Redyellow'un Kervan'ı 1245 (23.04.2015) 1.500 TL zulüm olurmuş!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

"asgari ücreti 1.500 liraya çıkarttım derseniz işçiye en büyük zulmü yapmış olursunuz"

Bu söz maliye bakanına aitmiş.

Hakikaten bu sözü söylemişse yazıklar olsun.

Kendisi asgari ücretin 8-10 misli maaş alan birinin böyle konuşması hakkaten ayıp yahu!

PES!

1.500 TL zulüm ise 10 milyar vs. alan vekillerimiz, bakanlarımız çok daha büyük bir zulüm altındalar demektir!

Bunların maaşlarını hemen 800 TL’ye indirip zulümden kurtarmak lazım!

Dışişleri Bakanlığı Avusturya Parlamentosu'nun 'soykırım' kararıyla ilgili olarak açıklama yapmış:

Açıklamada "parlamentonun suç isnat etme gibi bir hak ve yetkisi olmadığı vurgulanırken, Avusturya'nın Ankara büyükelçisine gerekli görüşlerin iletildiği, Türkiye'nin Viyana büyükelçisinin de merkeze çağırıldığı" belirtilmiş.

Türkiye sakız gibi durmadan soykırım soykırım diyen batı ve Avrupa ülkelerine tepki olarak ABye yaptığı başvuruyu geri çekmeli, Avrupa parlamentosundan da çıkmalıdır, NATO’dan ayrılmalıdır.

Ve SİZİN KARARLARINIZI TANIMIYORUM, BUYRUN NEYİ KABUL EDECEKSENİZ EDİN demelidir.

Böyle CİDDİ tepkiler olmadıkca bunlar durmadan soykırım soykırım soykırım demeye devam edeceklerdir çünkü.

28945469.jpg

İstanbul başakşehirde bir gölet alanı varmış.

Burası ihale ile 103 MİLYON LİRAYA satılmış.

Tabi yeri bilmiyorum, ama şu fotoğrafa bakılınca harika bir manzarası olan bir alan.

Böyle güzel bir alanın satılması bence yazık olmuş, burayı alanlar ne yapıp edip BETON YIĞININA çevirirler bu harika alanı!

HER ŞEY PARA DEĞİL!

Mısır'ın SEÇİLMİŞ CUMHURBAŞKANI Muhammed Mursi 20 yıl hapse mahkum edildi faşist darbeciler tarafından.

SÖZDE insan hakları savunucuları, SÖZDE demokrasi havarilerinden ses yok!

Şaşırdım mı?

KESİNLİKLE HAYIR!

Zulüm gören, zulme uğrayan MÜSLÜMAN ise bu sözde demokrasi havarileri her zaman 3 maymunu oynar çünkü!

Meteorolojinin verdiği bilgilere göre yarından itibaren havalar ısınmaya başlayacakmış.

Çok şükür.

Nisan ayında donduk yahu!

NTC Spikeri oğuz haksever haber sunarken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın birlikte basın toplantısı düzenlediği Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum’dan bahsederken CUMHURBAŞKANI FUAT AVNİ demiş.

Akp devletin bütün imkanlarını seferber etti aylardır fuat avniyi arıyor, bulamıyor, fuat avni akpnin içinden en mahrem konuları biliyor, paylaşıyor.

Belki biraz fazla komplo teorisi olacak ama Oğuz Haksever belki de Cumhurbaşkanı fuat avni deyerek DOĞRUYU söylemiştir!!!!

Fenerbahçenin son yıllardaki efsanesi Alexden fener başkanı azizyıldırıma ağır sözler gelmiş.

İNSAN OLARAK KENDİSİNDEN BİR ŞEY ÖĞRENMEDİM diyor.

SP Lideri Mustafa Kamalak'dan 23 Nisan mesajı.

Geleceği, bugünün çocuklarının inşa edeceğini vurgulayan Kamalak; “Bize düşen görev çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlayacak dini, ahlaki ve ekonomik ortamı bugünden sağlamak olmalıdır. Bunun ilk ve en önemli şartı da çocuklarımızı önce ahlak ve maneviyat düsturuyla donatmaktır, Çocuklarımıza bırakabileceğimiz en büyük miras mutlu, huzurlu, müreffeh bir ülke, mazlumlara öncülük yapacak bir Türkiye olmalıdır" diyor.

"Bu vatan bize bir miras değil ecdadımızın canları pahasına bıraktığı kutsal bir emanettir. Bize düşen sorumluluk bu emaneti en güzel şekilde gelecek nesillere bırakmaktır" diyor.

Güzel bir mesaj.

Gerçekten de bu vatan bize miras değil ecdadımızın canları pahasına bıraktığı bir EMANETTİR.

23 nisan vesilesiyle bütün şehitlerimize rahmet diliyorum.

Kılıçdaroğlu emekliye ikramiye olayını eleştiren akpye "saraya, lüks arabaya, uçağa para var da emekliye mi yok?" diyor.

Aynen katılıyorum.

Gerçi asgari ücreti 1.500 TL'ye çıkarmak işçiye zulüm olur diyen kafadan bunu anlamasını beklemek boş hayaldir ama olsun!

Yine suriye, yine halep, yine bir sahra hastanesi ve yine vakum bombalı saldırı.

25 ölü.

ALLAH BÜTÜN ZALİMLERİ KAHREYLESİN!

Her zaman olduğu gibi yine darbecilere karşı,faşistlere karşı bir eylem.

Ve yine her zaman olduğu gibi Anadolu Gençlik Derneğine bağlı gençler.

Yüreklerine sağlık gençlerin.

Zulme uğrayan müslüman olduğu zaman hiç seslerini soluklarını çıkarmayan sözde demokrasi havarilerine, sözde insan hakları savunucularına kapak olsun!

cy076sxrbfmdwlzsu.jpg

(Ordu-Mesudiye-Aşıklı Köyü Foto: Necmettin Güney)

Mübarek REGAİP KANDİLİNİZİ kutluyorum, hayırlara vesile olmasını yüce yaradanımızdan niyaz ediyorum.