Redyellow'un Kervan'ı 1130 (29.12.2014)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Başbakan davutoğlu "Cemaat cizre üzerinden algı yapıyor" demiş.

İnanın aklıma gelmişti, "akp cizre cemaatin işi vs. diyebilir" diye düşünmüştüm:)

Türkiyede KÖTÜ anlamda ne olursa olsun akp işin kolayı buldu artık: CEMAAT YAPIYOOOOOORRRRR!

İyi de sayın başbakan, diyelim ki cizre olaylarını cemaat, provakatörler vs yaptı o zaman buyrun CİZREDE ELİNDE SİLAH OLANI HERKESİ VURUN diye askere, polise emir verin!!!

Ne kadar güzel olur değil mi? hem cemaatcilerin bir kısmı, hem provakatörler ölür, siz de kurtulursunuz!

Veremez misiniz bu emri?

NEDEN????

Sabahın haberine göre (sabah bu aralar genelde haber vermiyor ama olsun) akpnin belalısı fuat avni 3 kişiymiş!

Hesabı açan kişi tespit edilmiş, Fakat hesabı açan şahıs kullanmıyormuş, Fuatavni isimli hesabı kullanan 3 kişi Paralel Yapı uzantılarından gelen bilgileri derleyerek paylaşıyormuş.

Bence sabahın asparagası bu haber.

Koskoca bir iktidar her türlü imkanlarını seferber ediyor internette yazı yazan birini bulamıyor.

Acaip komik!

281220142139234380819_3.jpg

Akp yanlısı sabah gazetesi fuat avninin izine ulaşıldığını, fuat avninin aslında 3 kişi olduğunu yazmıştı.

Fuat avni bu haberle DALGA GEÇMİŞ.

Evet üç kişiyiz diyor, meşhur bir şiire nazire yaparak BEDİRHAN, NAZLICAN ve BEN diyor!

Akaryakıt fiyatları için "musluktan bedava aksa 2.57'den aşağı olmaz" denilmiş.

Yani akaryakıt fiyatının 2.57 lirası VERGİ vs.!

Dışardan bedavaya alsak vatandaşa ulaşması yine de 2.57 TL!

Daha doğrusu KAZIK!

Türkiyede akaryakıtına ödenen paranın yarısından fazlası vergi adı altında KAZIK çünkü

Cizrede tam anlamıyla bir vahşet yaşanmak üzereymiş.

Evleri yakıyorlar, sivilleri öldürüyorlar, HAMİLE BİR KADIN VE ÇOCUNU YAKMAYA kalkıyorlar.

Başbakan yardımcısı yalçın akdoğan cizre olayları için BU AÇIKCA KANDİLE NANİK YAPMAKTIR diyor.

Ne demek istiyor ben anlamadım, anlayan var mı???

Terörist İTrail hücumbotlarla sivil balıkçılara saldırıyor.

İsveçte yine bir camiye saldırı yapılıyor.

İslam düşmanları, müslüman düşmanları her tarafda kudurmuş gibiler yani.

İstanbul orman bölge müdürü güzel bir çağrı yapmış: YILBAŞI İÇİN AĞAÇ KESMEYNİ; FİDAN DİKİN diyor.

Ağzına sağlık müdürün.

Yılbaşı için, EĞLENCE İÇİN ağaç kesmek cinayettir bence.

Fethullah gelecek, hesap verecek diyor davutoğlu.

Ben geleceğini hiç sanmıyorum, Abd güleni böyle saçma sapan gerekçelerle vermez çünkü.

Hatta sadece abd değil hiçbir batı ülkesi bu gerekçelere bakarak kimseyi teslim etmez türkiyeye.

Nöbette bonzai için asker ölmüş.

Bu meret ne kadar çoğaltı yahu, bu zıkkımın önüne geçilmesi için gereken yapılmıyor sanki, uyuşturucuyla mücadele çok gevşek, ciddi olunsa bu kadar çoğalmaz bu illet.

Yetkililer gençliğimizi, insanımızı mahveden bu uyuşturucuya karşı çok ciddi tedbirler almalı, cezaları çok ağırlaştırmalı, okullarda vs. gençlerimiz bu tehlikeye karşı eğitilmelidir.