Redyellow'un Gözüyle 626 (27.06.2013)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Pkk tuncelide inşaat şantiye şefini kaçırıyor.

Şemdinlide mühimmat depolarken yakalanıyor.

Şırnakda kendi polis gücü vs. oluşturuyor.

Hani bu namussuzlar çekiliyordu? Hani bu hainler sınır dışına gitmişlerdi?

Bebek katili baş hain apo yeni karakol yapılmasın vs. diyor!

Silah bırakıyordunuz hani??? Madem silah bırakıyorsanız, terörü bırakıyorsanız karakol yapımı sizin nerenize batıyor ey hainler?

AKP aklını başına alsın!

Bu soysuzlara asla güven olmaz, akp çözüm vs. diyerek ortalığı boş bırakmamalı, güvenlik güçlerimiz kesinlikle bir rehavete girmemeli.

Eli kanlı bebek katili apoya özgürlük diyenin insanlığından asla şüphe etmem!

Çünkü bunu söyleyende de, bunu isteyende de, BUNU KABUL EDENDE de İNSANLIK namına hiç bir şey yoktur!

Akp tarafı "başbakanlık ofisi basılacaktı", "başbakanın evi basılacaktı" vs. diyorlardı ben de ABARTIYORLAR diye düşünüyordum ama başbakanın keçiörendeki evine yönelik olayın video görüntüleri çıkmış ortaya.

Binlerce kişi başbakanın evine 125 metre kala durdurulabilmiş ve muhtemel bir acaiplik önlenmiş.

Bu görüntüler ve iddia gerçek ise Gerçekten müthiş, vahim bir durum.

Hiç şaşırmadım.

Bizim ülkemizde MUHALEFETTE iken herkes seçim barajının düşürülmesini ister, ama iktidar olurlarsa hepsi bunu unutur, tersini yaparlar.

Çünkü baraj iktidarların, büyük partilerin işine yarıyor, BÜYÜK BALIKLARIN KÜÇÜK BALIKLARI YUTMASINA yarıyor.

Akp de şu an BÜYÜK BALIK konumunda ve barajı kaldırmıyor.

Eminim ki ilerde muhalefete düşerse baraj kaldırılsınnnnnn, demokrasi ihlaliiiii vs. der!

Hain güçler tarafından katledilen Irak Türkmenlerinin liderinin cenazesi defnedilmiş.

Türkmenleri ıraktaki keşmekeşin içine çekmek isteyenler var.

Türkmen çok dikkatli olmalılar.

Komunist çin yönetiminin UYGUN TÜRKLERİNE yönelik alçaklıkları devam ediyor.

Uygur Türklerine yıllardan beri planlı, programlı bir soykırım uygulanıyor komunist yönetim tarafından ve tüm dünyanın gözleri önünde yapılıyor bu zulüm.

Bm görmüyor.

İnsan hakları yaygaracıları görmüyor.

Niye?

Uygurlar Türk ve MÜSLÜMAN oldukları için olabilir mi????

YUH artık yahu!

Koskoca kadının yaptığına bakın.

Hakkaten pes!

Polis bu kadına müdahele etse “ihtiyar kadına polis müdahale etti diye” bütün kadın hakları savunucuları ayağa kalkardı

Camide bira olayı ile gündeme gelen caminin müezzini ifade vermiş ve böyle söylemiş.

Tam bir DİN ADAMINA YAKIŞIR TAVIR göstermiş, kendisini kutluyorum.

GÖRMEDİĞİM ŞEYİ SÖYLEYEMEM diyor, helal olsun.

ANCAK:

Bazıları bu konuşmadan BAKIN CAMİDE İÇKİ OLAYI OLMAMIŞŞŞŞ anlamı çıkartıyorlar, veya bilerek bu ifadeyi ÇARPITIYORLAR.... bu çok yanlış.

Çünkü aynı müezzin ifadesinde aynen:

"Ben cami içerisinde içki içen ya da elinde içki şişesi olan birini görmedim. Görmediğim şeyi söylemem. Belki de içen olmuştur. Onu da bilemem. Ben sadece cami dışında camın önünde bira şişesine benzer bir şişe gördüm. Ama içeride görmedim"

diyor.

"Ben görmediğim şeyi söylemem" diyor ve BELKİ DE İÇEN OLMUŞTUR" diyor müezzin.

Burdan KESİNLİKLE CAMİDE İÇKİ OLAYI OLMAMIŞTIR anlamı çıkmaz, çıkamaz.

Bu arada akp bu olayın görüntülerinin olduğunu söylemişti.

Akp bu görüntüleri yayınlamazsa görüntüler elimizde dediği halde yayınlamadığı için YALANCI durumuna düşer.

Hem müezzinin sözünü çarpıtanların yanlış yaptığını hem akpnin görüntüler elimizde deyip yayınlamamasının yanlış olduğunu söylemek gerekir.

Chpde yapılan grup başkan vekillikleri seçimi hayli ilginç geçmiş.

Partinin önde gelen isimlerinden Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin ilk 3'e giremeyip 5. sırada yer alması adeta şok etkisi yapmış, Grup Başkanvekilliği için 5 tur oylama yapılırken 5. turda Emine Ülker Tarhan ve Özgür Özel'in çekilmesiyle İnce tek başına kalmış ve gereken oya ulaşmış.

Öyle görünüyor ki Chpli vekiller emine Ülker tarhan’a ve muharrem inceye gerçekten İNCE bir ayar vermişler.

Sürekli polis şiddeti polis şiddeti diyerek BİLİNÇLİ olarak polisi yıpratmaya çalışanlara gelsin bu haber!

Bu kadın hiç tekin biri gibi gelmedi bana.

21 yaşında.

Avustralyalı, Sidneyde öğrenci.

2012 den beri İstanbulda koç üniversitesinde okuyor.

İranda, Fas'da, Kongo'da bulunmuş!

Şu an Guatemala'daymış!

İlginç bir tip!

Uefanın verdiği cezanın depremi devam ediyor.

Bir grup Fenerbahçe taraftarı aziz yıldırımı istifaya davet etmiş.

Uefa'nın verdiği cezalar aslında bir yerde Türkiye Futbol Federasyonuna da bir ceza, yıldırım demirören federasyonu da istifa etmeli.

Federasyonun uefanın bu cezalarını dikkate almazsa uefanın MİLLİ TAKIM seviyesinde ceza verebileceği söyleniyor.

Böyle bir durum tam anlamıyla REZALET olur.

Akpnin aklı başına yeni gelmiş!

Şike yasasını cumhurbaşkanının vetosuna rağmen TBMMyi gece sabahlara kadar çalıştırıp değiştirirken aklınız neredeydi???

O yasayı değiştirmeseydiniz, gereken cezalar verilseydi şimdi Türkiye tüm dünyaya rezil olmayacaktı.

Yapılan bir araştırmaya göre bir çok ülkede alkole çeşitli sınırlamalar uygulanıyormuş.

Bizde yapılan en ufak bir düzenlemeye ter ter tepinenlere ithaf olunur!

cf9z9hrlp5a8ulfxl.jpg