Kim Hangi Marka Araç ve Teknoloji ürünleri kullanıyor neden Bu markalar

bi husben

Kıdemli Üye
i30 um vardı, çok tatlı bir araba idi, elite paket, dopdolu bir araba idi, biraz fazla yakıyordu ama c segmentinden en beğendiğim bir iki arabadan biridir. Geçenlerde sattım, şimdi yeni bir araba bakıyorum. daha karar kılamadım. araba satmak kolay ama satmak zor. ilana koydum, ertesi gün satıldı :) 84 e aldım 100 e sattım. arabada ikinci el mantıklı ama telefon filan demişler, 5-6 aylık değilse çok mantıklı değil. zaten 3-4 sene ömürleri var telefonların. kurutma makinesi bakıyorum, 4-5 bin tl civarında, çok fiyatlanmışlar. gündem araba ve kurutma makinesi yani :) çamaşır makinesi bosch olduğu için kurutma makinesi de öyle almak zorundayım, yoksa üstüne başka marka koymada sıkıntı yapıyorlar.

oooo maaşallah @talib bey mangır yok öldük bittik diye bağırıyorsun i30 lara takılıyorsun maşallah Allah daha çok arttırsın

talib

Kıdemli Üye
oooo maaşallah @talib bey mangır yok öldük bittik diye bağırıyorsun i30 lara takılıyorsun maşallah Allah daha çok arttırsın

Yarısı borçtu diyeyim de sevin :) Yarısı olmasa da bir kısmı.

İyi de, ben kendi adıma bir şey demem ki, asgari ücretliyi düşün. Kendini değil sadece.

Meryem

Komplike
Malesef araç kullanamıyorum, trafik fobim var ve asla aşamıyorum. Uberle, taksiyle idare etmek zorundayım. Bilgisayarım eski bir Macbook. Telefonum 2 yıllık bir iPhone 7 plus. Tabletim iPad pro (bir önceki jenerasyon). Ayrıca UE Wonderboom bluetooth hoparlör, Samsung televizyon, eski jenerasyon Apple tv kullanıyorum. Neden bu markalar? Hmmm... Sanırım alışkanlık.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu arada bir ay kadar oluyor çocuklara Xiaomi Mi A1 32 GB telefon aldım, şu ana kadar çok iyi gidiyor, çok güzel telefon, iki katı fiyattaki telefonlar kadar verimli ve kullanışlı.

Bilgilerinize...

talib

Kıdemli Üye
Şair 35 inde demiş galiba, yolun yarısı diye. Yetmişi görememiş o başka. 37 yaş.