Madem öyle, neden? :)

Mugalata

Kıdemli Üye
Az önce twitter'da denk geldim. Birisi, evrim teorisi çürütmek için ileri sürülen saçma bir soruyu, "kaburga kemiği" söylencesi için yazmış: "erkeğin kaburgasından yaratıldıysak neden şimdiki erkeklerin kaburgaları kadın olmuyor?? "

Haydi bakayım evrim karşıtları, cevaplayın soruyu. :)

adams77

Kanalizasyoncu
adem 'e has bir özellik olduğu için olmasın

Mugalata

Kıdemli Üye
Bende şakacıktan cevap verdim maksat forum hareketli olsun

He yaa, kimsecikler kalmamış forumda. Herkes nereye gitti? Şokoprens alıp gelemediler mi hâlâ? Sen mi kaçırdın yoksa onları? :)

Herkes büyüdü, biz mi çocuk kaldık yoksa? :)

adams77

Kanalizasyoncu
He yaa, kimsecikler kalmamış forumda. Herkes nereye gitti? Şokoprens alıp gelemediler mi hâlâ? Sen mi kaçırdın yoksa onları? :)

Herkes büyüdü, biz mi çocuk kaldık yoksa? :)

Ben bilmiyom ki :) bazıları sıkıldı bazıları küstü bazıları bıktı vs vs sanırım. Hadi sıkılan ve bıkanları anlıyorumda küsenleri anlamıyorum.

cemaliii

Kıdemli Üye
Forumda sadece siyaset konuşulur oldu. Sorun bu.

ihvanistanbul

AkhenAton
Az önce twitter'da denk geldim. Birisi, evrim teorisi çürütmek için ileri sürülen saçma bir soruyu, "kaburga kemiği" söylencesi için yazmış: "erkeğin kaburgasından yaratıldıysak neden şimdiki erkeklerin kaburgaları kadın olmuyor?? "

Haydi bakayım evrim karşıtları, cevaplayın soruyu. :)
insanlar topraktan geldiyse şimdi ki topraklar niye insan olmuyor?

Mugalata

Kıdemli Üye
İşin komik tarafı şu: aslında ne evrim teorisi tam olarak doğru, ne de kaburga kemiği hikayesi.

Gerçekte olan şuymuş: evet, evrim var, olmuş, ancak insan olarak bizler, başka pek çok türün içinden uzaylılarca alınıp geliştirilmişiz. :)

Haydi bitirin artık şu evrimci-yaradılışçı kavgasını. :)

ihvanistanbul

AkhenAton
uzaylıları kim geliştirdi demek ki Allah var. o zaman şimdi ki uzaylılar niye insan olmuyor?

adams77

Kanalizasyoncu
İşin komik tarafı şu: aslında ne evrim teorisi tam olarak doğru, ne de kaburga kemiği hikayesi.

Gerçekte olan şuymuş: evet, evrim var, olmuş, ancak insan olarak bizler, başka pek çok türün içinden uzaylılarca alınıp geliştirilmişiz. :)

Haydi bitirin artık şu evrimci-yaradılışçı kavgasını. :)

uzaylı mı? aynı boyutta olmamız imkansız. Üst boyutun etkisi olabilir fakat üst boyut uzaylı değil.