Kuranın manasini hiç merak etmeyin.

Kaptan

Mecra Yazarı
Okuyun okuyun...

Suya okuyun, havaya okuyun, göbeğinize okuyun, kulağınıza, gözünüze, hatta Cübbeli'nin tavsiyesine uyarak cinsel organınıza okuyun Allah'ın ayetlerini...

Yeter ki aklınıza okumayın! Anlayarak okumayın! Düşünerek okumayın! Kur'an'ın manasını hiç merak etmeyin!...

1446

ilke

Paylaşımcı
Okuyun okuyun...

Suya okuyun, havaya okuyun, göbeğinize okuyun, kulağınıza, gözünüze, hatta Cübbeli'nin tavsiyesine uyarak cinsel organınıza okuyun Allah'ın ayetlerini...

Yeter ki aklınıza okumayın! Anlayarak okumayın! Düşünerek okumayın! Kur'an'ın manasını hiç merak etmeyin!...

Ekli dosyayı görüntüle 1446

Manasını bilmeden okumanın okuyana hiç bir şey kazandırmayacağını size kim söyledi? OKUYANİYE MEZHEBİNİN kurucusu Mehmet Okuyan mı?

Kaptan

Mecra Yazarı
Ya dede bak ben seni kolluyorum sen ise..ayıp oluyor ama.

ilke

Paylaşımcı
Ya dede bak ben seni kolluyorum sen ise..ayıp oluyor ama.
Bizim korunup-kollanmaya ihtiyacımız yok ! Buradaki çoluk-çocuğa bir harf öğretebilsek bu yeter ! Ama, kimsenin de öğrenme diye bir amacı yok ! Herkes kemqle ermiş cenneti de garantilemiş ! Bize de ne oluyor ki değil mi?

Hakperest

Kıdemli Üye
Hakpi naptın bu adama ya ?
Bizim bir tane ortaokul öğretmeni vardı
Tokat atmaya başlayınca boksör savunması yapıp kaçma eylemine geçiyorduk, yoksa seriye bağlıyordu

Forumda öyleleriyle karşılaşınca arazi pozisyonuna geç
Sipere yat, uzaktan taş at ve seyre bak
Gidip orta yere ringe çıkıyorsun
Kaç kaçak kaç

ihvanistanbul

AkhenAton
41 yasinin farkli bir terkibi daha var. Helal dairesinde ne dilerseniz dileyin biiznillah kabulu cok cabuk gerceklesir.

İhtiyaci olan ozelden yazsin. 40 lardan bir zât ogretmisti. Hamdolsun sikintimi astim.

Kaçak

Yeni
İhvan kardeş hayırdır ?
Teneşir paklar aman diyim ...

Öğretmenlerim beni hiç dövmedi ...
Hatta beni babamda dövmedi ...
Haaa bir kulübe dolusu otobüs şöföründen bir dayak yedim sorma , üstümde zıpladılar resmen ...
Ben bi tane diye kafa attıydım , it sürüsü gibi adam oldular bi anda :)
Başka kimseden şiddet görmedim nasip olmadı ..
Hanım müstesna :) bık bık bık bık bık bık bık bık

çelebiler

Kıdemli Üye
Okuyun okuyun...

Ekli dosyayı görüntüle 1446
Yanlız suların kapaklarını açmak lazım ki okunanlar sulara sirayet etsin.Yoksa bir etkisi olmaz.

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan kardeş hayırdır ?
Teneşir paklar aman diyim ...
Hayirda serde Allahtan.
Gokte ve yerde Allahin isimlerine siginana birsey olmaz biiznillah.
Yanlis anlamayin da cok gordum bu virdler ise yaramaz/kuran boyle okunmaz vs diyen tiplerin kapi kapi sifa aradigini.
Kaldi ki hersey bir yana sadece Allah kelamidir diye arapcasindan okunmasinin bereketi feyzi bile baskadir. Alemlerin rabbinin indirdigi dilde, cebraile soylettigi kelimeler ile ayni kelimeleri soylemenin faydasi yok diyenden daha faydasiz kim olabilir?