peri musallat oldu,yardım ve dua lütfen

krm gms

Üye
Es-Selamun Aleyküm arkadaşlar.acil yardımınıza ihtiyacım var.2 aydır kafir peri musallat oldu.psikolojim çok bozuldu.kendimi kafir gibi münafık gibi hissediyorum.geçen hafta cin çıkarma seansı yaşadım.üzerimde hala sıkıntılar var.ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız.herşeyi okuyoruz,içiyoruz,üflüyoruz vs vs...İzmir'de ikamet ediyorum,tanıdığı sağlam ehli sünnet hoca olan varsa bu işlerle uğraşan bana ulaşsın lütfen ve yönlendirsin lütfen.benim için dua ederseniz sevinirim.şuan okuduğum sure ve dualara sağlam şekilde itikat etmekde sorun yaşamaktayım.Allah hepinizden razı olsun...

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
Allah yardımcınız olsun.Abdestsiz dolaşmamaya çalışın.Nitekim okunanilecek ayetler ve dualardan agah iseniz,inşallah tez zaman da sıkıntınız biter.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
kardeşim size bende mevcut olan reçeteyi vereyim. Allah şifa versin. okudukça başınızın ağrıması çok normal. okumaya devam etmeli ve asla pes etmemelisiniz.

"ya Şafi, Bana hayırlı şifalar ihsan eyle." diyerek aşağıdakileri her gün okumaya başlayın. toplam 7 gün okumanız gerekiyor. bunu gerçekleştirememeniz için başağrısı dahil bir çok engel yaşayacaksınız. yaşayacağınız olumsuzlukların asla inancınızı sarsmasına ve sizi yıldırmasına izin vermeyin. azimle şifa bulmak için devam edin.

-Toplam 786 defa suya "Bismillahirrahmanirrahim" okuyun. Her 100 adette bir suya üfleyin. bittiğinde suyu için.
-100 defa "Ya Şafi cellecelalühü" okuyun
-7 kere "Eshelullahel azim rabbul arşulazim en yeşfiyeke" okuyun

bunları 7 gün boyunca ara vermeden yapmalısınız kardeşim. inşallah faydası dokunacaktır.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
bu arada peri diye bir şey yok kardeşim. sizin şu an içinde bulunduğunuz ruh hali vesvesedir. bir çeşit ruh hastalığıdır. psikolojik bir hastalığı ancak psikolojik ilaçlarla tedavi edebilirsiniz. ilaçtan kastım psikiyatırların verdiği kimyasal ilaçlar değil. çünkü ruhsal bir hastalığı kimyasal ilaçla tedavi edemezsiniz. ancak sinirlerinizi yatıştırır ve bir süre bünyeyi uyutursunuz. ilaç kullanmadığınızda bu hastalık tekrarlar. bu da sizi ilaç bağımlısı haline getirir. aynı şekilde mikrobik ya da bakteriyel hastalıkları da ruhsal tedavi yöntemleriyle tedavi edemezsiniz. kimyasal bir ilaç almanız gerekir. kısacası; maddi sorun maddi reçetelerle, manevi sorun manevi reçetelerle tedavi edilir.

eğer Allah'a ve inancınıza sarılırsanız ruh haliniz daha güçlü olacaktır.Sizin için dua edeceğiz. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Kaptan

Mecra Yazarı
bu arada peri diye bir şey yok kardeşim. sizin şu an içinde bulunduğunuz ruh hali vesvesedir. bir çeşit ruh hastalığıdır. psikolojik bir hastalığı ancak psikolojik ilaçlarla tedavi edebilirsiniz. eğer Allah'a ve inancınıza sarılırsanız ruh haliniz daha güçlü olacaktır.Sizin için dua edeceğiz. Allah yar ve yardımcınız olsun.

bak doğruya doğru
aynen katılıyorum

Kaptan

Mecra Yazarı
Yahu bu cinler sadece Müslümanlara mı musallat oluyor? Hadi oldu ve Müslüman nas ve felak surelerini okudu ve kurtuldu diyelim, faraza yani peki elin gavuru ne okuyacak? değil mi ama

Elin gavuru nas ve felak okumuyor ama tedavi oluyor ve kurtuluyor. Nasıl oluyor?

Yapmayın, aklın yolu bir.

Kimya_ı Saadet

Ordinaryus
Kardeşlerim bizim cin musallat olmuş dediğimiz bir kişiye başka biri de ağır şizofren teşhisi koyabilir. şizofren olanları tedavi etmek için kullandıkları ağır ilaçları biliyorsunuz. eroinden beter ilaçlar, beyni durduruyor, öldürüyor. bu ilaçları kullananlar pelte haline geliyor. sonra da süs bitkisi gibi köşede oturtuyorlar. amaç zaten işlev göremez, düşünemez hale getirmek.

cinlerle ilgili bildiğiniz üzere dinimizde farklı görüşler var. cinlerin bizden farklı, paralel bir boyutta yaşadıklarına ve hiç bir şekilde dünyada somut, gözle görülebilir bir şeyler yapamayacaklarına inanıyorum. Çünkü Yüce Rabbimiz düzeni böyle kurmuş. biz onları göremeyiz ve onlar da bizim hayatımıza müdahale edemezler. ancak burada muallak konu şu. onlar da irade sahibiler, ibadet ediyorlar.acaba sınırlarını, hadlerini aşma durumu olmuş mudur? görüş farklılıklarına yol açan kısım bu.

tabi bu durum bazılarını onların aslında var olmadığı sonucuna götürüyor ki bu da Kuran'ı Kerim'i inkar etmek demek.

krm gms

Üye
verdiğin dualar için teşekkürler.sizlere yazacak çok şeyim var aslında ama neyse.yaşamayan bilemez,yaşamış olan insanların tecrübelerinden ve yönlendirmelerinden faydalanmak isterim...

Kaptan

Mecra Yazarı
Kardeşlerim bizim cin musallat olmuş dediğimiz bir kişiye başka biri de ağır şizofren teşhisi koyabilir. şizofren olanları tedavi etmek için kullandıkları ağır ilaçları biliyorsunuz. eroinden beter ilaçlar, beyni durduruyor, öldürüyor. bu ilaçları kullananlar pelte haline geliyor. sonra da süs bitkisi gibi köşede oturtuyorlar. amaç zaten işlev göremez, düşünemez hale getirmek.

Kimya bana kızıyon ama kızma ya

Benim babamın da böyle sorunları var. Öz kardeşlerim sende cin var büyü var hocaya okutalım falan dediler. Yapmayın etmeyin dedim ama nafile okuttular. Hiç bir değişiklik olmadı. Sonunda doktora götürdük aynen sizin dediğiniz durum gerçekleşti. Yani süs bitkisi gibi köşede oturmaya başladı. Kendi inisiyatifimizle ilaçları kestik ve başka bir doktora götürdük. Hamdolsun şimdi daha iyi. İlaçlar dışında aynı zamanda psikolojik destek de gördü. Yapma, etme, fazla kafana takma, hayatı biraz oluruna bırak, herşeye sinirlenme vs ile şimdi daha iyi.

Yani iş biraz da kafada bitecek. Doktorlar da aynı şeyi söylediler. Sende cin var, büyü var dediğinde hasta bu sefer daha çok korkuyor, panik yapıyor ve kafasında olayı artarak kurguluyor.

SahraNur

Ordinaryus
Ve aleyküm selam kardeşim...Üyeliğiniz hayırlı olsun inşaAllah.Rabbim acilen şifalar ihsan eylesin inşaAllah...
Bildiğim kadarıyla size tavsiyelerde bulunmaya çalışacağım.Elinizden geldiğinca Rabbimize sığının ve derdi verenin dermanını da vereceğinden emin olarak Rabbimizin kapısını sürekli çalmaya devam edin inşaAllah kardeşim...

Maddi ve manevi hastalıklarda şu duaları okumaya gayret etmeliyiz inşaAllah...
1-Allâh umme salli ala seyyidina Muhammedin tıbbil' k(g)ulubi ve devaaaaiha ve afiyetil ebdani ve şifaaaaiha ve nuril'ebsari ve ziyaaaaiha ve ala alihi ve sahbihi ve sellim. (33 defa okuyun)

2-Bismillâhirrahmânirrâhim. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.(10 defa okuyun)

3-Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü minezzâlimîn (41 defa okuyun)

4-el-Bâsit (genişlik ve ferahlık veren) güzel isimleri ile Rabbimizi zikredelim inşaAllah...

5-İNŞİRAH SURESİ

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Elem neşrah leke sadrek; ve vâda’na anke vizrekelleziy enkada zahrek; ve refâ’na leke zikrek. Feinne meâl usri yüsren inne meâl usri yüsra. Feizâ ferağte fensab ve ilâ rabbike fergab!..

Anlamı:

Biz senin göğsünü açmadık (basiyretini genişletmedik) mi?.. Belini büken yükü üzerinden almadık mı?.. Nâmını yükseltmedik mi?.. Kesinlikle her güçlükle beraber bir kolaylık vardır!.. Hiç şüphesiz her güçlükle beraber bir kolaylık vardır. Öyle ise, işlerinden kurtulunca diğerine başla; Rabbine yaklaş!..

İçi sıkılanlar, başı daralanlar, bunalımda olanlar selâmete çıkmak istiyorlarsa, günde yetmiş defa bu sûreyi okumağa devam etsinler.

Her biri de görecek ki; bu sûreye devam, Allâh ın izniyle onları kesinlikle muradlarına erdirecektir.
AMİN.

Hepsini aynı anda okumanız şart değil, tek de okuyabilirsiniz, aynı anda hepsinide okuyabilirsiniz.

Rabbim acil şifalar versin, sıkıntılarınızdan genişliğe feraha ve selamete çıkartsın inşaAllâh .

SahraNur

Ordinaryus
Hasta ziyaretlerinde Resûl-i Ekrem (s.a.v) Efendimiz'in okuduğu duaları hadis kitapları kaydetmiştir. Buna göre şu dualar Peygamberimiz'in hastalara okuduğu dualardır:

"Es'elü'llâhe'l-azîm. Rabbe'l-arşi'l-azîm en yeşfiyeke."

"Arş-ı Azimin Rabbi olan Allâh ü Azîmüşşan'dan sana şifalar ihsan etmesini dilerim."

Aile fertlerinin birinin hastalanması halinde Efendimiz mübarek elini hastanın alnına koyar, şöyle duâ ettiği olurdu:

"Allâh ümme Rabbenâ. Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi. Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen."

"Allâh 'ım, sen bütün insanların Rabbisin. Bu hastanın ızdırabını gider. Şifa ver. Şifayı veren sensin. Senden başka şifa yaratan yoktur. Ancak senin şifan vardır. Bu kuluna da hastalıktan eser bırakmayacak şekilde şifalar ihsan eyle."
Âmîn ...

cihad38

Profesör
Hayatınızı Allah'ın emrettiği şekilde düzenlemez iseniz bu sıkıntılar her zaman olacaktır.

hayatıni Allah'ın emrettiği şekilde yaşamayan her müslümanda olmuyor ama bunlar,yoksa herkes cinli olurdu.
o halde bu kardeşin durumu farklı değil mi yani,

anlamı bil yada bilme, okunan ayet ve dualar Allah'ın izni ile şifa vesilesi olur.sanki kendi dört dörtlük müslümanda (ben de dahil) başkasının islamı yaşamayışına bağlamış meseleyi.
kimya-ı saadet kardeşin reçetesinin kaynağını bilmiyorum ama,şifa bulmak için ya Şafi dese ve hiç bir ilave yapmasa şifa bulur inşallah.

Kaptan

Mecra Yazarı
Sahranur bunu nereden aldınız? Hani kim demiş neye göre demiş?

Kaptan

Mecra Yazarı
hayatıni Allah'ın emrettiği şekilde yaşamayan her müslümanda olmuyor ama bunlar,yoksa herkes cinli olurdu.
o halde bu kardeşin durumu farklı değil mi yani,

Evet herkese bu şekilde olmuyor, herkesin imtihanı farklı. Mesele bazılarına yaptığı bidatleri ve işlediği küfürleri süslü gösteriyor.

Ayetle sabit; "...onlara süslü gösterdik" diyor

Bak ben burada durdum sen de dur.

Hakperest

Kıdemli Üye
verdiğin dualar için teşekkürler.sizlere yazacak çok şeyim var aslında ama neyse.yaşamayan bilemez,yaşamış olan insanların tecrübelerinden ve yönlendirmelerinden faydalanmak isterim...

cinler psikolojik rahasızlıklarda(aslında insan iletişime kendini zorlamaktadır) daha çok iletişime geçerler;
ancak her halüsinasyon cin değildir

ruhsal (terapi)
sosyal (arkadaşlık vs)
dini destekle (dua ayetler)
kısa sürede aşarsınız

Kaptan

Mecra Yazarı

cinler psikolojik rahasızlıklarda(aslında insan iletişime kendini zorlamaktadır) daha çok iletişime geçerler;
ancak her halüsinasyon cin değildir

ruhsal (terapi)
sosyal (arkadaşlık vs)
dini destekle (dua ayetler)
kısa sürede aşarsınız

Valla helal olsun iki saattir yazıyoruz meğerse 4, 5 cümle yetiyormuş.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Es-Selamun Aleyküm arkadaşlar.acil yardımınıza ihtiyacım var.2 aydır kafir peri musallat oldu.psikolojim çok bozuldu.kendimi kafir gibi münafık gibi hissediyorum.geçen hafta cin çıkarma seansı yaşadım.üzerimde hala sıkıntılar var.ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız.herşeyi okuyoruz,içiyoruz,üflüyoruz vs vs...İzmir'de ikamet ediyorum,tanıdığı sağlam ehli sünnet hoca olan varsa bu işlerle uğraşan bana ulaşsın lütfen ve yönlendirsin lütfen.benim için dua ederseniz sevinirim.şuan okuduğum sure ve dualara sağlam şekilde itikat etmekde sorun yaşamaktayım.Allah hepinizden razı olsun...

Olayın tam olarak ne olduğu, sıkıntınızın nasıl bir şey olduğunu bu satrlarınızdan anlamak zor. Biraz daha açık yazabilir misiniz. Tam olarak sorununuz nedir. ? Sizi rahatsız eden şeyler neler...