paralel prof.dan Cumhurbaşkanına ölüm tehdidi

ummuhan

Kıdemli Üye
http://video.haber7.com/video-galeri/52453-cumhurbaskani-erdogani-olumle-tehdit-etti

Samanyolu Televizyonuna çıkan 'profesör' Osman Özsoy canlı yayında ölüm tehdidinde bulundu.Samanyolu Televizyonuna çıkan 'profesör' unvanlı Osman Özsoy canlı yayında Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaretler yağdırdı.

Hızını alamayan Osman Özsoy, "Bu süreci 3-5 tane yiğit adam bitirir" diyerek açıkça ölüm tehdidinde bulundu.

Osman Özsoy canlı yayında tehditler savurdu. Önce Başbakan Davutoğlu'nun arkasında kıldığı namazı kaza ettiğini söyleyerek hakaret dolu sözler sarf eden Özsoy ardından da üstü açık ölüm tehdidinde bulundu.

Davutoğlu'na inanılmaz hakaretler eden, iftiralar atan Osman Özsoy, "Bu süreci 3-5 tane yiğit adam sona erdirir. Biraz daha gitsin böyle. AK Parti seçimde yüzde 60 da oy alsa bu dönem ve bu süreç bitmiştir" dedi.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Türkan Saylan'da yüzde 80 ile gelseniz de bizim dediğimiz dışında bir şey olamaz bu ülkede diyordu. Diyeee diyeeee geberdi

Kaptan

Mecra Yazarı
"bir kavme olan kininiz sizi adaletten alikoymasin" der Rabbimiz
adamin ne dedigi ortada, carpitmayalim

hirahos

Kıdemli Üye
Şimdi soru şu:

Bu 3-5 yiğit, çıkıp parti kuracak.. Ve %60'ın da üzerinde oy alarak hükumete kaybettirecek. Doğru mu?

:)

3-5 yiğit'ten mana nedir, inkar edilemeyecek kadar açık.

O değil de tutmayın küçük enişteyi misali...

İşte devlet. İşte millet.

Buyrun deneyin.

agbi

Yasaklı
http://video.haber7.com/video-galeri/52453-cumhurbaskani-erdogani-olumle-tehdit-etti

Samanyolu Televizyonuna çıkan 'profesör' Osman Özsoy canlı yayında ölüm tehdidinde bulundu.Samanyolu Televizyonuna çıkan 'profesör' unvanlı Osman Özsoy canlı yayında Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaretler yağdırdı.

Hızını alamayan Osman Özsoy, "Bu süreci 3-5 tane yiğit adam bitirir" diyerek açıkça ölüm tehdidinde bulundu.

Osman Özsoy canlı yayında tehditler savurdu. Önce Başbakan Davutoğlu'nun arkasında kıldığı namazı kaza ettiğini söyleyerek hakaret dolu sözler sarf eden Özsoy ardından da üstü açık ölüm tehdidinde bulundu.

Davutoğlu'na inanılmaz hakaretler eden, iftiralar atan Osman Özsoy, "Bu süreci 3-5 tane yiğit adam sona erdirir. Biraz daha gitsin böyle. AK Parti seçimde yüzde 60 da oy alsa bu dönem ve bu süreç bitmiştir" dedi.

KONU BAŞLIĞI ana fikri ile söylemişse ALLAH cc onu HELAK etsin.

Fakat SANSASYON yapıp sözlerini çarptıran var ise ALLAH cc onu helak etsin.

agbi

Yasaklı
KONU BAŞLIĞI ana fikri ile söylemişse ALLAH cc onu HELAK etsin.

Fakat SANSASYON yapıp sözlerini çarptıran var ise ALLAH cc onu helak etsin.

BENDE DAHİL İM AŞAĞIDAKİ ALINTIYA.

11119519_1591050597845883_8158218435241085576_n.jpg

Dua Nur

Kıdemli Üye
Şimdi soru şu:

Bu 3-5 yiğit, çıkıp parti kuracak.. Ve %60'ın da üzerinde oy alarak hükumete kaybettirecek. Doğru mu?

:)

3-5 yiğit'ten mana nedir, inkar edilemeyecek kadar açık.

O değil de tutmayın küçük enişteyi misali...

İşte devlet. İşte millet.

Buyrun deneyin.

Bir kaç yiğit (!) tuzluk parti kurdu, sonra partisinden istifa etti. TEK BAŞLARINA iktidara yürürken hemde :)))))))

Bazıları da bağımsız aday, sandıklar açılınca boylarının ölçüsü belli olacak :))))

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Oradaki üç beş yiğit, parti kuran yiğitler değil.

Onlar, son hakimlerin yaptığı gibi harakiri yapacak adam arıyorlar.

Kendini bizim için kaleden at diyorlar, dava kutsal diyorlar.

Bir nevi intihar bombacısı misali.

agbi

Yasaklı
GERÇEK ANLAMDA OSMAN BEY Sn ERDOĞANI ÖLÜMLE TEHTİD ETTİ İSE EN AĞIR CEZAYI ALSIN anında mahkemeye versinler AMA KONU BAŞLIĞI nın ana fikri ile İFTİRA VARSA OSMAN bey e ALLAH cc BU İFTİRA ATANLARI HELAK ETSİN ve OSMAN BEY Konu başlığı ana fikrinde söyledi ise ONU HELAK ETSİN.

Ne dersiniz @ummuhan Hnm.

Osman Özsoy'dan havuz medyasına hodri meydan28 Nis 2015 23:33

93840436_28042015.jpg

Prof. Dr. Osman Özsoy dün canlı yayınında 11 yıl önce Davutoğlu'nun arkasında kıldığı namazı kaza ettiğini anlatmıştı. Özsoy, aynı programda "Bu süreci 3-5 yiğit adam bitirir" ifadelerini kullanmıştı. Osman Özsoy'dan havuz medyasına hodri meydan

Prof. Dr. Osman Özsoy dün Samanyolu Haber TV canlı yayınında 11 yıl önce Davutoğlu'nun arkasında kıldığı namazı kaza ettiğini anlatmıştı. Özsoy, aynı programda "Bu süreci 3-5 yiğit adam bitirir" ifadelerini kullanmıştı.

Prof. Dr. Osman Özsoy'un "Bu süreci 3-5 yiğit adam bitirir" sözünü cımbızlayarak alan havuz medyası, "Korkunç açıklama, Erdoğan’ı ölümle tehdit etti” ve "Davutoğlu'na STV ekranında ölüm tehdidi" başlıklarıyla haber! yaptı.
Osman Özsoy'dan gündemi sarsacak çarpıcı açıklamalar! Osman Özsoy'dan gündemi sarsacak çarpıcı açıklamalar!VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Osman Özsoy, son yazısında, tamamen çarpıtma ve iftira niteliğindeki bu haberlerle ilgili açıklama yaptı. Özsoy, tehdit iftirasıyla ilgili olarak "Babamızdan şöyle gördük:Tehdit etmek korkak adamların işidir ve özünde blöf vardır. Mert adam tehdit etmez, her kime diyeceği bir şey varsa çık karşıma diye MEYDAN OKUR, kaçak güreşmez derdi. O nedenle, sözlerimizden TEHDİT anlamı çıkarılması bizi üzer, küçültür, kişiliğimize hakaret olur. Merak etmesinler, denilecek bir şey varsa muhatapların yüzüne karşı söyleyecek kadar baba mirası bir karakterimiz var çok şükür..." ifadelerini kullandı. Osman Özsoy'dan gündemi sarsacak çarpıcı açıklamalar! | Samanyolu Haber

Ayrıca haberi çarpıtarak tehdit şeklinde veren bir sitenin yöneticisiyle konuştuğunu ve bunun doğru olmadığını belirten Özsoy, "Haberler site dışından direk giriyor" cevabını aldığını paylaştı
.

İşte O Özsoy'un o yazısı

İzleyenler görmüşlerdir...

Samanyolu Haber TV’de dün katıldığım programa elimde evimin tapusuyla çıktım ve bir iddiada bulunarak şunları söyledim:

Medyanın duayanleri Oktay Ekşi ve Altan Öymen’in de hemfikir olduğu gibi, Türk Basın Tarihinin en itibarsız, en yozlaşmış dönemi yaşanıyor.

Bir iletişim profesörü olarak daha önce 100 Bin Liraya iddiaya girmiştim. Medyamızın bundan daha kötü olduğu dönem olmuştu diyen varsa, 100 Bin lirayı vereceğimi söylemiştim. Şimdi bir adım ileri gidiyorum ve diyorum ki... 12 Eylül ve 27 Mayıs darbesi, hatta Osmanlı Devleti’nin çöküş dönemi dahil, şu an tüm Türk Tarihi’nin en itibarsız dönemi yaşanıyor. Tersini iddia edip kanıtlayacak varsa evimi hediye edeceğim dedim.

Hatta, masum insanlara elinde bir delil, bir mahkeme kararı olmadan suç isnat edip hakaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun arkasında 11 yıl evvel kıldığım ikindi namazını kaza ettiğimi söyledim.

Son katıldığım ve her cümlesinin arkasında olduğum programda sarf ettiğim sözleri tüm Havuz Medyası işine geldiği gibi kullanmış ve olabildiğince çarpıtmış.

Örneğin Sabah gazetesi haberi; “Korkunç açıklama, Erdoğan’ı ölümle tehdit etti” demiş.

Yeni Şafak gazetesi ise; “Davutoğlu'na STV ekranında ölüm tehdidi” başlığıyla vermiş haberi.

Komik değil mi?

Koca koca adamlar aynı cümlelerden ne kadar farklı anlamlar çıkarmışlar...

Sitenin apartman görevlisi “Hocam programı izledim, izlerken bile heyecanlandım” dedi. “Hayırdır” dedim. “Nerede ise üstüme alınacağım, mert olmadığımı da fark ettim” dedi.

“Merak etme, sözüm zaten size değil, devleti yönetenlerin mesai arkadaşlarına” dedim.

Babamızdan şöyle gördük:

Tehdit etmek korkak adamların işidir ve özünde blöf vardır.

Mert adam tehdit etmez, her kime diyeceği birşey varsa çık karşıma diye MEYDAN OKUR, kaçak güreşmez derdi.

O nedenle, sözlerimizden TEHDİT anlamı çıkarılması bizi üzer, küçültür, kişiliğimize hakaret olur. Merak etmesinler, denilecek bir şey varsa muhatapların yüzüne karşı söyleyecek kadar baba mirası bir karakterimiz var çok şükür...

O nedenle, tehdit kelimesini ANLAMA - KAVRAMA ÖZÜRLÜ medyaya aynen iade ederim.

Şunu herkes bilsin...

Bugüne kadar yazdığımız her satırın, söylediğimiz her sözün arkasındayız.

Bir yılı aşkın süredir katıldığımız tüm televizyon programlarında, yazılarımızda, konferanslarımızda ve ikili sohbetlerimizde şu noktayı ısrarla gündeme getiriyoruz...

Türkiye’yi demokrasiden ve Avrupa Birliği sürecinden uzaklaştıran şu gidişatı üç beş mert adam durdururdu.

Konuyu ilk kez 15 ay önce Bugün TV’deki gündeme getirdiğimizde takvimler 20 Ocak 2014 pazartesiyi gösteriyordu.

1 yıl önce 4 Mayıs 2014’te Zaman gazetesine verdiğimiz tam sayfa röportajda, “Erdoğan HİZMET HAREKETİNE hakaret etmeye başladığında AKP Grup Toplantısında 10 milletvekili, 10 tane yiğit çıkıp duruma itiraz etseydi” işler bu noktaya gelmez, ülkeninkaderi bambaşka olurdu demiştim.

6 ay önce Bugün TV’de Erkan Akkuş’un programında "2 tane yürekli ve namuslu bakan ile milletvekili bu süreci bitirirdi" dediğimizde takvimler 17 Kasım 2014’ü gösteriyordu.

Daha sonra Erdoğan’ın, Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı’yı hedef alan ve ihanetle suçlayan, başka yerlere çalışmakla suçlayan açıklamaları geldi.

Nitekim Havuz Medyası’nın çarpıttığı son programda Erdem Başçı’yı, sürekli sözünü ettiğimiz mert ve yiğit adamlardan birine örnek olarak gösterdik.

Erdoğan kendisini ihanetle suçlamasına rağmen, uyguladığı programda ISRARCI oldu ve geri adım atmadı.

Nitekim Erdoğan kendisi ile yaptığı görüşmeden sonra ORTA YOL bulduklarını ve tatlıya bağladıklarını söyledi.

Programda konuyu izah ederken, ihanetle suçlanan bir kişi ve konuda tatlıya bağlanan şey İHANETE ORTAK OLMAKdeğil, makul olan şeyde orta yolu bulmaktır dedikten sonra bir çağrıda bulunduk:

“Kendi görev alanıyla konuda her bakan, her bürokrat, EFENDİM MESELENİN BİR DE ŞU YÖNÜ VAR şeklinde alternatif bir görüşle Erdoğan’a gelip durumu izah etselerdi, ülkenin pek çok sorunu bu noktaya gelmezdi” dedik.

Tekrar ediyorum, Erdoğan’ın birlikte çalıştığı üç beş mert adam, vicdanlarının sesini dinleyerek ve makul olanı önererek doğru olduğuna inandıkları düşüncelerini kendisine söyleyebilselerdi, Türkiye hızla demokrasiden, Avrupa Birliği değerlerinden uzaklaşmaz, toplumu kamplara ayıran bu süreç devam etmez, ülke iç enerjisini de heba etmezdi.

Programda söylediklerimi çarpıtan haber sitelerinden birinin yöneticisi ile temasa geçip sözlerimi yansıtış şekillerinin doğru olmadığını söylediğimde, haberler site dışından direk giriyor dedi.

Bu sözler bana, 2 hafta önce, “sitenin yayın politikasını siyasi otoritenin emrine verirseniz sizi abad ederiz” teklifiyle karşılaşan bir başka haber sitesi yöneticisi arkadaşın sözlerini hatırlattı. Kendisi bana, sürece boyun eğme karşısında hayatında bir arada görmediği parayı önüne koyduklarını söylemişti.

Tıpkı, kendi köşe yazısını genel yayın yönetmeni olduğu gazeteye giremeyen Nuh Albayrak’ın içine düştüğü durum gibi...

Bugün öğle saatlerinde Abdurrahman Dilipak aradı ve konuyla ilgili çıkan haberleri sordu.

“Siz o eksende bir düşünce ifade edeceğime inanıyor musunuz?” dedim ve ekledim, “Yazılarınızı takip etmiyorum ama, okuyucular zaman zaman bana çaktığınızı da haber veriyorlar” dedim.

Bence rahatsız oldukları konu, “Ya Hizmet Bitmezse Endişesi...”

Bu işin asla böyle gitmeyeceğine yönelik mertçe açıklamalarımızdan, yazılarımızdan, duruşumuzdan rahatsız oluyorlar. Amaçları ise korkutmak ve sindirmek ama, böyle bir şeyi akıllarından geçirmeleri bile bize hakaret olur.

Kaç canlı yayında ifade ettim. Başıma birşey gelirse sorumlusu siyasi aktördür dedim.

Nitekim Havuz Medyasının bugünkü haberlerinden sonra yine inanılmaz küfür ve tehditlerle karşılaştım. Kendilerine aynen iade etmeyi bile edepsizlik sayarım.

Kimse bizi ölümle korkutamaz.

Allah'tan korkmayanlar KULDAN ÇOK KORKARLAR.

Korktuklarından KORKUTMAK İSTERLER.

ALLAH'TAN KORKAN ASLA KİMSEDEN KORKMAZ!

Geçen hafta bugün; “Bülent Arınç’a küçük bir soru” başlıklı bir yazı kaleme almıştım.

Yazıda; “Sayın Arınç; Hidayet Karaca’yı 25 yıldır tanırsınız. Söyleyin Allah aşkına; Siz Hidayet Karaca’nın terör örgütü yöneticisi olduğuna inanıyor musunuz?Eğer böyle bir iddiaya yüzde 1 bile olsun inanmıyorsanız, hiç olmazsa yüzde 1nisbetinde, böyle bir iddia ve suçlamadan duyduğunuz rahatsızlığı kamuoyu fark edecek şekilde yansıtınız... Namus ve şeref sadece kendinde olanı korumak için değil, namuslu ve şerefli insanları korumak için de vardır” demiştim.

Tekrar ediyorum...

Yazılarımda, programlarımda ve sohbetlerimde aktardığım gibi, tüm dünyanın üzülerek takip ettiği ülkenin demokratik ekseninin kayma sürecini 3-5 mert adam değiştirir ve işler bu noktaya gelmezdi.

Gerek Erdoğan, gerekse de Davutoğlu, Havuz Medyasının bugünkü yayınlarından sonra beni kastederek “bir profesör beni tehdit etmiş” diye miting meydanlarında konuşurlarsa, anlama özürlerinden dolayı ancak doktora gitmelerini tavsiye edebilirim.

Ben tehdit etmem... Olsa olsa,Bağdat orada ise arşın burada diye meydan okurum.

Onu bile gerekli görmüyorum. Çünkü süreç zaten bitti.