Pari (2018) Film

ihvanistanbul

AkhenAton
Bir Hint filmi

1348

Değişik bir film. Konusu birbirinin aynı olan türk korku sineması izleyip kendini geliştirmeli sanırım.

Araba kazası sonrasında Arnab'ın hayatına giren bir kadın ve hayatının tümden değiştiren farklı bir yaradılıştaki kadındır, farklı yaradılışta ki bu kadın için önemli olan her şey Arnab ile karşılaştıktan sonra yön değiştirir.

---

Her ne kadar korku filmi olsada pek korkutmadı ama kendini izlettirdi.

Admin

Administrator
Yönetici
Aamir Khan'ın oynadığı neredeyse tüm hint filmlerini izledim. Hint sineması abartılı efektler ve yıldıran danslar olmasa çok çok daha iyi yerlere gelebilir düşüncesindeyim.

ihvanistanbul

AkhenAton
Aamir Khan'ın oynadığı neredeyse tüm hint filmlerini izledim. Hint sineması abartılı efektler ve yıldıran danslar olmasa çok çok daha iyi yerlere gelebilir düşüncesindeyim.

Yıldıran danslarla alakalı internette bir yazı okumuştum. hintliler bildiğimiz üzere epey fakir bir halk. sinemaya ayırdıkları para ( velevki bizim rakamımızla 5 tl olsun ) onlar için büyük para. Dans sahneleriyle filmlerin süresini uzatarak paralarının hakkını aldıklarını düşünmelerini sağlıyorlarmış. 5 tl verdim ama 3 saat film izledim gibi bir mantık.

Aamir Khan filmlerinin bir kısmını bende izledim hatta tüm filmlerini arşivlemiş sırayla izliyordum adamın boş filmi yok resmen.

Kaçak

Yeni
İyide gerilmek için neden uğraşıp zaman ve para harcıyorsunuz ?
Adam hem sizi geriyor hemde paranızı ve zamanınızı alıyor ...
Kendimi hiç geremem doğrusu , hanım sağolsun o işi layıkıyla yapar ...