Mossad’ı dize getiren ajan değil model çıktı!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

http://www.odatv.com/n.php?n=mossadi-dize-getiren-ajan-degil-model-cikti--2008141200

Akpnin yandaş gazetelerinden takvim gazetesi geçenlerde bir haber yayınlamıştı.

Haberde “İzmir’de yaşayan ‘Musevi asıllı vatansever kadın Yasmin S.’ MOSSAD’ın içine sızarak kirli planlarını önceden Türkiye’ye haber verdi ve 10 Ağustos seçimleri öncesi İsrail’in yolladığı suikast timleri tek tek yok edildi. Netenyahu’yu küplere bindiren bu olayın ardından Türkiye, Yasmin’in kimliğini değiştirerek başka ülkeye kaçırdı” deniliyordu.

Meğerse; Takvimin musevi asıllı vatansever kadın diye fotoğrafını yayınladığı kadın fotoğrafı modellik sitelerinden alınmış bir fotoğrafmış!!!

Yuh artık!

Yalan olur da bu kadar uzun kuyruklu yalan olur mu yahu?

ÇÜŞŞŞŞŞ!

alanyali07

Kıdemli Üye
Aaa olur mu hiiiç..Onu model olarak yetiştirmişlerdir..havuz medyasında yalan da olmaz hilaf da olmaz :) şimdi savunmaya geçerler,ne yani modellik yapamaz mı bir insan :)
havuz medyası 1 doğrusuna 100 yalan ekliyor,millet de sazan gibi atlıyor..

alanyali07

Kıdemli Üye
@Dua Nur olsa şimdi şöyle der, eğer yalan haberse o model dava açsın :D

ramazan_17

Yasaklı
redyellow bu haberin doğru olabilme ihtimali niye seni bukadar üzüyor..sen müslüman değilmisin???..bu haberin doğru olması seni sevindirmezmi??

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
redyellow bu haberin doğru olabilme ihtimali niye seni bukadar üzüyor..sen müslüman değilmisin???..bu haberin doğru olması seni sevindirmezmi??

Haberin doğru olma ihtimaline üzüldğümü nerden çıkardın? çok garip insanlarsanızı gerçekten, insanları o kadar çabuk yargılayıp o kadar çabuk asıyorsunuz ki?

İNŞAALLAH DOĞRUDUR diye yazdığım halde bunu yazman bile senin ne kadar partizan olduğunu gösteriyor.

ben doğru olma ihtimaline bi şey demiyorum, ben YALAN OLMA İHTİMALİNİ, PALAVRA OLMA İHTİMALİNİ YÜZDE YÜZ gördğüm için fikrimi yazıyorum.

O kadar açık bir yalan ki sadece sizin gibi partizanlıktan gözleri kör olmuş olanlar inanır bu yalana.

İşte takvimin haberi yalan çıkmış, buyrun gereksiz bir şekilde bana saldıracağınıza YALAN HABER YAPAN YANDAŞLARIINZA laf söyleyin.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Amma insanlarsınız

Ne yapacaklardı, ajanı açık mı edeceklerdi yani

Bunu takvime yazacaksın.

takvim_kupr.jpg

AJAN KADIN BU diye resim yayınlayan takvim gazetesi.

ajan--1.jpg

Ama ajan kadın dedikleri kadın herhangi bir model siteside resmi olan manken bir kadınmış.

ramazan_17

Yasaklı
Haberin doğru olma ihtimaline üzüldğümü nerden çıkardın? çok garip insanlarsanızı gerçekten, insanları o kadar çabuk yargılayıp o kadar çabuk asıyorsunuz ki?

İNŞAALLAH DOĞRUDUR diye yazdığım halde bunu yazman bile senin ne kadar partizan olduğunu gösteriyor.

ben doğru olma ihtimaline bi şey demiyorum, ben YALAN OLMA İHTİMALİNİ, PALAVRA OLMA İHTİMALİNİ YÜZDE YÜZ gördğüm için fikrimi yazıyorum.

O kadar açık bir yalan ki sadece sizin gibi partizanlıktan gözleri kör olmuş olanlar inanır bu yalana.

İşte takvimin haberi yalan çıkmış, buyrun gereksiz bir şekilde bana saldıracağınıza YALAN HABER YAPAN YANDAŞLARIINZA laf söyleyin.

sen türk hükümetinin değil, israil hükümetinin açıklarını ara bence.. böyle yapman, senin için ülken için, dinin için, daha iyi olur..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Neden Takvime yazayım kardeşim

Belki danışıklı dövüş, belki hedef şaşırtıyorlar, belki ajan hala görevde ve onu koruyorlar

Yahu kardeşim takvimin AJAN diye resmini bastığı kadın manken sitelerinde poz veren bir kadın. Sen hala hedef şaşırtıyor vs. diyorsun.

Burda takvimin yalan söylemesi konuşuluyor, takvimin yalanını savunmak zoruda mısınız yahu?

Hakketen pes.

cr4p6k1acjx0mye3t.jpg

İyi okuyun, bu takvimin sürmanşeti, ne diyor: TAKVİM AJANIN KİMLİĞİNİ AÇIKLIYOR!!

Ve bir resim yayınlıyor.

cr4p6r42twbz1lmg9.jpg

Bu da takvimin AJAN dediği kadının manken sitelerindeki görüntüsü.

Burda TAKVİM YALAN SÖYLEMİŞ olmuyor mu?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
sen türk hükümetinin değil, israil hükümetinin açıklarını ara bence.. böyle yapman, senin için ülken için, dinin için, daha iyi olur..

TAKVİM GAZETESİ= TÜRK HÜKÜMETİ öyle mi?

:)

Ve işin ilginci BİR BALDIR BACAK GAZETESİNİN YALANINI SÖYLEMEMEM BENİM DİNİM İÇİN İYİ OLURMUŞ:)

ALLAHUEKBER!

kilicarslan

Kıdemli Üye
takvim kadinin yüzünü tammi basmis yoksa ordaki gibi mi?

Yüzü belirsizse neye dayanarak model diyebiliyorsunuz?

ramazan_17

Yasaklı
TAKVİM GAZETESİ= TÜRK HÜKÜMETİ öyle mi?

Ve işin ilginci BİR BALDIR BACAK GAZETESİNİN YALANINI SÖYLEMEMEM BENİM DİNİM İÇİN İYİ OLURMUŞ:)

ALLAHUEKBER!

sen hükümetin açığını hiç aramıyormusun yani???? pesss red..benim kardeşimden daha inatçı biri yoktur diyordum ama seni unutmuşum, kusura bakma red..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
sen hükümetin açığını hiç aramıyormusun yani???? pesss red..benim kardeşimden daha inatçı biri yoktur diyordum ama seni unutmuşum, kusura bakma red..

Hükümetin açığını arıyorsam aradığım başlıkta yaz, burda takvimin yalanından bahsediliyor kanka.

a başlığında b dersen komik olursun.

ramazan_17

Yasaklı
Hükümetin açığını arıyorsam aradığım başlıkta yaz, burda takvimin yalanından bahsediliyor kanka.

a başlığında b dersen komik olursun.

takvimin haberini yalanlamakla kime muhalif oluyorsun?? kimi gözden düşürmeye çalışıyorsun benimi akp yi mi?? laf cambazlığı yapıyorsun red..her seçim tayyip sizi rezil ediyor hala akıllanmadınız..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
takvimin haberini yalanlamakla kime muhalif oluyorsun?? kimi gözden düşürmeye çalışıyorsun benimi akp yi mi?? laf cambazlığı yapıyorsun red..her seçim tayyip sizi rezil ediyor hala akıllanmadınız..

Ahaaaaaa :)

TAKVİMİ eleştirince akpyi eleştirmiş oluyoruz artık, takvimi yalanlayınca akpyi yalanlamış oluyoruz, akpye muhalefet etmiş oluyoruz:)

Alllaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh tuttmayın ramazanı:)

Sakın ha bundan sonra takvim gazetesini kimse yalanlamasın, akpye muhalefet oluyormuş bu:)

Bi daha yapma ramazan, hemen tövbe ediyorum;

MÜBAREK TAKVİM GAZETESİNİN YALANINI BİR DAHA HİÇ GÜNDEME GETİRMEYECEĞİME :)

HAŞAAAA MÜBAREK TAKVİM GAZETESİ YALANLANIR MI YAV:)

Ben bi hata ettim ramazan, kusuru bakma :)

ramazan_17

Yasaklı
Ahaaaaaa :)

TAKVİMİ eleştirince akpyi eleştirmiş oluyoruz artık, takvimi yalanlayınca akpyi yalanlamış oluyoruz, akpye muhalefet etmiş oluyoruz:)

Alllaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh tuttmayın ramazanı:)

Sakın ha bundan sonra takvim gazetesini kimse yalanlamasın, akpye muhalefet oluyormuş bu:)

Bi daha yapma ramazan, hemen tövbe ediyorum;

MÜBAREK TAKVİM GAZETESİNİN YALANINI BİR DAHA HİÇ GÜNDEME GETİRMEYECEĞİME :)

HAŞAAAA MÜBAREK TAKVİM GAZETESİ YALANLANIR MI YAV:)

Ben bi hata ettim ramazan, kusuru bakma :)

ha şöyle adam ol...hadi bakem bida olmasın..bu seferlik affettim..

kilicarslan

Kıdemli Üye
TAKVIm deki kadinin resmiyle , model olan kadinin resminin ayni oldugunu neye dayanarak iddia ediyorsunuz?

Takvim de resimdeki kadinin yüzü belirsiz degil mi?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
TAKVIm deki kadinin resmiyle , model olan kadinin resminin ayni oldugunu neye dayanarak iddia ediyorsunuz?

Takvim de resimdeki kadinin yüzü belirsiz degil mi?

Yüzü belil olmayınca aynı kişi olduğu anlaşılmıyormu?

cr4qorzopl2lsng89.jpg

Mesela sence bu kim?

Esat olabilri mi?

cr4p6k1acjx0mye3t.jpg

cr4p6r42twbz1lmg9.jpg

Elbisesine, küpelere vs. iyi bak.

Artı YA ARKADAŞ TAKVİM GAZETESİ HAYIR BİZİM HABERİMİZ DOĞRUDUR diyemiyor, TIK ÇIKARTAMIYOR BU YALANLAMAYA siz burda canhıraş bir şekilde takvimci oldunuz:)

1408397535558.jpg

http://www.takvim.com.tr/Guncel/2014/08/19/mossadi-dize-getirdi

Direk takvimin sitesinde yayınlanan görüntü.

1408403695604.jpg

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2014/08/19/mossadi-dize-getirdi

Bu da takvimin de bağlı olduğu sabah gazetesinin resmi.

Takvimden tık çıkmazken sizin bu cansiparene savunuculuğunuz çok ilginç!

Çok garip hakkaten.