Redyellow'un Kervan'ı 1201 (10.03.2015) Vah Sizin Vicdanınıza!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

Taha akyol abdullah gülün akpden vekil adayı olup olmayacağı konusunda "Hem kendi kanaatim hem de aldığım bilgiler doğrultusunda Gül milletvekili adayı olmayacak" diyor.

Ben Gül'ün yerinde olsam kesinlikle BU DÖNEM milletvekili adayı olmam.

Bakalım gül ne karar verecek, bekleyelim.

Akpden milletvekili olmak için mit müsteşarlığından istifa edip aday adayı olan hakan fidan adaylığını geri çekmiş.

Hemen kısa bir süre sonra da hakan fidanın tekrar mit müsteşarı olarak görevlendirdiği açıklanmış.

AKP GENEL cumhurBAŞKANI tayip erdoğanın hakan fidanın vekil adaylığına açıkca muhalefet etmesi sonucu olan şeyler bunlar.

Radikalden murat yetkin hakan fidanın vekil adaylığından çekilmesini, tekrar mit müsteşarı olarak görevlendirilesi hakkında ERDOĞANIN DEDİĞİ OLDU; AMA DAVUTOĞLU DA FİDAN DA YARA ALDI diye yorumlamış.

Katılıyorum, çok net, çok kısa, çok öz bir yorum.

AKp son günlerdeki "chpyi kapatmak istiyorlar" vs. iddialarına karşı kontrataga geçmiş.

Bir siyasi parti hakkında kapatma davası açılmasını Meclis'te oluşturulacak özel bir komisyonun iznine bağlayan, siyasi partilerin "temelli" kapatılması hükmünü kaldıran Anayasa değişikliği teklifini TBMM Başkanlığı'na sunulmuş.

Ben daha önce de akpnin chpyi asla kapatmak istemeyceğini, akpnin üst üste tek başına iktidar olmasında chpnin abuk subuk siyaset anlayışının etkili olduğunu , akpnin chp gibi bir ana muhalefet asla bulamayağını, bu haberlere inanmadığımı yazmıştım.

Meclise sunulan yasa teklifi de bu haberlerin aslının olmadığını gösteriyor.

Chp akpnin velinimetidir, neden kapattırsın?

Tüketici Hakları Derneği Başkanı Turhan Çakar bir yıllık dönemde tüketicinin gıda enflasyonunun rekor düzeyde artış gösterdiğini ifade etmiş.

Çakar, yazılı açıklamasında, söz konusu dönemde memur, işçi ve emeklilerin 68 temel gıda maddesinde, çalışan asgari ücretli işçinin ise 54 temel gıda maddesinde satın alma güçlerinin düştüğünü belirtmiş, Gıda enflasyonunda son bir yıldaki artış oranının TÜİK'e göre yüzde 13,7 olduğu ifade edilmiş.

Bi maliye bakanının yukardaki açıklamasına bakın, bir de GERÇEĞE bakın!

Akpnin yüz verip şımarttığı pkklı hainler gene coşmuşlar.

Terör örgütünün elebaşlarından cemil bayık denen insan müsvettesi "Apo gelip kongreye katılmadan, gerillayla görüşmeden silah bırakma söz konusu olmaz. Silahlı güçlerin dağdan inmesi için önder Apo'nun gelip gerillayla konuşması lazım. Biz (Bese Hozat'la) eşbaşkanız biz bile bunu yapamayız." diyor.

"Oslo'da Öcalan'la görüşme talebimiz kabul edilmişti." diyen Cemil Bayık, bu sözün tutulmadığını" söylüyor!!!

Şu taleplere bakın, şu VERİLEN SÖZLERE bakın!

Yuh artık!

Hoş, inanın bunlarda değil suç, asıl suç BU ALÇAKKKLARI BU ŞEKİLDE KONUŞTURANDA!

Televizyonlarda program adı altında bir sürü rezillikler yayınlanıyor.

Kanal7 televizyonunda da bir programda başörtülü bir hanım (örtüsüz de olsa fark etmez) canlı yayında doktor denen adamın önüne yatıyor, belini vs. açıyor, bel ağrısı vs. için masaj yaptırıyor vs.vs.

Hem de LAVABO POMPASIYLA!

Bu programlara sinir oluyorum, hastaysan hastaneye git kardeşim, ekranda ne işin var?

Neresinden bakarsanız bakın saçmalık, rezillik.

ABD büyükelçisi diyarbakıra gitmiş.

Bu fitnecilerin gitti her yerde karışıklık olur, provakatörlük olur, bi pislik olur yani.

Aman dikkat!

Doğan holding patronu aydın doğan diyor ki: BÜTÜN PARTİLERE EŞİT MESAFEDE DURUYORUZ!

Hahahahahaha, son dönemlerde duyduğum en komik söz! :)

Yalandan kim ölmüş ki?

Maliye Bakanı Şimşek, “AK Parti döneminde emekli aylıklarındaki artışların enflasyonun oldukça üzerinde gerçekleştiğini, ilave artış yapılmasına yönelik çalışma bulunmadığını” belirtmiş.

Hiç şaşırmadım.

Akpden şimdiye kadar emekliye ne fayda geldi ki şimdi gelsin?

Bi de “emekli aylıklarındaki artış enflasyonun OLDUKCA üzerinde” demişler!

Vay sizin vicdanınıza!

Bunu diyen adamlar vekillere, vekil emeklilerine yüzde yüz zam yapan adamlar!

Üstelik bir iki gün önce bir başka akpli bakan idris güllüce “milletvekilleri ay sonunu zor getiriyorlar” diyordu!

Oldu olacak ENFLASYONUN OLDUKÇA ÜZERİNDE!!! zam verdiğinizi söylediğiniz normal emeklilerin maaşından kesinti yapın, AY SONUNU ZOR GETİREN vekillere verin ey akp!

Vah sizin vicdanınıza!