Nihle ile Söyleşi/Yorum

cicek demeti

Sükut
Bizdende bize emegi gecen misafir yoneticimiz nihle'ye sonsuz tesekkurler...

www.tvn.hu_e2f13291694179fa787d7d4a7a818170.gif

eylül

Veled-i kalbî
Selamün Aleyküm Nihle
smile%5B2%5D.gif

Misafirlik sürecin dolmadan seninle söyleşimizi de tamamlamak isterim... Gerçi sen biraz yönetimde vardın, bölüm temsilciliği de yaptın az çok biliyorsun arka tarafı. O yüzden misafirlik daha farklı geçmiş olmalı sende.

İstersen klasik sorularımıza geçeyim, senin sessiz ve gözlemci tarafına geçiş yapmış olalım böylece.
smile%5B2%5D.gif

-Forumla nasıl tanıştığınızı bize aktarır mısınız? Hoş geldin mesajı yazmış mıydınız yoksa sessiz sakince mi dahil oldunuz aramıza? Kayıt olmanızda ki etken neydi?

Bir gün nette gezinirken aklıma ihvan kelimesi geldi ve google’a ihvan yazdıgımda karşıma çıkıverdiniz ilk önce takip ettim özellikle kays abinin paylaşımlarını ve kayıt oldum.Sonra üzerinden bir yıl geçti ben hiç giremediğim için tekrar Nihle ismi ile üye oldum..

-Forumumuza uzun bir süredir üyesiniz,yüzlerce mesaj onlarca konunuz var.Sizi foruma bağlayan nedir? Bu bağlayıcı unsuru tanımlayabilir misiniz? Sevgi,bağımlılık,edindiğiniz dostluklar v.s.

Beni foruma bağlayan paylaşılan mesajlarda karşılıklı konuşmalar istişareler tatlı muhabbetler ..
E sizler varsınız ya J

-Forumu insan hayatının neresine koymalı sizce? İnterneti yalan dolan dünyası olarak mı görüyorsunuz yoksa reel hayatınıza sanal ilişkilerinizi katıyor musunuz?

Bilgi birikimi için gerekli diye düşünüyorum..Sanal dan reel’e katmam gereken insanlar varsa tabiî ki katıyor onlarla görüşüyorum..

-Forumda hiç sizi kırdığımız zaman oldu mu? Forumu terk etme girişiminiz hiç oldu mu?

Hayır hiç böyle bir şey olmadı ..

-Forumdaki ortamdan bahsedecek olursak,beğendiğiniz ve beğenmediğiniz şeyleri bizimle paylaşır mısınız?

Siyaset bölümüne sürekli aynı kişilerin yazıp aynı kişilerin tartışmasını huzur bozucu ve gereksiz buluyorum..
Beğendiğim yönler çok yahu J özellikle de görünüm J

-Misafir yönetici etkinliğimize katıldınız,süreç içerisinde neler yaşadınız? Sonuçta gizli bir oda ve ilk defa görüyorsunuz.Yönetici odası umduğunuz gibi miydi?

Misafir yönetici olmak çok güzeldi .. Bir müddet her şey ama her şey sanki senin elindeymiş gibi idi J
E yöneticiler de tatlı dilli olunca umduğumdan çok daha fazlası oldu J

-Yönetici odasında ilk gördüğünüz de yaptığınız ilk şey nedir? Konuları okumak için iştahınız kabardı mı : ))) Ben neredeyim dediniz mi?

Hayır bunların hiçbirini demedim :D

-Bu uygulamadan sonra yönetime bakış açınız değişti mi? Alınan kararları anlama ve yönetici gibi bakma konusunda uygulama size yardımcı oldu mu?

Valla Allah sizlere sabır versin,oldu oldu J

-yöneticilerin birbirlerine karşı tutumları nasıl?görmüş olduğunuz yönetim birbirine kenetlenmiş durumda mı yoksa kopukluk olduğunu mu düşünüyosunuz?

Gayet samimi ve içten .. Hepiniz cana yakın insanlara ihvanlarına değer veren ve bir o kadar da bir yönetimsiniz :p :D

-Size 15 günden sonra bir 15 gün daha kalmayı teklif etsek : )))) Yönetici odasını görmek için foruma daha fazla girdiğiniz oldu mu : )

Evet kalırım seve seve .. İnanın açıkca söylemek gerekirse olmadı .. Çünkü yoğun oldugum zamanlar giremiyorum,vakit buldukça girebiliyorum ihvanıma ..

-Yöneticiler hakkındaki gözlemlerinizi bizle paylaşır mısınız? Yöneticiler arasından birebir tanıştığınız veya tanışmak istediğiniz oldu mu?

Yöneticilerimizden Rabbim razı olsun..İlgi ve alakanızdan dolayı şükranlarımı sizlere borç bilirim J Herkesle birebir kahvaltı neden olmasın :p

-Ve son olarak üyelere iletmek istediğiniz mesaj nedir?

Misafir yönetici olmak ayrıcalıktır :D
Muhabbetle değerli yönetim ve değerli ihvanlarım …

ibrahimi

Has Uşak
:D
savuşturmuşsun bizi nihle ben öyle hissettim :)
iyisiniz hassınız :D hadi beni rahat bırakın şimdi gibi :O

talib

Kıdemli Üye
Sanırım ihvan kelimesini aratıp burayı bulan çok oluyor :) Bu kelimenin cazibesi olmasa, herhalde forumun pek tadı olmazdı.