My Secret Terrius

uzAyli

İhvan Forum Üye

Coronayla ilgili haber izlemicem dedim ama bu filmi merak ettim şimdi :D Halbuki dr stranger izleyecektim yea...

uzAyli

İhvan Forum Üye
Hz Ömer i izlemedim, yeni kitaba başlamayım ona da bakım. Ilk bölümü izledim ( yorumu yaparken son 7 dk kalmıştı)bi adam ülkenin vekilini öldürüyor, ona ulaşmaya çalışan bi gizli istihbaratci var . Ikizleri olan bi kadının kocası ölüme tanık olduğu için onuda öldürdü aranılan adam, onu arayan adamla bu kadın aynı binada oturuyor. meger bizim kahraman terrius muş cenazede kadının çocuklar kaçırıldı.. filmin son 7dk bile aksiyon var yea ... Şimdilik böyle ..sezonlu filmler iyi de acaip vakit alıyor bunun akıbeti monstere dönebilir:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

uzAyli

İhvan Forum Üye
Normalde 4. Bölümdeyim kore versiyonuna göre 7 ,bi bolum yarim saat .. çok güzel gidiyor Hz Ömer ile ikisi arasında gidip geliyorum. Tabi ben de vakit çok siz bana bakmayın, spoiler vermeyim :D ölen vekil değil istihbarat başkanı imiş, bizim terrius ikizlerin bakıcılığını yapıyor, valla helal olsun iyi hakkından geliyor çocukların...

uzAyli

İhvan Forum Üye
Istihbarat ajanlarının arasında pek bi saf kaldı kadın yea çok şeker gülmekten kendimi alamiyorum ,Hz.Ömer izlerken de ağlamamak elde değil bu insanoğlu ne kadar aciz bi varlık yea ... Allah bizleri ıslah etsin

uzAyli

İhvan Forum Üye
Soluksuz izleyip bitirdim, çok feci ters köşe oldum yea. Ihanet eden kadın sanmıştım erkekmiş. Teorik olarakta hep öyle oysa feminen baksaydım böyle olmazdi. Hehe. Örgüt içinde örgüt olmayı güzel anlatan bi filmdi. Örgütün sizle işi bitince sizi nasil bitirdiğini gösteriyor, devlet içinde devlet olmak . Korona ile ilgili kısım aşı satilsin diye suikast düzenlenen bi yerde geçti amaç aşı ticareti. Film sonunda subliminal bir mesajda vardı. O mesaj olmasaydı helal olsun ne senaryo diyecektim bu tüysüz gavurlar çok iyi kamufle ediyorlar hakkaten yea :D