Oktay Ekşi : Madem Erdoğan'ı Deviremiyoruz Bari Köşke Çıksın da Ak Parti Dağılsın:)))))

Dua Nur

Kıdemli Üye
Oktay Ekşi : Madem Erdoğan'ı Deviremiyoruz Bari Köşke Çıksın da Ak Parti Dağılsın:)))))

Oktay Ekşi : Bence Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olması "istenecek" bir şey değildir fakat sözün başında belirteyim: Bu konjonktürde en "doğru seçenek" onun Çankaya'ya çıkmasıdır. Çünkü onun cumhurbaşkanı olması, Adalet ve Kalkınma Partisi'ni siyaset sahnesinden silecek en iyi çözümdür. Tıpkı Turgut Özal'ın Çankaya'ya çıkmasıyla ANAVATAN Partisi'nin (ANAP) sonunun başlaması ve Süleyman Demirel'in cumhurbaşkanlığının da Doğru Yol Partisi'ni bitirmesi gibi.

Ensonhaber

Oy verin işte, yüzde70 ile köşke çıksın. Sonraaaaaaaaaa Ak Partimiz yine iktidar, yine hizmette yarışsın. Ak partimiz dağılmaz, muhalefet dağılır:)))))

Kaptan

Mecra Yazarı
Oktay Eksi dogru diyor. Erdogan C.Baskani olsun AKP secimde cok kan kaybeder. Az once nedenini diger baslikta yazdim.

Dua Nur

Kıdemli Üye
İşte ne güzel, oy verin ve Cumhurbaşkanı olsun:))))yüzde 70 ile gelsin:)))

Kaptan

Mecra Yazarı
Dedigimi carpitmaya gerek yok, ben taraf degilim.

Kaptan

Mecra Yazarı
Tamam iste bende taraf olmadigimi soyledim :)

kilicarslan

Kıdemli Üye
Eksi´nin kafasi iyi basiyor. Cok dogru tesbit bence de.
Erdogan köske cikar cikmasinada, ne yapacagini bir Allah bilir, kendisi bile bilmiyor bence.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Herif ekşi turşu ama, doğru söylemiş

Bence Çankaya'ya çıkmamalı.

Sn.Gül devam etmeli,

Hiç tahmin edemediğimiz üçüncü kişi de olabilir.

Kim bilir, belkide ben :p

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Köşke çıkınca ilk işim agbi ile talib'i barıştırmak olacak.

elemine çay ısmarlayacam

Red ve Kabul ile adams77'i menzile götürecem

varmı başka isteği olan, yapak, halledek : )))

(bunların hepsi şahsi paramdan, devletin parasından olmayacak ;) )

Kaptan

Mecra Yazarı
Degil menzil veya baska bir sufi tarikat, faraza hakikat perdesi acilsa ve dense ki “ey RedveKabul iste Allah'in hakikati budur" vallahi ateist olurum.

Benim inandigim ve kabul ettigim İslam; insan fitrata uygun, akla ve insanliga hitap eden ve tek ilah inancina dayanan mukemmel bir din'dir.

lafons7275

Kıdemli Üye
Degil menzil veya baska bir sufi tarikat, faraza hakikat perdesi acilsa ve dense ki “ey RedveKabul iste Allah'in hakikati budur" vallahi ateist olurum.

Benim inandigim ve kabul ettigim İslam; insan fitrata uyan, akla ve insanliga hitap eden ve tek ilah inancina dayanan mukemmel bir din'dir.

Arkadaşlar lütfen bu arkadaşın söylediğini kalben tasdiklemeyin. Bu sözler itikad kitaplarında " elfaz-ı küfür " başlıkları altında söylenmemesi gereken sözlerdir.

Umarım bu arkadaş forum geneline yaptığım bu uyarıyı kişisel bir çekişme haline getirmez.

abdullah birisi

Kıdemli Üye

Benim inandigim ve kabul ettigim İslam; insan fitrata uygun, akla ve insanliga hitap eden ve tek ilah inancina dayanan mukemmel bir din'dir.

ne demek istedin...

Kaptan

Mecra Yazarı
Sen benim ne demek istedigimi anlamissin ki lafons :)

Kaptan

Mecra Yazarı
Alla allla sen mi diyorsun bunu, hadi bakalim :)

Gecen actigin ozur ve hak-hukuk meselesine donmesin de

chandra

Paylaşımcı
Erdoğan'ın kişiliği ve lider vasfına artı olarak, onun sözü dinlenen bir siyasi olduğu aşikar. Erdoğan'ın köşke çıkmasını ben de istemem. Ancak biraz dinlenmek ister de köşke çıkmaya karar verirse, başbakanlık için desteklediği kişiyi desteklemeye hazırım. Allah ömür versin, Erdoğan sağken Ak Parti biraz zor dağılır. Artık halkın temsilcisi oldu o.

kebîkec

İhvan Forum Üye

Dersane diyen aslandan sonra Allah diyen ateiste mi denk geleceğiz ? :(

Cebrail parti kursa oy verecek misin onu söye :D