Protesto Ediyorum...

Verda

Gales
Protestocuları bekliyoruz efem =)

menzil5453

Doçent
Protesto ediyorum. Hakkari'ye hava alanı yaparsan oylarda elinden böyle uçar gider.

ömerusta

Kıdemli Üye
tek parti akp değil türkiye akp ye teslim de değil bu ülkenin tek sahibi türklerde değil
ümmetten dem vuranlar faşizan hareketle ırkcılık yapıyorlar herkes bu vatanın evladıdır istediği partiye oy vere bilir hdp gelirse ülke bölünür düşüncesine karşıyım

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Her konuyu kapatıp yenisini açan sayın @Verdayı protesto ediyorum.

Bir konu 1000 sayfaya ulaşınca yenisi açılsın.

Selam ve dua ile...

Verda

Gales
Zaten çoğu 1000'i geçmiş idi :D

Verda

Gales
Noldu yahu ne yaptım ben :crying:

menzil5453

Doçent
Protesto ediyorum. Hakkari'ye hava alanı yaparsan oylarda elinden böyle uçar gider.

tek parti akp değil türkiye akp ye teslim de değil bu ülkenin tek sahibi türklerde değil
ümmetten dem vuranlar faşizan hareketle ırkcılık yapıyorlar herkes bu vatanın evladıdır istediği partiye oy vere bilir hdp gelirse ülke bölünür düşüncesine karşıyım

Benim mesajımda faşizan ırkçılık yaptığım yeri göster. Gösteremezsen iftira atıyorsun. İftira da müslümana yakışmaz.

ömerusta

Kıdemli Üye
Benim mesajımda faşizan ırkçılık yaptığım yeri göster. Gösteremezsen iftira atıyorsun. İftira da müslümana yakışmaz.

trakyaya izmire yapılırsa oylar gitsede önemli değil hakkariye yapılırsa oylar böyle gider diyorsun izmirdede oylar gitti niye ona demiyorsun
hakkari kürt bölgesi diye çok görüyorsun oysa o hava alanı askerin çabuk intikal etmesi için yapılmıştır unutmayın

menzil5453

Doçent
trakyaya izmire yapılırsa oylar gitsede önemli değil hakkariye yapılırsa oylar böyle gider diyorsun izmirdede oylar gitti niye ona demiyorsun
hakkari kürt bölgesi diye çok görüyorsun oysa o hava alanı askerin çabuk intikal etmesi için yapılmıştır unutmayın

Asla çok görmüyorum. Ben kürtlere verilen bedava elektriği bile savunmuşumdur. Ezilmiş bir halkdır diye. Orda işsizlik vardır diye. Kürtleri kardeş olarak görmüşümdür. Kaldı ki kürtlerden evliyim. Oraya daha çok hizmet yapılsın. İşsizliğin azalması için organize sanayi bölgeleri açılsın. Sanayinin gelişmesi için teşvik sistemi geliştirilsin. Vallahi de memnun olurum. Bak benim oturduğum yerde sakarya da havaalanı yok. Uçak ile gitmek için 2 saatlik istanbul yoluna gitmemiz gerekiyor. Şimdi soruyorum burda havaalanı olmas için illa oyların düşük bir yermi olması lazım. İşte benim bu noktada sitemim daha çok Tayyip Erdoğan'a.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Ben de "birini" protesto ediyorum... İki de bir "gitmek"le meydan okuyanı...

spesifik

آزادی قید و بند
Kimleri ve nedenlerini kendime saklayarak protesto ediyorum dostlar...

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Mızıkçı birini prt ediyorum:)

Ecrin

'Bâd-ı Sabâ..'
Haddi aşanları ..

teneşir

Üye
Yılların emeğini anlamsız bir bahaneyle harcayanları protesto ediyorum

ibrahimi

Has Uşak
Protesto ediyorum konusunun yenisiyle değişmesini protesto ediyorum. Bu konunun başına o başlığın ilk mesajı getirilmeli @Enes in sahip olduğu :)