Müjdat Gezen: Başbakanı Kaale Almıyorum

TakVa

Ordinaryus
Başbakan R. Tayyip Erdoğan'ın değiştiğine asla inanmadığını söyleyen sinema ve tiyatro sanatçısı Müjdat Gezen, 'Erdoğan'a güvenmiyor, kaale almıyorum" dedi. İşte Gezen'in sözleri:

"Başbakan Erdoğan'ı değerli bulmuyor, kaale almıyorum. Başbakan bu zamana değerli bulunacak ne yapmış..." bu sözler ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Müjdat Gezen'e ait.

MİLLETİ ÜMMET YAPSIN!

Başbakanlık makamını asla küçümsemediğini ve Başbakanın koskoca ulusu yöneten birisi olduğunu ifade eden Gezen, "Başbakan Erdoğan'ı değerli bulmuyor, kaale almıyorum. Başbakan bu zamana değerli bulunacak ne yapmış. Yanlış anlaşılmasın başbakanlık makamına diyeceğim bir şey yok. Sonuçta koskocaman bir ulusun en başındaki adam. Bakın Atatürk bir ümmetten millet yapmış. Ne zaman ki Erdoğan da bir milletten ümmet yaparsa o zaman birilerine göre değerli bir şey yapmış olur." dedi.

BAŞÖRTÜSÜ İNSAN HAKLARI DEĞİL

Cevizoğlu'nun başörtüsü tartışmalarına yönelik sorduğu bir soruya, başörtüsünün kadınlar tarafından konuşulup değerlendirilmesi gerektiğine değinen Gezen, bu konunun insan hakları olarak değerlendirilmesine de karşı çıkarak; "Başörtüsü kul ile Allah arasında bir ilişkidir, insan haklarına girmez" diye konuştu. Kendisinin de Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü Başkanı olduğunu söyleyen Gezen, üniversite öncesi kızların başlarının zorla kapattırıldığı düşüncesinde olduğunu söyleyerek, bu konuyu erkekler tartışıyor. Çünkü kadınların başlarını onlar bağlatıyor” şeklinde konuştu.

hürhaber

ummuhan

Kıdemli Üye
Müjdat Gezen ve Ferhan Şensoy yaklaşık 20 yıl öncede benzer konuşmalar ve saldırılar içinde idiler görüyorum hala aynı yerde otlamakta devam etmedeler ... Eee nasîb işi Mevla herkese vermez Feraset i.... :)

P

perisa

Guest
MÜJDAT senide HALK DİKKATE ALMIYOR sen anca KAPİTALİST SOLCULARI EĞLENDİRTİRSİN ANCA...
KOMÜNİSTİN MÜCADELESİ KAPİTALİST OLABİLMEK İÇİNDİR VE BUNLAR AMRİKACI KOMÜNİSTLERDİR VE BUNLAR emeçilerin ,işçilerin, yoksulların ve fakir fukara HALKIN KANINI EMEREK KAPİTALİST OLAN AMRİKACI KOMÜNİSTLERDİR...

kedi ulasamadığı ciğere pis der hesabı o şahsınki,şuan piyasadada o kadar çokki bu kedilerden ...mevla akıbetlerini hayır etsin.....ONU KİM KAALE ALIYORKİ...

Bîçâre

Profesör
San'atçı duyarlı olan, Hakk'ı üstün, halkı baş tacı edendir. Âkif'in, Necip Fazıl'ın yanında kendine "san'atçı" demekten bıkmayan, mütevazilikten nasibini almamış bu muhteremlere söyleyebilecek tek söz vardır; Vatanlarını yaşanmaz bulanlar, vatanlarını "yaşanmaz"laştıranlardır!

MaKBeR

Doçent
saman çöpündeki sinek kaptan gibi kendini bişey sandı heralde...

missilo

Asistan
bizimde seni kaale almamamız gerekirdi!ama belliki bazı ihvanlılar kaale almış bile!

zebih

Kıdemli Üye
muzip adam...

hala güldürtebiliyor kendine ;)

ahevrenah

Profesör
insanları tanımak güzel....

ben tam tanımıyordum onu.....

tanıştırdı kendini işte...

ne güzel...

Limon

Üye
Eminim Erdoğan bu haberi duyunca , kederinden kahrolmuştur :O

PortakaL

๑ஐ๑нαticє кüвяα๑ஐ๑
Sen ummet olmaya laik degilsin zaten milleti ummet yapmis zihniyetsiz! Seni kim kale alsin...

reis

Kıdemli Üye
Yav bu konuya cevap yazardık da, yazdığımızı işbu Müjdat zurnası okumadıktan sonra bir işe yaramaz.
Kendi kendimize yazınca 'asmaaltı muhabbeti' gibi oluyor..

:)