Redyellow'un Kervan'ı 1208 (17.03.2015) Erdoğan'ın Anonim Şirketi olsaydı??

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Redyellow'un Kervan'ı 1208 (17.03.2015) Erdoğan'ın Anonim Şirketi olsaydı??

CHP’li Gürsel Tekin genel seçimlerde başörtülü milletvekili adayı gösterebiliriz demiş.

Tebrik ederim.

Ancak: Başörtülü diye bir ayrım yapılması, başörtülü aday gösterebiliriz diye bir ayrım yapılması bile yanlıştır.

Artık bu ülkede başörtülü vs. diye bir ayrımın sözkonusu dahi olmaması lazım.

b9b84d38-c5cb-e411-b2d1-14feb5cc1801.jpg

Dünya'daki silah ticaretinden aslan payını ABD alırken onu Rusya ve Çin izliyormuş.

Hiç şaşırtıcı bir veri değil.

Dünyanın neresinde birkarışıklık, bir iç savaş vs. varsa bakın mutlaka orda bu emperyalistlerin, bu silah ithalatcısı ülkelerin parmağı vardır.

Bu alçakkk emperyalistler ülkeleri karıştırıyorlar, savaşlar, terörler vs. çıkartıyorlar, karıştırdıkları yerlere de silah satarak rant elde ediyorlar.

Allah tümünün belasını versin.

Son günlerde Abd ve Esat arasında pek bir muhabbet var.

Ben ilk baştan beri söylüyorum: Abd ve diğer emperyalist ülkeler esatın devrilmesini istemez! Abd de diğer emperyalist ülkeler de asla ve asla esatın devrilmesini istemezler!

Bunlar hem esata hem karşıtlarına silah verip MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA KIRDIRIYORLAR!

Neden devirsinler ki Esatı?

Onların yapacağını Esat yapıyor nasılsa!

Onlar da rantlarına rant katıyorlar!

İTrailde seçimler var....

Seçimlerde netenyahu'nun vaadi şu: SEÇİLİRSEK FİLİSTİN DEVLETİ DİYE BİR ŞEY OLMAYACAK!

Adamın (sözün gelişi adam diyoruz, bunların adamlıkla, insanlıkla vs. alakası yoktur) seçim vaati bile gerginlik üzerine, kan üzerine, işgal üzerine, savaş üzerine!

YUH!

Bu sene hacca gidecek kişilerin kayıtları başlamış.

Allah gitmek isteyen her müslümana tekrar tekrar nasip eylesin inşaallah, Allah kabul etsin.

Birleşmiş milletler iranın idam cezasını kaldırmasını istemiş!

Tam komik bu BM!

Yahu burnunun dibinde ABD çatır çatır idam cezası uyguluyor, abdye idamı kaldır demiyorsun da neden iran?

"Kız çocuk istemeyen cani baba 6 buçuk aylık kız çocuğunu döverek öldürdü. Üstelik, bu onun ilk cinayeti değil, geçen yıl da doğan kız çocuğunu öldürdüğü iddia ediliyor."

Haber aynen böyle.

Olay istanbulda oluyor.

Bu haber doğruysa bu kişiye ne yapmak lazım?

Ben İDAM diyorum, idama karşı çıkanlar oluyor, bu tip kişilere idamdan başka hangi ceza verilebilir?

İDAM İDAM İDAM!

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Batının gözünde HER MÜSLÜMAN TÜRKTÜR” demiş.

“Her türk müslümandır, batı öyle bilir vs.” dese anlayacağım da, her müslüman türkdür nedir ya?

Nijeryadaki zenci Müslüman Türk mü yani? Kim nijeryadaki, mozambikteki zenci bir müslümana türk diyormuş?

Tam anlamıyla yok artık dedirtmiş Erdoğan!

Mısırda faşist sisinin yargısı bir çok ihvan üyesi hakkında idam cezası istemiş.

Cuntacı faşistlerin yargısından beklenen, normal bir durum!

Darbecilerden adalet beklenmezdi herhalde!

Şivan Perver ile kucaklaştığı için dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a kına gönderen ve kendisini 'kına göndermek suç mu?' diyen savunan şehit babası Mehmet Gençer beraat etmiş.

Bence DOĞRU karar.

Kına göndermek, kına yak vs. demek bizim memleketimizde sık kullanılan bir eleştiri, bir kınama türüdür, hakaret olmadığını düşünüyorum.

2014 yerel seçimleri öncesi Şanlıurfada yapılan akp mitinginde "Bu sorunu 'demokrasiyle çözeceğiz, ekonomik kalkınma ile çözeceğiz, hizmetle, yatırımla çözeceğiz" diyen Erdoğanın önceki gün balıkesirde "ne Kürt sorunu ya. Artık böyle bir şey yok. Neyin eksik senin?" demesi (bu ikinci sözleri doğrudur, ülkede kürt sorunu yoktur, kürt kardeşlerimizi istismar eden hainler vardır) haberleştirilmiş ve bir sene içinde birbiriyle çelişen iki açıklama olarak gösterilmiş.

Özellikle amerika ve ingiltere gibi ülkelerde bazı kişelerin müslümanlık adına "kadın ve erkekler karışık bir vaziyette cemaatle namaz kılmaları" haber oluyor zaman zaman.

Haberde cemaatle namaz kılmanın gerekleri açıklanarak bu konuya açıklık getirilmiş.

Müslümanlar bu İslamı sulandırma gayretlerine karşı uyanık olmalı, asla ve asla bu tür komplolara aldanmamalıdır.

Ve yine özellikle ve özellikle amerikadan, ingiltereden, batıdan gelecek bu tür haberlerde çok sorgulayıcı olmalılar.

ADANA'da doğuştan işitme engelli 2 yaşındaki Mehmet Yusuf Taş'ın, sokakta oynarken 12 bin lira değerindeki biyonik kulak cihazı çalınmış. Tarım işçisi 18 yaşındaki anne Ayşe Taş, "Ben o cihazı alabilmek için kulağımdaki küpemi, çeyizlik eşyalarımı satmıştım" diyerek gözyaşı dökmüş.

Hay senin vicdanına be hırsız!

Ellerin kırılsın yahu!

Yapılış masrafıyla, içine harcanan masraflarla gündem olan akpnin sarayı şimdi de ÇALIŞAN KİŞİ sayısıyla haber olmuş.

Şu an itibariyle sarayda çalışan kişi sayısı 2.700 civarındaymış!

Breh breh breh!

Bu haber doğruysa gerçekten çok yanlış, çok çirkin şeyler bunlar ve BÜYÜK VEBAL!

Dün Tayip Erdoğan “Türkiyeyi bir ANONİM ŞİRKET GİBİ YÖNETMEK LAZIM” diyordu.

Çok merak ediyorum: Erdoğanın saray gibi TEK KİŞİYE HİZMET EDEN kişisel bir anonim şirketi olsaydı bu kadar personel çalıştırır mı?