MEHMET'lere İthafen

öggeş

Asistan
kardeşler bakın benim kardeşimde orada yakın zaman içinde askerliğini yaptı.Bu görüntüler tv de cıkınca dedimki bak lan şu askere kendi tehlikede cocukalrıda tehlikeye sokuyor.O da aynen şu cevabı verdi cocuklarda askeriş koruyor dedi...

askerin yanında cocukların olması sakıncalı...Akıllı bir asker bunu duşünebilmeliydi..

hafsa

SABIR DOSTU
kardeşler bakın benim kardeşimde orada yakın zaman içinde askerliğini yaptı.Bu görüntüler tv de cıkınca dedimki bak lan şu askere kendi tehlikede cocukalrıda tehlikeye sokuyor.O da aynen şu cevabı verdi cocuklarda askeriş koruyor dedi...

askerin yanında cocukların olması sakıncalı...Akıllı bir asker bunu duşünebilmeliydi..

:confused1::confused1: Senden benden daha fazla düşündüğünden eminim.

öggeş

Asistan
:confused1::confused1: Senden benden daha fazla düşündüğünden eminim.
düşünmek yetmiyormuş demek kardeş içreat gerekiyor.Dağların arasından yanında cocuklarla asker gidiyor.Olacak iş değil...Cocukaların hayatı birinci dereceden tehlikeye giriyor...

hafsa

SABIR DOSTU
Siz olayı görmek istedğiniz gibi görüyorsunuz.Dövse bi türlü sevse bi türlü..

öggeş

Asistan
Siz olayı görmek istedğiniz gibi görüyorsunuz.Dövse bi türlü sevse bi türlü..
yok kardeşim yanlız belirmek isterim o dağlarda teröristler var ve keskin nişancıları vs. var askere ne kadar sıksalar da (Allah sıkanalrın belasını versin) cocuklarıda etkiler.
Elbette halkla içli dışlı olması onlarla konuşması cok güzel ama ortam kötü...Siz bayansınız galiba(kendinizi oradaki askerin yerine katın diyecektim) kendimi oradaki askerlerin yerine kattığımda kesinlikle cocukların yanımda durması tehlikeli cocukalrı yanımdan kovalardım...

aHuZaR

Can kayıp can firarda

Sen ne diyosun yahu???
Hasbin Allah

öggeş

Asistan
hayırdır kardeş anlaşılmayan nedir