Redyellow'un Kervan'ı 1257 (08.05.2015) Kılavuzu ABD Olanın...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Belediye tarafından 34 milyon lira harcanarak yapılan ve mahkemece BİTTİKTEN SONRA durdurulması kararlaştırılan Mersindeki Deniz Parkının yıkımı sürüyormuş.

Milli gazete HESAP KİMDE? diye soruyor.

Kim de olacak; MİLLETTE!

Milletin cebinden yine 34 TRİLYON lira toprağa gömüldü! Yine trilyonlar heba edildi.

Ve her zaman olduğu gibi kimse hesap vermeycek!

6 yaşında bir MELEK.

Kuranı kerimi hatmeşmiş.

Ve Kuran okumak beni mutlu ediyor diyor.

Gözlerinden öptüm senin.

Ankarada büyükşehirin zabıtaları saadet partisine ait duyuru pankartlarını indirmiş, saadet de melih gökçek hakkında suç duyurusunda bulunmuş.

Bu suç duyurusundan bi şey çıkmaz, kimi kime şikayet edeceksin ki? ama şu çok net ki milli ittifak akpde baya bir rahatsızlık oluşturmuş gibi...

Davutoğlu geçen gün “kredi kullanan esnafımız arttı Allah bereketini artırsın helal-i hoş olsun' demiş ve İslam dininde kesinlikle haram olan faiz için bunu söylemesi büyük eleştiri almıştı.

Bu arada akp yanlısı akit gazetesinin sitesinde DAVUTOĞLUNUN bu konuşmasından önce FAİZE BEREKET VERSİN DİYEN KAFİR OLUR diyen bir fetvaya ait videoyu davutoğlunun konuşmasının hemen ardından apar topar kaldırmış!

Yazıklar olsun akit gazetesine.

CHPli gürsel tekin diyor ki: KAYNAĞIM ÇOK SAĞLAM TÜRKİYE İKİ GÜN İÇİNDE SURİYEYE GİRECEK.

Sonra da diyor ki: HÜKÜMETTEN YALANLAMA BEKLİYORUM.

Ben bu siyaset tarzını anlamıyorum.

Ya Allah aşkına böyle siyaset mi olur yahu?

Madem KAYNAĞIN SAĞLAMSA buyur kaynağınla birlikte, belgesiyle açıkla bu olayı da herkes görsün.

Bir insan kendinin yalanlanmasını ister mi ya??

Bu kadar ciddi, bu kadar önemli, bu kadar hayati bir konuda elinde kesin bilgi belge olmadan ortaya böyle iddia atılmamalı.

Böyle bir durum ancak iddia sahibini komik yapar.

İddiayla ilgili olarak da şunu yazayım:

Türkiyenin suriyeye, ıraka vs. girmesi BATAKLIĞA GİRMEK DEMEKTİR. Bunu yapmak için insanın aklını peynir ekmekle yemesi gerekir.

Balyoz davasında gerekçeli karar açıklanmış ve sanıkların tümü deliller sahte vs. denilerek beraat etmişlerdi.

Aynı zamanda mehmet baransu da şu an "DEVLETİN GİZLİ BELGELERİNİ, DEVLET SIRRINI İFŞA ETMEK" suçundan tutuklu!

Haber sitesi de soruyor: “MADEM DELİLLER SAHTE BARANSU NEDEN DEVLET SIRRINI İFŞA suçundan tutuklu???”

İlginç bir soru gerçekten.

Real madridli futbolcu ronaldo'nun nepaldeki depremzedeler için kullanılmak üzere tam 7 MİLYON EUOR yardım yaptığı haberleştirilmiş.

Müthiş bir rakam.

Hakkaten tebrik etmek lazım ronaldoyu.

Daha önce de Filistine açıktan destek vermiş ve Gazzede siyonist İTrailin katliamına uğrayan filistinliler için 2 milyon dolar yardım yapmıştı.

TEBRİKLER Ronaldo.

Demirtaş kürtçe mealin Erdoğanın mitingi için tek bir tane bastırıldığını, onun da Erdoğana verildiğini, erdoğanın mitingde gösterdiği mealin o meal olduğunu iddia etmişti.

Ayrıca bu sebepden dolayı da DİB Başkanı Mehmet Görmezi istifaya davet etmişti.

Demirtaşın bu iddiası külliyen yalanmış.

Diyanet işleri başkanlığı basılan binlerce Kürtçe meali basın mensuplarına göstermiş, basın mensuplarına da dağıtmış.
Ya arkadaş niye böyle yalana başvurursunuz ki?

Şimdi Erdoğan demirtaşın bu yalanını meydanlarda kullanmaz mı?

Erdoğanın mitingde kuranı kerim göstermesi eleştiri almıştı, bu eleştiri Demirtaşın bu yalanı sayesinde tam tersine dönecek.

Böyle geri zekalı, böyle ahmak bir muhalefet tarzı olduğu sürece akpnin seçimleri kazanması için ek bir şey yapmasına gerek yok.

Bir insan nasıl bu kadar rahat yalan söyler anlamıyorum, al işte, yalan dönüp dolaşıp sahibini vuruyor.

Nepal… Türkiyeden binlerce km uzaklıkta bir yer.

Depremden mağdur oldular, zarar gördüler.

Cansuyu derneği de Nepalde Çadırkent kurmuş.

Bir tebrik de Cansuyu derneğine.

Amerikada son iki yılda 1.500 den fazla kişi POLİS tarafından öldürülmüş.

İnanılmaz bir rakam gerçekten.

Türkiyede en ufak bir olayda ayağa kalkan sözde sivil toplum kuruluşları, insan hakları örgütleri vs. amerikadaki bu durumu hiç görmezler mi acaba?

Durdurulan mit tırlarıyla ilgili bir çok asker, savcı vs. tutuklanmıştı.

Şimdiki iddia bu gözaltıların, tutuklamaların generallere kadar uzanacağı yönünde.

Acaba diyorum bu mit tırlarını durdurmak suç ise, darbe ise bu işin içinde SİYASETCİLERDEN kim yok mudur?

Öyle ya...bu askerler kendi başlarına mı bu tırları durdurdular? bunlara bir emir veren SİYASET MAKAMI olmadı mı?

Türkiye ile Suudi Arabistan’ın Suriye rejimiyle mücadele eden muhaliflere yardım için anlaşmaya vardığını iddia edilmiş.

SUUD rejimi=AMERİKA olduğuna göre bu anlaşma Türkiye ve ABD anlaşması olur.

Kılavuzu ABD olanın burnu ..ktan çıkmaz!

700x266307_223_2.jpg

Bu aracın değeri 70 bin tl civarındaymış.

Ama PLAKASI sebebiyle vatandaş bu araca 320 BİN TL ödeyip almış!

Plakanın özelliği ne ki bu kadar dehşet bir para ödemiş: PLAKADA RTE YAZILIYMIŞ!

Pazarcık ilçesinde yaşıyormuş, gezmek için gittiği Malatyada bu aracı ve plakasını görmüş, Erdoğana da acaip hayranmış!

Basmış paralı almış arabayı!

Tam 320 BİN TL!

Be adam madem paran çok bu parayı bir hayır işinde, bir yoksulun, darda kalmışın derdinde kullansan daha iyi olmaz mıydı?

Bu nasıl bir kafa ya?

Allah akıl fikir versin.

cyfnquh16yh2zoewu.jpg

Bütün Müslümanların cumaları kutlu olsun.

Ebu Computer

Kıdemli Üye

Amerikada son iki yılda 1.500 den fazla kişi POLİS tarafından öldürülmüş.

İnanılmaz bir rakam gerçekten.

Türkiyede en ufak bir olayda ayağa kalkan sözde sivil toplum kuruluşları, insan hakları örgütleri vs. amerikadaki bu durumu hiç görmezler mi acaba?

ABD bazen insan hakları raporu yayınlar.

Bu raporlarda filan ülkedeki insan hakları ihlallerinden endişe duyuyoruz derler.

Hatta hatta konuyu çok çok ileri götürüp olayın sonunu o ülkeye siyasi ve askeri müdahaleye kadar götürürler.

Ama ilginçtir ABD de bir sürü insan hakları ihlali olur, 2 senede 1500 kişi polis tarafından öldürülür ama kimse sesini çıkaramaz.

Bu firavunlara bir Musa lazım...

Selam ve dua ile...