Nihal Olçok'tan dikkat çeken çıkış: Eşim Erol Olçok, FETÖ konusunda Tayyip Bey'i uyarıyordu

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
4077

Nihal Olçok'tan dikkat çeken çıkış: Eşim Erol Olçok, FETÖ konusunda Tayyip Bey'i uyarıyordu

15 Temmuz'daki darbe girişiminde eski eşi Erol Olçok'u ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok eşiyle ilgili "Tayyip Bey'e gezilere giderken davet ettiği isimlere bakıp 'yine FETÖ'cüleri götürüyorsun' derdi" ifadelerini kullandı.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hem de Gelecek partisi kurucu üyesi....Fetöcülere karşı da uyarı yaptığına şahit olmuş....

Rahmetli 2013 de bu kadından ayrılmış. Erol Beyin ailesi kamuoyuna çarşaf gibi bir duyuru metni yayımladı. Acısı büyük o yüzden hiç bir şekilde kadinin aleyhine konuşmam ama 250+2 insan öldü. İçimizdeki satılmışlarin din kisvesi altında kanımızı döküp iliğimize kadar sömürdüğü gerçeğini hiç bir zaman unutmayacağım. Ne fetöcüler ne de bu günkü siyasi ortakları ve ne de üst akıl denilen patronları bu olayı sadece bir Ak parti olayı veya Tayyip Erdoğan'a karşı basit bir eylem olarak gostermelerine asla inanmiyorum ve inanmayacagim. Kadını kirli siyasi emellerine alet etmesinler, arkasına siginmasinlar.

talib_

İhvan Forum Üye
Kadın hiç samimi görünmüyor

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Erol OLÇOK ile 1995 senesinde tanışmıştım.

Allah razı olsun bana büyük faydası dokunmuştu. O dönemde yaptığı iyiliği unutamam.

Refah partisi için çalışıyor ve Tayyip beyin yanında duruyordu. Tayyip bey ayrılıp Ak Parti kurulunca yine yanında yer aldı.

Cesur yürekli bir adamdı. Cesur olmasa darbe günü aracını köprüde bırakır geri geri güvenli bir yere kaçardı.

Köprü üzerinde sürekli askerlere tepki gösterip bir an önce bu eylemi bırakmalarını istedi.

Allah şehadetini kabul etsin inşallah.

Nihal hanıma gelince onu da tanırdım. Ortak takıldığımız bir mekan vardı, orada saatlerce oturup muhabbet ederdik.

O zaman daha gençti kafasında gençlik rüzgarları. Benim gördüğüm kadarıyla o dönemde İslami hassasiyetleri olan bir kişi değildi.

Tesettürlüydü ama fazlası ile rahattı.

Aradan zaman geçti Erol bey ve Nihal hanım evlendiler. Allah var zihnimizde biraz çekinceler oluşmuştu.

Birincisi arada epey bir yaş farkı var, ikincisi Nihal hanımı Erol beye yakıştıramamamız.

Ama çok takılmadık, Allah hayırlı uğurlu etsin Allah bir yastıkta kocatsın diyerek hayır duada bulunduk.

Aradan zaman geçti Erol bey ve Nihal hanım ayrıldılar.

Şuan bulunduğumuz noktaya gelecek olur isek Nihal hanımın yaptığı sadece ve sadece Erol bey üzerinden prim yapmak diye düşünüyorum.

Erol beyin abisini kardeşini onları da tanırım, bir kez olsun onların çıkıp konuştuğunu gördünüz mü ?

Çıkmazlar konuşmazlar, aile terbiyeleri buna müsaade etmez.

Yine bir sürü dedikodu yaptık.

Selam ve dua ile.

gamsız

Profesör
konuyu @redyellow açtığına göre samimiyetin nasıl yerlerde olduğunu düşünmemize bile gerek yok.

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Sayın @redyellow

Cevap vermek için fazla zorlamanıza gerek yok.

Verdiğiniz iki kaynakta ayni gün aynı habere ait. Bundan başka haberlerde olabilir, mümkündür.

Fikri sabit olmak böyle bir şey.

Bu arada sizin gündemi takip eden değerlendiren Redyellowun gözünden haberlerinizi özledik.

Bekliyoruz inşallah.

Selam ve dua ile.

gamsız

Profesör
Ekli dosyayı görüntüle 4077

15 Temmuz'daki darbe girişiminde eski eşi Erol Olçok'u ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybeden Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Nihal Olçok eşiyle ilgili "Tayyip Bey'e gezilere giderken davet ettiği isimlere bakıp 'yine FETÖ'cüleri götürüyorsun' derdi" ifadelerini kullandı.

böyle bir konuyu ancak ve ancak mülümanım deyipte müslüman düişmanı Sp düşmanı ile kolkola olan @redyellow a yakışır..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Sayın @redyellow

Verdiğiniz iki kaynakta ayni gün aynı habere ait. Bundan başka haberlerde olabilir, mümkündür.

Üstad tek bir konuşma yapmadılar vs. dediğin için aktardım, herhangi bir tartışma vs. olsun diye değil.

Bu arada sizin gündemi takip eden değerlendiren Redyellowun gözünden haberlerinizi özledik.

Bekliyoruz inşallah.

Yoruldum be üstad.
Redyellow gözünden konusu forumlarda oluyordu, sosyal medya maalesef forumları mahvetti.

Selam ve dua ile.
Aleykümselam.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Sayın @redyellow

Bekliyoruz inşallah.

Selam ve dua ile.

Aynı tarz devam edecekse hiç yapmasın. :) Ben o tarzı özlemedim.