Sizler çok şanslı bir milletsiniz, Erdoğan gibi bir lideriniz var.

KAFKAS

Kıdemli Üye
"DEVLETİNİZİN VE ERDOĞAN'IN KIYMETİNİ BİLİN"

Hanın savaştan daha fazla zarar görmemesi için canla başla mücadele eden yerel halka mikrofon uzattık. Esed'in varil bombaları altında neredeyse tüm ailesini kaybeden Ebu Hamza, "Sizler çok şanslı bir milletsiniz, Erdoğan gibi bir lideriniz var. Osmanlı torunlarısınız. Bu gördüğünüz eserlerin tamamı Osmanlı'ya ait. Ben tüm ailemi Guta'da kaybettim. Son bir nefes olarak İdlib'e yerleşmiştik, ama son günlerde Esed burayı da bombalamaya başlamıştı. Allah sizden ve lideriniz Erdoğan'dan binlerce kez razı olsun. Erdoğan devreye girdi ve belkide onun sayesinde şuanda hayattayım."

xy6nF_1537424797_5077.JPG
Ebu Hamza

"6 AY BOYUNCA ARPA YEDİM"

Bölgede haber çalışması yaparken karşılaştığımız bir diğer vatandaş savaşın acı yüzünü bize şöyle tarif etti; "Ben ve ailem Guta'dan buraya göç ettik. Burası bizim için gidebileceğimiz son yer. Ailemle Guta'da kaldığımız günler hiç aklımdan çıkmıyor. Günlerce aç yattık. 6 ay boyunca çocuklarımla sadece arpa yedim. Artık bu savaşın bitmesini istiyoruz. Çocuklarımız perişan, bizler perişanız. Türkiye'ye ve Erdoğan'a çok şey borçluyuz. Bize kapılarınızı açtınız, yardımlar gönderdiniz. Gerçek Müslüman nasıl olunur onu gösterdiniz"

İlk kez haber7 görüntüledi: İşte Osmanlı sevgisi

Hakperest

Kıdemli Üye
@ihvanistanbul zihniyeti vb. taraftar bulsa suriye olmamız kaçınılmazdı.. Bugün kan gövdeyi götürüyor olacaktı. Darbeler hendekler geziler vs ile imkanlarını sonuna kadar kullanmalarına rağmen, Allah cc onlara fırsat vermedi, oyunları başlarına geçti. Bu zihniyet doları bahane ederek, çanağınıza işeyin diyorlar. Bu halk olanı biliyor, nankör bir millet değil Allaha şükür., para için vatanını satacak da değildir. Sn Başkan en iyi adımları atıp dolar ve enflasyonu dizginlemeye çalışıyor. Adım gibi eminim eğer -Allah göstermesin- Erdoğanı düşürseler dolar ve enflasyon korkunç rakamları bulur ve ülkenin birikimi hortumlanır. Bunları daha önce de Erbakanı düşürerek yapmıştılar.. Bu iki yüzlüler vatan sakarya muhabbeti yapmaları sakın sizi aldatmasın, oyuna gelmeyin, karanlık günlere dönmeyelim.

adams77

Kanalizasyoncu
@ihvanistanbul zihniyeti vb. taraftar bulsa suriye olmamız kaçınılmazdı.. Bugün kan gövdeyi götürüyor olacaktı. Darbeler hendekler geziler vs ile imkanlarını sonuna kadar kullanmalarına rağmen, Allah cc onlara fırsat vermedi, oyunları başlarına geçti. Bu zihniyet doları bahane ederek, çanağınıza işeyin diyorlar. Bu halk olanı biliyor, nankör bir millet değil Allaha şükür., para için vatanını satacak da değildir. Sn Başkan en iyi adımları atıp dolar ve enflasyonu dizginlemeye çalışıyor. Adım gibi eminim eğer -Allah göstermesin- Erdoğanı düşürseler dolar ve enflasyon korkunç rakamları bulur ve ülkenin birikimi hortumlanır. Bunları daha önce de Erbakanı düşürerek yapmıştılar.. Bu iki yüzlüler vatan sakarya muhabbeti yapmaları sakın sizi aldatmasın, oyuna gelmeyin, karanlık günlere dönmeyelim.

İslam 'dan bir habersin kara toprağa girincede siyasetmi yapacaksın ?

ihvanistanbul

AkhenAton
ihvan başta olsaydı ne hendek kazılırdı ne gezi olurdu. Anlamıyorsun anlamayacaksın. Devlet idare etmek olana tepki vermekle değil olacak olanı hesaplamakla olur.
Sekayı satmışsın kıçını silecek kağıt yurtdışından geliyor hala saray uçak peşindesin kalkmış devlet idare etmekten bahsediyorsun.

KAFKAS

Kıdemli Üye
ihvan başta olsaydı ne hendek kazılırdı ne gezi olurdu. Anlamıyorsun anlamayacaksın. Devlet idare etmek olana tepki vermekle değil olacak olanı hesaplamakla olur.
Sekayı satmışsın kıçını silecek kağıt yurtdışından geliyor hala saray uçak peşindesin kalkmış devlet idare etmekten bahsediyorsun.
İhvan başta olsaydı en son dolar 25 tl de hem fikir kalmıştık ya neyse.Abdülhamit hesaplayamamış,Menderes hesaplayamamış,Erbakan hesaplayamamış,Erdoğan hesaplayamamış ,o hesap sana kalmış geç bulduk erken kaybetmeyelim bari:)Senin bu bakış açın ile ne 31 mart vakası olurdu.Ne 60 ihtilali, ne 80 darbesi, ne 28 şubat ne de Erdoğan dönemi geçmişte yaşanan saydığım hadise kadar vaka diyorsun yani:)Yahu sen dünya literatür geçecek adammışsın da boşuna klavye arkasında ziyan oluyorsun be kardeşim!Henüz geç değil senin gibi delikanlılar anayasal hakkını kullanıp bir parti kursa diyorum ,en azından hepimiz en azından şu Türkiye gündeminde gülümsetecek manşetler ile belki gevşeriz.

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvan başta olsaydı en son dolar 25 tl de hem fikir kalmıştık ya neyse.Abdülhamit hesaplayamamış,Menderes hesaplayamamış,Erbakan hesaplayamamış,Erdoğan hesaplayamamış ,o hesap sana kalmış geç bulduk erken kaybetmeyelim bari:)Senin bu bakış açın ile ne 31 mart vakası olurdu.Ne 60 ihtilali, ne 80 darbesi, ne 28 şubat ne de Erdoğan dönemi geçmişte yaşanan saydığım hadise kadar vaka diyorsun yani:)Yahu sen dünya literatür geçecek adammışsın da boşuna klavye arkasında ziyan oluyorsun be kardeşim!Henüz geç değil senin gibi delikanlılar anayasal hakkını kullanıp bir parti kursa diyorum ,en azından hepimiz en azından şu Türkiye gündeminde gülümsetecek manşetler ile belki gevşeriz.

Erbakan da abdülhamid handa çok merhametli liderlerdi. 31 mart vakasını durdurmak zor muydu sanıyorsun? 1 emre bakardı tamamını toprak üstünden silmek. Fakat ismini andığın şahıslar merhametlerinden bu emri vermediler. Ben acımam kafkas. isyan eden biladerim olsa 2 ye bölerim. şapkada takarsınız vergide verirsiniz...

KAFKAS

Kıdemli Üye
Erbakan da abdülhamid handa çok merhametli liderlerdi. 31 mart vakasını durdurmak zor muydu sanıyorsun? 1 emre bakardı tamamını toprak üstünden silmek. Fakat ismini andığın şahıslar merhametlerinden bu emri vermediler. Ben acımam kafkas. isyan eden biladerim olsa 2 ye bölerim. şapkada takarsınız vergide verirsiniz...
Valla zorunu kolayını merhamete endekslemen daha trajik olmuş ,sonrasına bakarsan merhametten maraz doğmuş mu diyeceksin ki,merhamette çizgiyi senden benden daha iyi bilen insanlardan bahsediyoruz.Valla kardeşim işte onlar merhametliydi ,ben acımam demek ile klavye arkasından sağ sol kroşe ,aparkat yapılır ancak.Senin ki hayaller,gerçekler yaşanan tarih.Ama bak yukarıda da söyledim sizin gibi delikanlıları er meydanında görmeyi bekleriz zor olmasa gerek,bende çok hayal ediyorum da rasyonel bakınca terazinin kefesi senin ki gibi mancınık olarak ortaya çıkmıyor ben de.

Kaptan

Mecra Yazarı
Onbeş yıllık dindar ve muhafazakarların iktidarı da gösterdi ki bu ülkenin dindarı, muhafazakarı, kemalisti, sağcısı solcusu, alevisi sünnisi arasında insan kalitesi açısından hiçbir fark yok! Hepimiz ama hepimiz aynı derecede seviyesiz, saygısız, yüzeysel, içten pazarlıklı, kendi çıkarı için her şeyi yapabilecek kadar gaddar, ufuksuz ve hak hukuk bilmez aşağılık mahluklardan başka bir şey değiliz! En temel insani değer olan muhatabına saygı duyma erdeminden dahi yoksunuz!

Abuzer Dıskaya

Hakperest

Kıdemli Üye
Onbeş yıllık dindar ve muhafazakarların iktidarı da gösterdi ki bu ülkenin dindarı, muhafazakarı, kemalisti, sağcısı solcusu, alevisi sünnisi arasında insan kalitesi açısından hiçbir fark yok! Hepimiz ama hepimiz aynı derecede seviyesiz, saygısız, yüzeysel, içten pazarlıklı, kendi çıkarı için her şeyi yapabilecek kadar gaddar, ufuksuz ve hak hukuk bilmez aşağılık mahluklardan başka bir şey değiliz! En temel insani değer olan muhatabına saygı duyma erdeminden dahi yoksunuz!

Abuzer Dıskaya
Yalan söylüyor
Eski iktidarlarda işkencede onu soyup tsklr ını burmamışlar.. jopla tecavüz etmemişler
Neyse uzatmayayım
Akli selim herinsan iki dönemi karşılaştırabilir

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Amerika ile iş birliğimiz ticaretle daha da güçlenecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Amerika ile olan stratejik iş birliğimizin tüm iniş çıkışlara rağmen yatırım ve ticaret aracılığıyla daha da güçleneceğine inanıyorum." dedi.

'Amerika ile iş birliğimiz ticaretle daha da güçlenecek'

42194682_473548846455683_9110261792486981632_n.jpg

Haber7 haklı.

O kadar şanslı bir milletiz ki;
Bir tarafdan amerikaya bağırıp çağıran ama diğer tarafdan da yine o hainnnnnnnn amerikalılarla toplantılar yapan ve “Amerika ile olan stratejik işbirliğimizin tüm iniş çıkışlara rağmen yatırım ve ticaret aracılığıyla daha da güçleneceğine inanıyorum” diyen bir reisimiz var!

Ne mutlu bize!!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Erdoğan, Trump'tan görüşme talep etti

ABD'nin BM Temsilcisi Haley, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ABD Başkanı Trump'tan görüşme talep ettiğini belirtti.

headline.jpg

ABD'nin BM Temsilcisi Haley bir basın mensubunun sorusu üzerine; Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trump'tan görüşme talebinde bulunduğunu belirtti.

ABD'nin BM Temsilcisi Haley'in açıklamasını hem Sabah Gazetesi Washington temsilcisi Ragıp Soylu hem de NTV'nin Washington temsilcisi Hüseyin Günay sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR
r1.jpg
r2.jpg

Erdoğan, Trump\'tan görüşme talep etti

Bir de doğru mu bilemiyorum özellikle AKP'li gazeteciler tarafından dile getirilen böyle bir haber var.

Son düzenleme:

bi husben

Kıdemli Üye
o bizim reisimiz siz karşı tarafla iş tuttuğunuz için sizin reisiniz trump ve avanesi oluyor bizden beri durun şeytanın uşakları

t@mam

Üye
Beleş hastahane, aş-iş, beleş sınavsız üniversite banada verse tayyip bende övermiydim hiç sanmıyorum.. Okul yaptık, hastane açtık, cami yaptık diye övünmek nasıl bir beyin hastalığıdır? Kıyas mukayese ancak benzer şart ve zamanlarda yapılabilir. O sebepden geçmişde bunlar varmıydı diye bir cahilane tavrı halen anlayamadım.. Bu nasıl ve nemenem bir zihniyettir? Elma ile armut nasıl kıyas yapıla ki?.. Hiç mi iyi şey yok birader? Varda, 4 yanlış bir doğruyu götürüyor be birader. 1 doğru var 100 yanlış yani...

Beyinsizlerin görüşleri ne zamandan beri bir veri kabul edilir oldu :)))
Beyinsizlerin verilerini ancak ve ancak daha beyinsizler kullanır. Hakaret değildir. Kusura bakmayın beyni olmayan düşünmeyenlere beyinsiz denir.

Ayrıca Erdoğan beğ kendisi demedimi seneler önce iktidar olamıyor iken; ''bir simit çayı size reva görenlerin peşinden nasıl gideceksiniz'' diye..?
Peşinden gidersem ben şahsen beyinsiz olmuş olmazmıyım? Simit 30 krş da benmi yanlış biliyorum? Öyle ya.. Bağlanan emekli maaşları ile şu an 10 krş a yumurta satan ülkelerde bile yaşayamazsınız. Bari çay kek simit çay evleri vaadinin arkasında duraydı.
800 kiraya verse emekli 400 faturalara ödeyemez çünkü geriye para kalmıyor. Faturalara yetişeydi, kıraathaneye gidipde çay kek ile karnını doyurururdu garipcağız ne diyeyim.. sarayda ejder mejder tatlısı yiyemesede keki yerdi...

Son düzenleme:

t@mam

Üye

Abuzer Dıskaya

Doğru söze ne denir ki.. maalesef...