Madem Cübbeli Hocaya KOMPLO kuruldu diyorsunuz KOMPLO hakkında FİKİRLERİNİZ ?

agbi

Yasaklı
Madem Cübbeli Hocaya KOMPLO kuruldu diyorsunuz KOMPLO hakkında FİKİRLERİNİZ ?

FORUM larda MEMELEKET meselerinden , İslam a saldırı oluşumlarından daha önemli Cübbeli Ahmet Hoca oldu.

Eee HADİ BUYRUN bakalım SİZCE KOMPLO ise bu düşünceye nasıl vardınız izah edin BİLMİYENLERİ BİLGİLENDİRİN.

Okuduklarım kadarı ile Komplo teorileri

ORTODOKSLAR

Bulgarlar ve Yunanlılar

SİYONİSTLER

SEBATAİSTLER

AK parti

F.Gülen ve Cemeati

Nurcular

Aleviler

Şia lar

Kadiriler

Cemeat içindeki bazı güçler

ABD

AB

Vahabiler

Adnan OKTAR

Maddi çıkar peşinde koşanlar

KURTLAR VADİSİ dizisini çeviren ve finans edenler

DERİN DEVLET

BAZILARINI yazdım bakalım görelim ÇOK BİLİP AHKAM kesenlerin gerçekten Biliyorlarmı ? MUTLAK BİLEN çıkar ve bizde faydalanır ALLAH razı olsun deriz.

melisgül

Üye
kurtlar vadisi dizisini özellikle neden ayrı yazdığınızı anlamadım.zaten develti anlatıyor film devletin kadirilere olan zaafını eee başka bide AB zaafını düşünelim...ayrı ayrı yazılmasına gerek yok şöyle KADİRİLER-KURTLAR VADİSİ-AB

olabilirdi..bu ülkede yaşayıpta oynanan oyunları görmemek ne kadar hayret verici ve ben düşünüyorumda zaten iktidar taraftarı olan insanlara ne anlatırsan anlat at gözlükleri her zaman gözlerinde takılıdır..sizin yumurtalık üstünden amerkan uçaklarının gecidini sağlayıp müslüman din kardeşlerimize bombalar yagdıran bir partiyi daha ne kadar savunacaksınız....olay iyice karıştı.dar ağaccında üç fidan..oku..said nursi neden 23 yıl hapishanede kalmış oku.yaa ben dengim olan insanlarla konuşurum cahillerle değil.böyle bir siteden de ne dini bilgi ne de güncel bilgi öğrenilir..ahmet hoca desek zina yaptı çeteci günahkar desek hoşunuza mı gitcek ama hocanın duasını söylimmi sana bana iftira atanlardan alacağım olsun ahirette..ve allaha yakarması şöyleee: RABBİM SEN BENİ BİLİYON BEN SENİ... o yüzden kimse ye laf düşmez olay direk rabbe intikal etmiş.iftirayı destekleyenleride kahhar adıyla kahretsin inşallah.forumuzu siliyorum pc.den.bilgi alışverişi vardır..selamün aleyküm yazıyor orda allahın adıyla başlıyor selamıyla söze giriyor ama bir allah adamını yermekle vakit geçiriyorsunuz.allahım hocanın yar ve yardımcısı olsun..size iyi konuşmalar.yiyin birbirnizi.ihvanmış kardeşlikmi bumu sizin kardeşlik anlayışınız...bir daha burada bulunmayacğım için okuyanlara ve kötü söz söyleyenlere diyorumki açın o gözlerinizi ve ülkenizin karış karış satıldığını görün..AB ye girmek uğruna üç çocuk yapın demesi kolay asgari ücret verdikleri işçiler varya beyimiz o paraya sadece ceketinin cebine süs mendili alıyor görün bunları

Muminaga

Yeni
agbi bir şeyi ne kadar karıştırırsan o kadar kokar.
komplo düzenleyenlerin birinci amacı komplo sonucu gündeme taşıdıkları olayı ,mümkün olduğu kadar uzun süreyle tartışma ortamında asılı tutmaktır.
mahkemenin almış olduğu yayın yasağı var. Ve iyi ki bu karar alındı.
meseleyi sadece ben sen o tartışmıyoruz. iplisi, iblisi, ipsizi masonu siyonisti herkes bir yerinden tutup gündemde tutmaya çalışıyordu.
Zaman içinde her olay kendi mecrasında çözülecek. Olur olmaz her yerde ve her vakit gündemde tutulacak olay değildir bu.
Cübbeli aleyhinde bir karar bizi de üzer.
Cübbeli üzerinden tartışma yaratmak isteyenlerin elde etmeye çalıştıkları her türlü sonuç yine bizi üzer.
Sabır gösterek, bu işin hayırlı bir şekilde sonuçlanması için dua etmek dışında başka şeyler peşinde koşmayalım.. lütfen

agbi

Yasaklı
melisgül adlı üye

ABD dediniz & AB dediniz hangisin kriterleri lütfen açınız.Kopenag kriterleri kopenang ABD demi ?

Birde teşekkür ederim demişsiniz ki KOMPLO yu kuran Kurtlar vadisi yani devlet bu zaten develti anlatıyor film devletin kadirilere olan zaafını eee başka bide AB zaafını düşünelim Bu sözünüzden bu anlaşılıyor.

agbi

Yasaklı
agbi bir şeyi ne kadar karıştırırsan o kadar kokar.
komplo düzenleyenlerin birinci amacı komplo sonucu gündeme taşıdıkları olayı ,mümkün olduğu kadar uzun süreyle tartışma ortamında asılı tutmaktır.
mahkemenin almış olduğu yayın yasağı var. Ve iyi ki bu karar alındı.
meseleyi sadece ben sen o tartışmıyoruz. iplisi, iblisi, ipsizi masonu siyonisti herkes bir yerinden tutup gündemde tutmaya çalışıyordu.
Zaman içinde her olay kendi mecrasında çözülecek. Olur olmaz her yerde ve her vakit gündemde tutulacak olay değildir bu.
Cübbeli aleyhinde bir karar bizi de üzer.
Cübbeli üzerinden tartışma yaratmak isteyenlerin elde etmeye çalıştıkları her türlü sonuç yine bizi üzer.
Sabır gösterek, bu işin hayırlı bir şekilde sonuçlanması için dua etmek dışında başka şeyler peşinde koşmayalım.. lütfen

Ben hiçbirşeiyin peşinden koşmuyorum yeğenim ZATEN CÜBBELİ KONUSUNDA İTHAM lar YARGILAMALAR gırla gidiyor HADDİ HESABI YOK Mesajlardaki kopukluktan dolayı konu açtım ki NET leşsin diye.

bi husben

Kıdemli Üye
melisgül adlı üye

ABD dediniz & AB dediniz hangisin kriterleri lütfen açınız.Kopenag kriterleri kopenang ABD demi ?

Birde teşekkür ederim demişsiniz ki KOMPLO yu kuran Kurtlar vadisi yani devlet bu zaten develti anlatıyor film devletin kadirilere olan zaafını eee başka bide AB zaafını düşünelim Bu sözünüzden bu anlaşılıyor.

agbi ne haber nasıl gidiyor tahrifat calısmaları varmı yeni gelişmeler

mesala ıstavroz çıkarısak günaha gıremıyız agbı mesela

Azimli

Ordinaryus
FORUM larda MEMELEKET meselerinden , İslam a saldırı oluşumlarından daha önemli Cübbeli Ahmet Hoca oldu.

Eee HADİ BUYRUN bakalım SİZCE KOMPLO ise bu düşünceye nasıl vardınız izah edin BİLMİYENLERİ BİLGİLENDİRİN.

Okuduklarım kadarı ile Komplo teorileri

ORTODOKSLAR

Bulgarlar ve Yunanlılar

SİYONİSTLER

SEBATAİSTLER

AK parti

F.Gülen ve Cemeati

Nurcular

Aleviler

Şia lar

Kadiriler

Cemeat içindeki bazı güçler

ABD

AB

Vahabiler

Adnan OKTAR

Maddi çıkar peşinde koşanlar

KURTLAR VADİSİ dizisini çeviren ve finans edenler

DERİN DEVLET

BAZILARINI yazdım bakalım görelim ÇOK BİLİP AHKAM kesenlerin gerçekten Biliyorlarmı ? MUTLAK BİLEN çıkar ve bizde faydalanır ALLAH razı olsun deriz.
madem memleket meselesini geçtiğinden rahatsızsınız ne kaşıyıp duruyorsunuz? cübbeli hocayla ilgili açılan konulara bir bakın ! ya size ya kankilerinize ait. düşün cübbelinim yakasından.. biraz sabretmeyi öğrenin ..en azından mahkemeye kadar...

talib

Kıdemli Üye
Kimler yaptı ben bilemem ama kimler bu haberden nemalanmak istedi derseniz, foruma bakınca sadece şakirtleri gördüm :)

Al agbi sana bir cevap.

Ama sen şimdi karakterin gereği cevabın üzerinde hiç durmayacak, bana başka yerden sataşacaksın :)

Hadi öyle yap :)

cemaliii

Kıdemli Üye
kurtlar vadisi dizisini özellikle neden ayrı yazdığınızı anlamadım.zaten develti anlatıyor film devletin kadirilere olan zaafını eee başka bide AB zaafını düşünelim...ayrı ayrı yazılmasına gerek yok şöyle KADİRİLER-KURTLAR VADİSİ-AB

devletin kadirilere zaafı olduğunu ilk sizden duyuyorum.

kadiriler ve komplo ha. ilk defa kadirileri komplocu olarak gören biriyle karşılaşıyorum.
kadiriler benimde çok saygı duyduğum bu memleketteki en temiz ve en köklü tarikatlardan biridir.

bakalım @Son.Fedai bu duruma ne diyecek.

agbi

Yasaklı
madem memleket meselesini geçtiğinden rahatsızsınız ne kaşıyıp duruyorsunuz? cübbeli hocayla ilgili açılan konulara bir bakın ! ya size ya kankilerinize ait. düşün cübbelinim yakasından.. biraz sabretmeyi öğrenin ..en azından mahkemeye kadar...

BANA YÖNLENDİRME YAPMADAN DURAMIYORSUNUZ

Konun ana fikri ne BU KONUYU NİÇİN AÇMIŞIM Biraz düşün lütfen.

CÜBBELİNİN yakasından aslen SİYASİ RANT elde edenler düşsün CÜBBELİNİN VARLIĞI Benim için ÇOK ta önemli değil BAYRAM Hocayı tanıyan biri olarak

Hanımefendi bir konu açtım KONUN ÖNEMİ CÜBBELİ DEĞİL CÜBBELİ y ialet edip mahmut efendi cemeatine saldırmalar KİŞİ ye bazlı düşünmeyin

BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN BUNLARI TEZGAHLAYANLAR Cübbeli yi alet edenler vesile edenler ANLADINIZMI HANIMEFENDİ kişilere takılmayın ERZİNCAN ERZURUM olayında başarılı olamadılar ama hedefleri için çalışmalara devam ediyorlar.

LÜTFEN BANA YÖNLENDİRME YAPARKEN GEÇMİŞİ ve zamnın ANALİZLERİNİ iyi yapın.

agbi

Yasaklı
agbi sordum cevap alamadım acaba sen biliyormusun acaba ha ne dersin agbı
acaba bu eylemı yapsak vebale gırermıyız agbı

CÜBBELİ Hocanın son beyanları sizleri oldukça rahatsız etti değilmi şimdi önemli olan 2 nci rahasızlığını F.GÜLEN Cemeati ile Mahmut efendi cemeatini BİRBİRİNE DÜŞÜRMEK İŞİNİZE ÇOK YARAR DEĞİLMİ biliyorum siz ve sizin gibiler deşifre oldumu Forum dan uaklaşırlar ve başka üye ismi ile yine FİTNE lerine devam ederler.

agbi

Yasaklı

Kimler yaptı ben bilemem ama kimler bu haberden nemalanmak istedi derseniz, foruma bakınca sadece şakirtleri gördüm :)

Al agbi sana bir cevap.

Ama sen şimdi karakterin gereği cevabın üzerinde hiç durmayacak, bana başka yerden sataşacaksın :)

Hadi öyle yap :)

BANA YÖNLENDİRME YAPMADAN DURAMIYORSUNUZ

Konun ana fikri ne BU KONUYU NİÇİN AÇMIŞIM Biraz düşün lütfen.

CÜBBELİNİN yakasından aslen SİYASİ RANT elde edenler düşsün CÜBBELİNİN VARLIĞI Benim için ÇOK ta önemli değil BAYRAM Hocayı tanıyan biri olarak

Hanımefendi bir konu açtım KONUN ÖNEMİ CÜBBELİ DEĞİL CÜBBELİ y ialet edip mahmut efendi cemeatine saldırmalar KİŞİ ye bazlı düşünmeyin

BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN BUNLARI TEZGAHLAYANLAR Cübbeli yi alet edenler vesile edenler ANLADINIZMI HANIMEFENDİ kişilere takılmayın ERZİNCAN ERZURUM olayında başarılı olamadılar ama hedefleri için çalışmalara devam ediyorlar.

LÜTFEN BANA YÖNLENDİRME YAPARKEN GEÇMİŞİ ve zamnın ANALİZLERİNİ iyi yapın.

Azimli adlı üyeynin tek düşünce yapısı yapıyı oluşturan SİYASİ DÜŞÜNCESİ

Talib in ise nerden bilmiyom F.Gülen ve Cemeatine duyduğu nefret.

İŞTE BASİT BİR İSPATI bihusmen i göremiyorlar.

Azimli

Ordinaryus
Azimli adlı üyeynin tek düşünce yapısı yapıyı oluşturan SİYASİ DÜŞÜNCESİ

Talib in ise nerden bilmiyom F.Gülen ve Cemeatine duyduğu nefret.

İŞTE BASİT BİR İSPATI bihusmen i göremiyorlar.
siz eşeleyecek şey bulduğunda yüzüne astar gerip çıkıyorsunuz.. bunu yüzünüze vuran herkesi yaftalıyorsunuz..:(

ne derlerse desinler bu olayları kaşımaktan asla vazgeçmezsiniz :evil: onun için sizinle uğraşacak halim yok :swoon:siz Allah'a havale ediyorum..
mal bulmuş mağribi gibi saldırın cübbeliye..
mahkeme sonunda suçsuz çıkarsa saldıramazsınız.. fırsat bu fırsat kaçırmayın...:gl

Buhran

Üye
Kurtlar Vadisi ne alaka ya hadi Hoca Muhteşem Yüzyılı eleştirdi onun yöneticileri dense anlıcam :)

bi husben

Kıdemli Üye
CÜBBELİ Hocanın son beyanları sizleri oldukça rahatsız etti değilmi şimdi önemli olan 2 nci rahasızlığını F.GÜLEN Cemeati ile Mahmut efendi cemeatini BİRBİRİNE DÜŞÜRMEK İŞİNİZE ÇOK YARAR DEĞİLMİ biliyorum siz ve sizin gibiler deşifre oldumu Forum dan uaklaşırlar ve başka üye ismi ile yine FİTNE lerine devam ederler.

agbı ne haber nasıl gıdıyor tahrıfat calısmaları bugun ıcın varmı yenı dusunceler

agbi

Yasaklı
siz eşeleyecek şey bulduğunda yüzüne astar gerip çıkıyorsunuz.. bunu yüzünüze vuran herkesi yaftalıyorsunuz..:(

ne derlerse desinler bu olayları kaşımaktan asla vazgeçmezsiniz :evil: onun için sizinle uğraşacak halim yok :swoon:siz Allah'a havale ediyorum..
mal bulmuş mağribi gibi saldırın cübbeliye..
mahkeme sonunda suçsuz çıkarsa saldıramazsınız.. fırsat bu fırsat kaçırmayın...:gl

ÖNCE ŞUNU BİLİN BEŞ EŞELEYECEK bir cins değil İNSANIM vede DÜŞÜNEN her insan gibi DÜŞÜNCELERİME le İRDELER ANALİZ EDERİM.

SİZİN gibi bir bayana EŞELEYECEK sözünün altundaki mana ile bana hitap etmenizi yakıştıramadım.

SİZ ÖNCE MÜNAZARA İSTİŞARE deki İSLAM ADABINI ÖĞRENİN.

GELELİM ALINTI YAPTIĞIM MESAJINIZA.

Mahkemenin vereceği KARAR beni HİÇ mi HİÇ ilgilendirmiyor beni irdeleyen.

MAHMUT efendinin oğlu tarafından getirilen endişesi İLGİLENDİRİYOR.

Toplumca ön Planda olan bir mevkideki Hoca nın düştüğü sosyolojik durum beni ilgilendiriyor.

Mahmut efendi ve cemeati hakkında NEGATİV DÜŞÜNENLERİN şuanki PİSİKOLOJİK durumları beni ilgilendiriyor.

Azimli

Ordinaryus
ÖNCE ŞUNU BİLİN BEŞ EŞELEYECEK bir cins değil İNSANIM vede DÜŞÜNEN her insan gibi DÜŞÜNCELERİME le İRDELER ANALİZ EDERİM.

SİZİN gibi bir bayana EŞELEYECEK sözünün altundaki mana ile bana hitap etmenizi yakıştıramadım.

SİZ ÖNCE MÜNAZARA İSTİŞARE deki İSLAM ADABINI ÖĞRENİN.

GELELİM ALINTI YAPTIĞIM MESAJINIZA.

Mahkemenin vereceği KARAR beni HİÇ mi HİÇ ilgilendirmiyor beni irdeleyen.

MAHMUT efendinin oğlu tarafından getirilen endişesi İLGİLENDİRİYOR.

Toplumca ön Planda olan bir mevkideki Hoca nın düştüğü sosyolojik durum beni ilgilendiriyor.

Mahmut efendi ve cemeati hakkında NEGATİV DÜŞÜNENLERİN şuanki PİSİKOLOJİK durumları beni ilgilendiriyor.

şimdide çirkinleşmeye başladınız... arkasından ne gelecek ?
HasbünAllah veni'mel vekil...

agbi

Yasaklı
şimdide çirkinleşmeye başladınız... arkasından ne gelecek ?
HasbünAllah veni'mel vekil...

siz eşeleyecek şey bulduğunda yüzüne astar gerip çıkıyorsunuz..

Bu söz sizin duşüncenizin cümleye dökülmüş hali değilmi ?
Bayan olacaksınız AMA MALESEF MÜNAZARA İSTİŞARE ADAMI YOK HİTABINIZDA.

AÇTIĞIM Konu çokmu rahatsız etti sizi İMALAR altına saklanıp DEMEK İSTEDİKLERİNİZ i diyorsunuz.

SİZ ve SİZİN gibiler budur Konulara hep SİYASİ TARAFGİRLİKLE bakan ve TANKİT eden YARGILAYAN.

Madem fikriniz var düşünceniz DİĞER KONUDA TENKİT ETTİĞİNİZE göre buyrun VARSA GÖZLEMİNİZ ANALİZİNİZ aydınlatın oz aman.

AMA GÖRÜLÜYORKİ YOK OLSA İdi siz eşeleyecek şey bulduğunda yüzüne astar gerip çıkıyorsunuz.. HAKARET ANLAMINDA Benzetme yapmazdınız.

NEYİ EŞELEYECEĞİM vede Yüzüöe ne astarı çekicem.