst perdede siyaseti dizayn etmek isteyenler, Kim mi yaptı Anayasa çalışmasını yapanlar :

http://www.dunyagundemi.net/yazarlar/tusiad-taslaginda-halk-chp-projesinde-aile-yok-13487.html

Kim mi yaptı İlluminati'nin alt kanadındaki Masonların Ülke'deki uzantıları... Biraz tanıyalım :

SaddbinMuaz

Profesör
'MHP'ye kurulan tuzağı kınıyorum'

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner, MHP'ye yönelik kaset olaylarını kınarken, ''Bu komploları düzenleyenlerin yakalanıp adalete teslim edilmemesi güven duygumuzu derinden sarsmıştır'' dedi.

40398.jpg
Boyner, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki mesajlarında şöyle yazdı: ''MHP'ye kurulan organize tuzağı alçakça buluyor ve kınıyorum. Devlet ülkenin siyasetine bu şekilde müdahale eden suç örgütlerinin varlığına izin vermemelidir. Bu komploları düzenleyenlerin yakalanıp adalete teslim edilmemesi güven duygumuzu derinden sarsmıştır.''

http://www.iyibilgi.com/haber.php?haber_id=209814

SaddbinMuaz

Profesör
Dünya Bülteni / Haber Merkezi
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner, MHP'ye yönelik kaset olaylarını kınarken, ''Bu komploları düzenleyenlerin yakalanıp adalete teslim edilmemesi güven duygumuzu derinden sarsmıştır'' dedi.
Boyner, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki mesajlarında şöyle yazdı: ''MHP'ye kurulan organize tuzağı alçakça buluyor ve kınıyorum. Devlet ülkenin siyasetine bu şekilde müdahale eden suç örgütlerinin varlığına izin vermemelidir. Bu komploları düzenleyenlerin yakalanıp adalete teslim edilmemesi güven duygumuzu derinden sarsmıştır.''

http://dunyabulteni.net/?aType=haber&ArticleID=160651

Şimdi bu işin ahlaki boyutunu bir tarafa koyalım ve olayın ortaya çıkarılmasında gerekenlere bakalım.Bu işte en önemli olan şey bu tuzağa düşmüş kimseler acaba adli mercilere olaylarla ilgili bilgi vereçeklermi.?Daha öncede Baykal bilgi vermesi için çağrılmış fakat bilgi vermek için adli makamlara gitmemişti.
kardeşim gidersin dersin.Bu olay, şu adreste, şu zamanda,şu kimselerin aracılığı ile gercekleşti ve olay mahallinde dikkatlerini çeken şeylerle gereken bilgileri verirsin.Böylece bu tuzakla ilgili ip ucları bulunmağa ve burdanda faillere ulaşılınmağa çalışır.
Sen hem üzerine düşeni yapmayaçaksın.hemde olayın çözülmesini isteyeçeksin ve bu olayda bir numarılı sorumluyu hükümeti dolayısıyla Ak Partiyi göstereçeksin.Burdanda yine siyaset yapmağa kalkaçaksın.Evet bir numaralı sorumlular belki sizi bu tertipin içine çeken ve bunları gizli çekimlerle kasetliyen çetelerdir.İkinci sorumlu ise zaaflarının esiri olan kendileridir.

SeNoL

MUEYABYA
Baktılar ki Devlet Bahçeli'yi koltuktan indiremiyorlar. Kendileri istedikleri gibi at koşturamıyorlar. böyle bir yola başvurdular. İstifa edenlerin hepsi bahçelinin a takımını oluşturan kişiler. Seçimden sonra artık bahçeliye hem seçimleri kazanamadık hemde partiye sahip çıkamıyorsun diye alaşağı etmek isteyenlerin işi bu, kimin olacak.

TakVa

Ordinaryus
Ortaya çıkması için savcılar ifadeye çağırıyor ama kimse gitmiyor. Aydınlanmasını istemiyorlar demekki. Ya da Ak Parti ve cemaati suçlamak daha kolaylarına geliyor.

Rodî

Üye
Kasetlerîn arkasında kîm varsa bu ülkenîn 'hayrına' düşündüğünden hîç şüphem yok..

MHP nîn baraj altında kalması yenî dönemde özellîkle yenî anaysayla yep yenî bîr Türkiyenin înşası doğrultusunda ülkenîn geleceğî konusunda son derece hayatî olacaktır..

Yîne CHP nîn de güçsüz bîr şekilde seçîmden ayrılması yara almış Kemalîst zîhniyetî, yeni dönemde kendînî ya feshetme ya da yenî döneme kendîni devşîrmesi bakımından hayatî bir tercîhle başbaşa bırakacaktır..

Gök-Han

Ordinaryus
Web sitesi
gokhanyavuz.blogcu.com
Elbette ki bu oyunların önünde arkasında kimlerin olduğu hususunda net bir fikrimiz olmamakla birlikte çıkan bu kasetlerin de özellikle Milliyetçi Hareket Partisi gibi köklü bir birikimi olumsuz etkileyeceğini sanmıyorum . Yakın çevremizden de bire bir gördüğümüz örneklerden yola çıkarak , teşhir edilenler tabanı partiden uzaklaştırmak yerine seçim öncesi dönen oyunların
idrakine varılarak dahada bağlamıştır . Bazı malum yandaş medyalarda çıkan(çıkartılan!) 'eski ülkücüler' (!) haricinde parti içerisindeki şahsi kabahatler asla böyle bir harekete zeval getiremez . Ki önümüzde bir ters tepen Chp-Baykal örneği vardır ki istifa ve ardından gelen Kemal Kılıçdaroğluyla kim ne söylerse söylesin Chp bu meclise biraz daha güçlenerek
gelecektir . Bununla birlikte Ak Parti ' nin de Milliyetçi Hareket Partisi'ni barajın altına itmek için elinden geleni yaptığı da aşikârdır . Mhp ' siz bir meclisle ne tür kararların yürürlükten geçebileceği , ülkeyi ne tür tehlikelerin bekleyeceği de artık görünen köy kılavuz istemez şeklindedir .
12 Eylül'ü görmüş bir Mhp ' ye 12 Haziran'da da bir şey olmaz inşallah ...

TakVa

Ordinaryus
Savcılık çağırıyor yine gitmediler. İlişki yaşadıkları bayanların ifadeleri alınacakmış, giden yok hala. Madem "hükümet suçluyu bulsun" diye bağırıyorsunuz, gidin ifade verin.

SaddbinMuaz

Profesör
Arkasında İlluminati'nin Mason uzantıları vardır... Kimler mi ? Aydın Doğan Grubu, Koç Grubu, Tusiad, isak alaton, Ricardione vardır ! Alman ve İngiliz istihbaratları cia ve uzantıları vardır... ! Pkk'nın içindede Kck ve Tak vardır !!! Mhp'de Akp'de, Chp'de Bdp'de, Mitte, Poliste, Askerde, Siyasette, Medyada her yerdedirler...!

Gök-Han

Ordinaryus
Web sitesi
gokhanyavuz.blogcu.com
Bu düşünceler bana ilginç geliyor kardeşim . Herhangi bir artniyetle belirtmedim .

- Onlar her yerdeler !

Mantığı tedbir için söyleniyorsa iyidir , hoştur . Lâkin bu cümleyi okuyup umutsuzluğa düşebilenler de olabilir . Dikkat çekmek istedik nâcizane .

SaddbinMuaz

Profesör
Bu düşünceler bana ilginç geliyor kardeşim . Herhangi bir artniyetle belirtmedim .

- Onlar her yerdeler !

Mantığı tedbir için söyleniyorsa iyidir , hoştur . Lâkin bu cümleyi okuyup umutsuzluğa düşebilenler de olabilir . Dikkat çekmek istedik nâcizane .

Allah Razı olsun... bu hakikatleri bir çokları bilir... Lakin bu ülkede açıklamak kolay değildir... Açıklasanızda bir işe yaramaz... Coca Cola içmeyiniz dediğinde Müslümanların daha çok içmeye başlaması gibi birşey...