Örtünmek ALLAH'ın Emridir

nebevi

Asistan
Mücahit kardeş Allah Razı olsun.çok teşekkür ederim.ALLAH A YARDIM EDENLER ZÜMRESİNDEN YAZILIRSINIZ İNŞ.....
:dancing:yeri gelmişken bir fikir sunacağım...bu video biraz kısıtlı . mesela Ahzap 59 . ayet yazılmamış.birkaç hadis de eklenebilir.ilmi yorumlar kısaca geçebilir.tesettür hakkında geniş kapsamlı ve ilmi,en önemlisi anlaşılır açıklıkta güzel bir video hazırlanmasını teklif ediyorum.aslında geniş bilgi bir çok kitapta ,islami site ve forumlarda yazıyor.fakat gençler okumaktan sa videolara dikkat veriyor.video ,slayt olunca gençlerin izleme oranı çok.
belki böyle geniş bir çalışma vardır.fakat ben bilmiyorum.bilen kardeşler varsa lütfen eklesin...veya bu çalışmayı müsait olan ,hazırlamak isteyen kardeşimiz olsa da hazırlasa....
(bunun içinde harama bakmamak ve tokalaşmanın yanlışlığı da vurgulansa.
tabiiki bu uyarılar çok ilmi ,güzel bir hitap ve saygınlık uyandıracak nitelikte kaliteli olmalı.boş ve taraflı suçlamalar içermemeli.çünkü ülkemizin çoğu mümin.uygulamasa da yaşayanlara saygı duyuyor.saygı duyanların biraz yaşı ilerleyip olgunlaşınca uyguladığını görüyorum.)

ayşirin

Şairane
güzel bir paylaşımdı Allah razı olsun..

mücahit

Asistan
Web sitesi
www.isthaber.net
Haklısın kardeş kendi acizane çapımda bu kadar hazırlıyabildim ama inşALLAH konusulursa beraber dökümanları ortaya koyup daha güzel videolar yapabiliriz..ALLAH C.C izin verirse selametle

Sizdende ALLAH razı olsun inşALLAH