Korkma vatandaş .chp gelmez

ıtri

Üye
http://www.milligazete.com.tr/haber/Sayin_vatandas_Korkma_CHP_gelemez/314532#.UzXrMM4nZR4

Günlük gazeteleri dolaşırken Milli Gazete ye de baktım. Linkteyi konuyu işliyorlar. Rahmetli hoca da bunu anlatıyor,eskiye oranla..

Muhalif parti olarak anlattıklarını normal. Kendi partisini anlatmak için öyle yapacak.

Ama anlamadığım;biz mütedeyyin kesim o endişeyi hala taşıyoruz. Partili arkadaşlar değilde bu söyleşiyi anlayan insanlara söylüyorum:

Chp direkt olarak gelmeyebilir ama koalisyon ortağı olarak gelebilir. MHP chp vs. partiler ile. Bu bir realite olduğuna göre nasıl olacakta ak partiye oy vermeden bu korkudan emin olacağız?

Yazıyı şöyle taradım ve tatmin olmadım. Olan ve anlıyan varsa polemiğe girmeden anlatabilirmi? Ben gerçekten öğrenmek istiyorum.

fakiri

Kıdemli Üye
Düşman asla küçümsenmemelidir !
Böcek olmayı kabul edenler, ayaklar altında kalmaktan ve ezilmekten yakınmamalıdırlar.
Nokta çok küçük bir şeydir ama, cümleyi bitirir!

bakış

Kıdemli Üye
Sn ıtri chp iktidar olursa türkiye nasıl olur.Ve müslümanların durumu nasıl olur.Bir zahmet açıklayın

kilicarslan

Kıdemli Üye
Başlığa bak ... Bu başlık neye , kime hizmet ediyor. Saflığın alemi yok !!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
korkma.jpg

Taaaaa adalet partisi döneminden beri aynı maval okunuyor millete, aman haaaa chp gelirrrrrr!

Bu korkuyu pompalayarak oyları topluyorlar.

fakiri

Kıdemli Üye
Taaaaa adalet partisi döneminden beri aynı maval okunuyor millete, aman haaaa chp gelirrrrrr!
Bu korkuyu pompalayarak oyları topluyorlar.

Korku pompalanmasına gerek yok !
Ceddinden
hayatta olanTek Parti dönemini yaşayan bir kimse varsa onlar sana anlatsın CHP iktidarını !
Senin onları hiç bilmediğin açık !
Onlara karşı olan sevdan, biraz da 1973 seçimlerinden sonra Ecevitle haşna-fişna olup hükümet kuran hocan olsa gerek !
Ha, bir de Önder Sav denilen hac-hacı düşmanından blgi talep eden Şevket Kazan!..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Korku pompalanmasına gerek yok !
Ceddinden
hayatta olanTek Parti dönemini yaşayan bir kimse varsa onlar sana anlatsın CHP iktidarını !
Senin onları hiç bilmediğin açık !
Onlara karşı olan sevdan, biraz da 1973 seçimlerinden sonra Ecevitle haşna-fişna olup hükümet kuran hocan olsa gerek !
Ha, bir de Önder Sav denilen hac-hacı düşmanından blgi talep eden Şevket Kazan!..

Gene anlamadın...

Ben veya milli gazete CHP İYİDİR, CİCİDİR, O SÖYLENENLERİ HİKAYEDİR demiyor ki ceddime sorayım.

Söylenen şu ADALET PARTİSİNE OY VERMEZSENİZ CHP GELİR HAAAAA, AKPYE OY VERMEZSENİZ CHP GELİR HAAA laflarının hikaye olduğunu, BU MİLLETİN CHPYİ TEK BAŞINA İKTİDAR YAPMAYACAĞINI söylüyoruz.

Önce yazılanı anla sonra şevket kazana sallayacaksan salla.

Sırf HUKUKİ bir konuda önder sav denilen yaratıktan bilgi aldı diye coşacaksan ve ADAMSAN:

190320140852121182885.jpg

İlk önce bu adama ve KENDİNİZE laf söyle!

lafons7275

Kıdemli Üye
10003937_369127379894525_1349644378_n.jpg

TÜRKİYE'Yİ KAYBETMEK ÜZEREYİZ!!
Küresel güçlerin yerli taşeronlarıyla birlikte Türkiye üzerinde oynadığı hain oyunlar bir bir ortaya çıkıyor
Gezi olayları, ardından 17 ve 25 Aralık darbe operasyonlarıyla devam eden kirli oyunların asıl amacı gün geçtikçe deşifre oluyor. Sürekli yükselen ve istikrarlı şekilde büyüyen bir Türkiye istemeyen küresel şirketlerin bulunduğu ülkelerde Türkiye üzerinde oyunlar kurulması için düğmeye basıldı.
Dünya üzerindeki gücünü artıran Türkiye, İsrail ve ABD'ye karşı ülke çıkarlarını gözeten bir politika uygulamaya başladı ve Ortadoğu'da rol model haline gelmesiyle birlikte birçok ülkeyi rahatsız etti. Müslüman dünyasında yeni bir boyut kazanan Türkiye'yi ve Başbakan Erdoğan'ı devirmek için ülke üzerinde operasyonlara başladılar.
İsrail eski Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Tzipi Livni'nin Türkiye ile ilgili söyledikleri her şeyi gözler önüne seriyor. Livni "Türkiye'yi kaybetmek üzereyiz" diyerek Başbakan Erdoğan'a bir bedel ödetme tehdidinde bulunuyor.

lafons7275

Kıdemli Üye
DİKTATÖR BAŞBAKAN DOWN SENDROMLU UĞURU UÇAĞA ALIP SOHPET ETTİ

10015005_369102089897054_1935328626_n.jpg

Yetim

Kısıtlı Erişim
10003937_369127379894525_1349644378_n.jpg

TÜRKİYE'Yİ KAYBETMEK ÜZEREYİZ!!
Küresel güçlerin yerli taşeronlarıyla birlikte Türkiye üzerinde oynadığı hain oyunlar bir bir ortaya çıkıyor
Gezi olayları, ardından 17 ve 25 Aralık darbe operasyonlarıyla devam eden kirli oyunların asıl amacı gün geçtikçe deşifre oluyor. Sürekli yükselen ve istikrarlı şekilde büyüyen bir Türkiye istemeyen küresel şirketlerin bulunduğu ülkelerde Türkiye üzerinde oyunlar kurulması için düğmeye basıldı.
Dünya üzerindeki gücünü artıran Türkiye, İsrail ve ABD'ye karşı ülke çıkarlarını gözeten bir politika uygulamaya başladı ve Ortadoğu'da rol model haline gelmesiyle birlikte birçok ülkeyi rahatsız etti. Müslüman dünyasında yeni bir boyut kazanan Türkiye'yi ve Başbakan Erdoğan'ı devirmek için ülke üzerinde operasyonlara başladılar.
İsrail eski Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Tzipi Livni'nin Türkiye ile ilgili söyledikleri her şeyi gözler önüne seriyor. Livni "Türkiye'yi kaybetmek üzereyiz" diyerek Başbakan Erdoğan'a bir bedel ödetme tehdidinde bulunuyor.

Kim kime bedel ödetecek göreceğiz bu ülke insanı uyandı . Hükümetine sahip çıkıyor...

cemaliii

Kıdemli Üye
ben lafa değil,gözümle gördüğüm ayakkabı kutusuna,para kasasına bakarım. ben bakara-makara ayet sallama hilekarlığına,riyakarlığına bakarım.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Çapulcusu, gezicisi, ergenekoncusu, CHP si, cemaatçisi birleşti bir Ak Parti edemiyorlar çok şükür, yüzde 50 ile geliyoruz:))))