Saadet partisi değil melanet partisi

bu forumda daha önce yazdığım mesajlara bakınca Erbakan hocamın hatrı için oy verdiğim sevdiğim bir parti olan saadet partisini çok övdüğümü gördüm yanlış anlaşılmasın akp li değilim ama saadet partisi ile hiçbir gönül bağım kalmamıştır. bizim elaziz gurubunun eski hocası ahmet akgül hocanın sohbet guruplarındanda ayrıldım nedenlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.
her şeyden önce saadet isimli milli görüş hareketini ayağa düşüren yapılanma büyük bir gaflet içerisinde davranmaktadır Hocamızın yoluna kurban olurum ama hocamın vefatının ardından kişilikli muhalefetten önce fetöye yanaşmaya /mustafa kamalak koşarak zaman isimli hocamıza dediğini bırakmayan paçavrayı desteğe gitmişti/ sonrasındada chpye kuyruk olmaya başlamıştı.15 temmuzda onca insanımız ölürken askerin kafası kesildi suçsuz askeri öğrenciler tutuklandı yalanı ile fetolah isimli itin yaptıkları arkaya gönderilmeye çalışılmıştı.biz önce ahlak ve maneviyat neferleri olarak yola çıkan milli görüş camiası saadeti yöneten kişiler yüzünden yara aldı. Dr Fatih Erbakan beyin dediği gibi dinsiz chp desteklendi ve ben oy vermedim. saadet adı altında melanet yayan bu yapı ile üç yıldır en ufak bir bağım yoktur. çevremdeki milli görüşçüler bana akpli oldun dedi ve günahıma girdi girsinler ben akplide değilim saadetlide değilim zaten saadet akpleşti diye bıraktım ve said nursi hazretlerinin derslerini takip ediyorum. ben oğuzhan asiltürkün partiyi çiftlik haline getirmesinden beridir siytaseti bıraktım euzubillahiminneşaytani ve siyaset

Enes

İhvan Forum Üye
Allah'a şükür sağduyulu birini gördüm milli görüşten.

Arkadaş ak partili olmanız şart değil ama bu saadetin davranışlarına nasıl uyuyorsunuz diye diye dilimde tüy bitti. Saptroller anlamıyor.