Paralel’in işi hep yalan-dolan... Çırpındıkça batıyorlar!

Murat Yazıcı

Ordinaryus
hasan-karakaya-1416665203.jpg

Vay beee... “Nasır”larına basılınca, amma da “demokrat”, amma da“özgürlükçü” kesildiler!..
Gören-duyan da, bunları “demokrasi havarisi” zannedecek!..
Dün, öyle bağırdı Ekrem Dumanlı:
“Demokrasiden dönüş yok!..
Özgürlüklerden dönüş yok!..
Yezid’e boyun eğmek yok!”
Tamam, eyvallah da;
“Gazetecilere” yönelik operasyonu; “Bu mu gazetecilik?” manşeti ile“susturan” siz değil miydiniz?..
O zaman “demokrasi” izne mi ayrılmıştı, “özgürlük” tatile mi çıkmıştı?..
Öyle olmalı ki;
Sizin; “Bu mu gazetecilik?” başlığınızdan dolayı; o gazeteciler, aylarca hapis yattılar!..
ÖZÜR... ZİYARET... HELÂLLİK!
Bugün kalkmış; o gazetecilerden “özür” diliyor, “destekleri için teşekkür”ediyor ve hatta; “Serbest kalır kalmaz onları ziyaret edeceğim” diyorsun!..
Adam, senin isteğini reddedip, “Ben kendisiyle görüşmek istemiyorum”demiş ama, senin “özür, teşekkür ve ziyaret” kelimelerin kayıtlara girdi!..
Kimden “özür” diliyor, kimi “ziyaret” ediyor ve kime “teşekkür”ediyorsun?..
Adamın sözleri ortada: “Benim inanç sistemimde tanrı yok, din yok!.. Dolayısıyla helalleşme de yok!”
Sen, işte bu adamı “ziyaret” edecek, bu adama “teşekkür” edecek ve bu adamdan “özür” dileyeceksin, öyle mi?..
Vah Ekrem, vah!..
Deseydin ki; “22 Ocak 2010’da gözaltına alınıp, 17 ay hapis yatmalarına yol açtığım Mehmet Doğan Hoca’dan, Mustafa Kaplan’dan, Bünyamin Ateş ve diğer Tahşiye’cilerden özür dileyecek, onları ziyaret edip, kendilerinden helâllik isteyeceğim!”
O zaman, “bravo” derdim;
“Müslüman’a yakışan budur!”
Ama sen;
“Dinsiz, imansız, ateist” birine el uzatıyor, onlarla “diyalog” kurmaya çalışıyor, onlara “hoşgörü” gösteriyorsun ama, “Müslüman”lara gelince, bir “helâlleşme”yi bile çok görüyorsun!..
Bu hâllere de mi düşecektin?..

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Murat Yazıcı

bitmissin sen be, yazilarini paylastigin bu herifin ve beslendigin bu gazetenin tonlarca yalanini sana gösterebilirim :)

Bende birsey sanmistim seni, yazik ediyorsunuz kendinize vesselam !

Murat Yazıcı

Ordinaryus
143.png

Amerika’daki, Avrupa’daki bazı odaklarla işbirliği nasıl bir tercihtir? Ve Camia bu savaş sürecinde daha nerelere kadar savrulacaktır?

Bana göre Camia büyük bir dramı yaşıyor.

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
sunun beslendigi gazetelere bak, akit, star, bu yandaslarin tümü yalanci, iftiraci, fitneci ve bunlarin haberlerinden beslenen islamci gecinen biri.
Yani bir baska ifadeyle:
Zina eden FASIKLARIn haberlerine inanan birini Allah cezalandirirda zinadanda büyük günah isleyenlerin izinden giden birini Allah cezalandirmazmi?
Bu ceza HAK ile BATILI birbirinden ayiramamaktir, HAK adina BATILIn ekmegine yag sürenlere bir örnek:

Bugünkü aydinlik gazetesinin manseti, kimin taseronlugunu yaptiginizi acikliyor:

https://www.facebook.com/www.iftira...1446297892932/815399975164227/?type=1&theater

AKP'LİLER MÜJDE, ERGENEKON HATRINIZI SORMAYA GELİYOR,SİZ DEVLET KADROLARINA AKP YERLEŞİYOR DİYE UYUMAYA DEVAM EDİN. BİRİLERİNİN KAFASINA DANK EDİYOR, AMA NAFİLE...

Murat Yazıcı

Ordinaryus
sunun beslendigi gazetelere bak, akit, star, bu yandaslarin tümü yalanci, iftiraci, fitneci ve bunlarin haberlerinden beslenen islamci gecinen biri.
Yani bir baska ifadeyle:
Zina eden FASIKLARIn haberlerine inanan birini Allah cezalandirirda zinadanda büyük günah isleyenlerin izinden giden birini Allah cezalandirmazmi?
Bu ceza HAK ile BATILI birbirinden ayiramamaktir, HAK adina BATILIn ekmegine yag sürenlere bir örnek:

Bugünkü aydinlik gazetesinin manseti, kimin taseronlugunu yaptiginizi acikliyor:

https://www.facebook.com/www.iftira...1446297892932/815399975164227/?type=1&theater

AKP'LİLER MÜJDE, ERGENEKON HATRINIZI SORMAYA GELİYOR,SİZ DEVLET KADROLARINA AKP YERLEŞİYOR DİYE UYUMAYA DEVAM EDİN. BİRİLERİNİN KAFASINA DANK EDİYOR, AMA NAFİLE...

Ahmağa en iyi cevap sükuttur, ama bir defa daha yazalım.

Bunların iftiralar.org diye bir sitesi var. Bu şahıs da diğer başlık altında oradan yazılar kopyalayarak buraya aktarmış. Yer yer sapıkları, masonları, zındıkları müdafaa eden bir site.

Şimdi bakın bu "iftiralar.org" sitesinde ne yazıyor (bu yazı hala orada duruyor):

http://www.iftiralar.org/islam-alim...-rizayi-masonlukla-itham-etmek-iftiradir.html

Abduh ve Reşid Rıza´nın mason olduğunu iddialarına cevap

Soru:Cübbeli Ahmet hoca,Abduh ve Reşid Rıza´nın mason ve ehli sünnet düşmanı olduğunu söylüyor. Ancak Hayrettin Karaman hoca bu isimlerin mason olmadığını,hatta masonluk aleyhinde yazılar yazdıklarını söylüyor. Asıl gerçek hangisidir?

Cevap: Değerli kardeşimiz;

Hayrettin Karaman güvenilir ve sözüne itibar edilir bir hocadır.

Sahiplendikleri ifade budur. Cehalet ve sapıklık olarak bu onlara yeter.

İronik olanı, bakın H. Karaman onlar hakkında ne diyor:

http://www.gazeteciler.com/medya-kosesi/hayrettin-karaman-cemaate-fena-patladi-83003h.html

"Diyelim ki bir partiye mensup bazı yetkili şahısların yolsuzluk yaptıklarına muttali oldunuz; eğer maksadınız “yolsuzluklara karşı mücadele” ise takip etmeniz gereken yol şu değil midir:Önce ithamın sağlam delillere dayanıp dayanmadığı kontrol edilir.
Sağlam delillere dayanıyorsa amirlerine duyurulur.
Amirler bir şey yapmazlarsa vakit kaybetmeden -ki, vakit kaybetmek mağdurun veya devletin zarar görmesi demektir- yolsuzluk, ilgili yargı mercilerine delilleriyle iletilir.

Bütün bunları yapmak yerine içeri sokulmuş casuslar kanalıyla elde edilen, doğrusu ile yalanı ve yanlışı birbirine karıştırılmış bilgilerden dosyalar oluşturmak, bu dosyaları bekletmek, iktidardan umulan menfaat elde edilemeyince bu dosyaları şantaj aracı olarak kullanmak ve usule aykırı olarak yargıya taşımaya, medyaya vermeye, sahte algı oluşturmaya çalışmak nedir?
AHLAKSIZLIKTIR, GÜNAHTIR, REZİLLİKTİR"

Karaman'ın sözleri burada bitti. Bunlar benim değil, Karaman'ın sözleri.

Ne diyorlardı? "Hayrettin Karaman güvenilir ve sözüne itibar edilir bir hocadır."

Otur öyleyse yerine!

Yeni-OSMANLI

Yasaklı
Bu sürecte Hayrettin Karamanin güvenilir ve sözüne itibar edilir biri olmadigi anlasilmis oldu...
Buara hayrettin karamanin bugün akp`nin fetvacisi oldugunu hatirlatmak isterim !

Kaldiki, konu iftiralar.org sitesi degil, konumuz aydinlik gazetesinin bugünkü manseti:

http://www.haberler.com/aydinlik-gazetesi/

kimin taaseronlugunu yaptiginizi anlayin diye ekledim !

Diger yazilarina vaktim oldugu zaman cevap verecegim !