Redyellow'un Kervan'ı 1129 (28.12.2014) Akp'de Yargılanmalıdır!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Kobani Şengal'de öldürülen YPG militanlarının cenazelerinin Cizre'ye getirilmesini bahane eden PKK yandaşlarının ilçede muhafazakar ailelerin oturduğu evleri ateşe verdiği, terör yandaşlarıyla HÜDAPARlılar arasında çatışmalar olduğu, ölü ve yaralılar olduğu haberleri geliyor.

Terör yandaşları iyice kudurdular.

Evleri yakmak, sivil insanlara saldırmak vs. nedir ya?

HENDEK KAZMIŞ namussuzlar!

Ve işin rezalet yönü de bu hainler kudurmuş gibi davranıyorlar, evleri yakıyorlar DEVLET BU NAMUSSSUZLARA MÜDAHALE ETMİYOR, HÜDAPAR’LILAR KARŞI KOYUYOR BU HAİNLERE!

Böyle bir devlet anlayışı olur mu, neden bu karaktersizlere polis, asker müdahale edip gebertmiyor????

Ben söyleyim: Akp hükümeti “bu olaylar PARALELİN İŞİ” der çıkar!

Milli Gazete cizredeki olaylar için DEVLET UYKUDA YAKALANDI diyor.

Doğru söylüyor gazete; devlet, hükümet, iktidar vs.vs. hepsi ayakta uyuyor!

Başbakan davutoğlu coşmuş, TEK TEK DEĞİL HEPİNİZ BİRDEN GELİN diyor.

CİZRE'de bu kadar olay oluyor, polis, asker müdahale edemiyor, başbakan ise BAŞKALARINA efeleniyor.

Sayın başbakan bu meydan okumayı cizredeki terör yandaşlarına yapsanız daha doğru olmaz mı???

Antalyada kopya çekerken yakaladığı kız öğrencisine öğretmenin teklifine bakarmısınız: ilişkiye girelim, disipline gitme!

Böyle karaktersizleri direk sallandırmak lazım, Allah belanızı versin.

Manisa’da yaşayan emekli öğretmen T.G’nin evine giren 24 yaşındaki S.E. 11 bin lira değerindeki ziynet eşyasını alıyor.

Evi terk etmek üzereyken duvarda asılı olan fotoğraftan evin lise öğretmeni T.G’ye (59) ait olduğunu fark edip altınları bırakıyor ve kaçıyor.

Polis, günler sonra S.E’yi gözaltına alıyor, S.E. sorguda “Öğretmenim bana bir bayram günü pantolon ve ayakkabı almıştı. O ayakkabıyı hâlâ giyiyorum” diyor, Zanlının bu ifadeleri polisi bile ağlatıyor.

Öğretmen T.G, S.E’den şikayetçi olmuyor, Adliyeye sevk edilen zanlı serbest bırakılıyor....Emekli öğretmen T.G. ise eski öğrencisine bin lira harçlık veriyor.

Film gibi değil mi?

Afganistanda nota askerleri YANLIŞLIKLA SİVİLLERİ EVLERİNİ vurmuş, bir çok sivili öldürmüş.

Zaten hep YANLIŞLIKLA vuruyorlar!

Nasılolsa ölen müslüman!

Chp 2015 de iktidar olacak!

İddia bu.

İddia sahibi de FİKRİ SAĞLAR.

Vah fikri vah, o da gitti demek ki!

Eski bakan Erdoğan Bayraktar "yüce divana gidersem her şeyi açıklarım" demiş.

Bu her şeyi açıklarım sözü hakkımdaki iddialara gönül rahatlığıyla cevap verir her şeyi açıklayabilirim anlamında mı?

Yoksa bir yerlere GÖZDAĞI mı???

Mehmet ali Ağca suikast düzenlediği papanın kabrini ziyarete gitmiş.

Çok garip bir adam bu mehmet ali, bir türlü çözülmedi, çözülürse çok şeyler ortaya dökülür.

“22 Temmuz” soruşturması kapsamında tutuklu bulunan polis müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün, Ömer Köse, Erol Demirhan ve Kazım Aksoy 14 Aralık soruşturması kapsamında da ve “terör örgütü üyeliği” suçundan tutuklanmışlar.

Polis müdürleri terör örgütü üyesi, f.gülen terör örgütü yöneticisi, gazetci hidayet karaca terör örgütü yöneticisi vs.vs.

Peki nerede bu TERÖR ÖRGÜTÜNÜN SİLAHLARI????

F.Gülen akp için "hırsızlık yaptık, milletten özür dileriz derlerse barışırım" demişti, bir ÖZÜR DİLEME açıklaması da Bülent Arınçdan gelmiş.

DEFALARCA BİZDEN ÖZÜR DİLEYİN DİYE CEMAATE YALVARDIM diyor.

Cemaat özür dilese demek ki eskisi gibi devam edeceklerdi, hain, terör örgütü, haşhaşi vs. vs. de hikaye olacaktı!

Vah ki vah!

Muharrem ince c.başkanı erdoğanın cemaate terör örgütü, haşhaşi, hain vs. demesine yine erdoğanın cemaat için "ne istediyseniz verdik" sözünü hatırlatarak TERÖR ÖRGÜTÜNE YATAKLIKTAN SEN DE YARGILAN diyerek cevap veriyor.

Bence doğru muharrem incenin sözleri.

Cemaat hain İSE, terörist İSE akp de 12 sene teröriste yardım ve yataklık etmiştir, akpnin de yargılanması gerekmez mi?

AKP DE GAZETECİLERLE, POLİS MÜDÜRLERİYLE BİRLİKTE YARGILANMALIDIR!

Ahmet

Çöl Aslanı
Sayın @Ahmet;

Dünden bu yana defalarca şikayet ettim, defalarca hakaretler, küfürler yağdırıd ama bakıyorum hala bu kişi hakaretlerine devam edebiliyor.

Merak ediyorum: Bu kişinin dokunulmazlığı mı var, yoksa şikayetlerim görünmüyor mu?

Sn redyellow üstad. Arkadaşı ikaz ettim, bilginize..