Önerdiğiniz tavsiye ettiğiniz siteler

Ebu Computer

Kıdemli Üye
https://www.turkiye.gov.tr/

E-Devlet üzerinden yeni bir hizmet başladı.

İster anne tarafından isterseniz baba tarafından soy kütüğünüzü görebiliyorsunuz.

Dedenizi onun babasını onun babasını v.s. Kütük nereye kadar dayanıyorsa oraya kadar gidiyor.

Selam ve dua ile.

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Pratik buluşlarını videolarla pazarlayan zeki insanların sitesi
Kickstarter

Osmanlıcayı dört dörtlük öğrenebileceğiniz en kaliteli site. Arşivde çalışacak dereceye getirir sizi. O derece yani!
osmanlicaegitim.com

Kaçırdığınız programları kaliteli hd kalitesinde tekrar izleyebileceğniz güzel bir kanal
Kwonmusti Haber Odası

Her konuda eğitim videoları hazırlayıp yükleyen bir eleman. İstifade edersiniz
Video Eğitim

Silah ve bu işin disiplinini en iyi şekilde öğrenebileceğiniz Osman abinin kanalı
Osman Ortaç

Silah süsleme ve tamir işlerine bakan, bu işi tanıtan karadenizli/Ofli temiz yürekli bir insanın kanalı
Dursun Keleş

Bıçak yapımı, Şam Çeliği ve bu işin fehmini izah eden kanallar. Alttaki Japon'un kanalı inginç..
shurap
圧倒的不審者の極み!

Canınız sıkılırsa bakarsınız.. Yeni kuşağın dili, tavrı falan..
Ali Muhsin Atam

Tipik bir Ankara bebesi. Deli cesareti videolarını izlemek keyif veriyor. Bakın işte
Angara Bebesi

En güzelini sona bıraktım. Kitap okuma alışkanlığınız yoksa kulaklıkla sesli kitap dinleyebileceğiniz güzel bir kanal.
Sesli Kitap Dükkanı - RADYO TİYATROSU

Son düzenleme:

iftayfun

İhvan Forum Üye
Önerebileceğim çok site yok öyle aslında. Haber içeriklerine belirli aralıklarla göz attığım için sayılıdır takip ettiğim siteler.
Benim için önemli olan sadelik ve okunabilirlik.
Haber sitesi olarak burayı önerebilirim ilgili arkadaşlara;
https://paratic.com

Rosasepia

Ordinaryus
Bir zamanlar kanal7forum vardı. Benim ilk üye olduğum forum. Google de elişleri araken karşıma çıkmıştı. İnternetle yeni tanışdım zamanlar. Bir forumun ne olduğunu anlamak baya zaman almışdı benim için =)
O forumdan Vuslatrana tarafından bu foruma davet üzere üye olmuşdum..

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
Bir zamanlar kanal7forum vardı. Benim ilk üye olduğum forum. Google de elişleri araken karşıma çıkmıştı. İnternetle yeni tanışdım zamanlar. Bir forumun ne olduğunu anlamak baya zaman almışdı benim için =)
O forumdan Vuslatrana tarafından bu foruma davet üzere üye olmuşdum..

Senin o dönem Türkçen çok kötüydü abla. : )

O dönemde benim aklımda kalan üyelerden inşirah,rüveyda,rüveyda(Müzehhibe),patroit,saltan ve anadoluk : ))

zaman geçiyor abla.ben bazen tesadüf 15-16 sene önce yazdığımız mesajlara denk geliyorum.Hüzün ve mutluluğu aynı anda yaşıyorum.Lakin zamanın neler alıp götürdüğünü düşününce eskiye bakmanın faydası olmadığını anlıyorum.

Rosasepia

Ordinaryus
Senin o dönem Türkçen çok kötüydü abla. : )

O dönemde benim aklımda kalan üyelerden inşirah,rüveyda,rüveyda(Müzehhibe),patroit,saltan ve anadoluk : ))

zaman geçiyor abla.ben bazen tesadüf 15-16 sene önce yazdığımız mesajlara denk geliyorum.Hüzün ve mutluluğu aynı anda yaşıyorum.Lakin zamanın neler alıp götürdüğünü düşününce eskiye bakmanın faydası olmadığını anlıyorum.
Evet haklısın türkçem çok kötüydü ozaman. Kitaplar, çanakanten, internet sayesinde baya bir düzelttim, maalesef halen karıştırıyorum, cümlelerim hep biraz devrik =)

Neden kapandı forum hiç anlamadım. O zamanlar sessiz ve kendi halimde olsamda iyi bir izlenimciydim. Ben daha fazla isim hatırlıyorum, suveyda, ruveyda-lar, büşra, inşirah, seyrüsefer, anerşi, sinner, patroit, farukboran,
Ladybird, matrix(enes) vuslatrana, saltan, nurtalebesi, Âwdil =)

O zamanlar oğlum yaklaşık 10 yaşıdaydı şimdiyse oğlumun oğlu var. Evet zaman çabuk geçiyor, sadece sanal olarak değil genel olarak yaşanmışlıklar geriye bakınca biraz hayal biraz hikaye, bazen hüzün, bazen sevinç, güzel veya kötü bir anı olarak kalıyor. Yaşamak tam da böyle birşey..

Kitap çıktımı? Sen çoluk çocuğa karışmadınmı daha hüzünlü çocuk =)