Sonunda YSK'da İmamoğlu Dedi..!!!

cemaliii

Kıdemli Üye
Yukarıya baktığım zaman muhalefetin hdp fetö işbirliğini görüyor ve ak partiyi destekliyorum. Oyda veriyorum artık. Chpye 2015ten beri oy vermedim. Yukarıda akp ve mhp 2lisi güven veriyor. Aşağıya bakınca forumda gamsız ve reel hayattada gamsızdan daha beter akplileri görüyorum. Aşağıda tam tersi bir durum var. Chp iyi parti ve saadet üyeleri daha sade mütevazi ve yumuşak huylu. Akpliler daha şatafatlı dilleri zehir saçan ve kibirli. Kısaca yukarı tükürsen sakal aşağıya tükürsen bıyık. Yani öyle bir ikilem yaşıyorum ki. İçinden çıkamıyorum. Şöyle eski dyp anap gibi bir parti olsada bu ikilemden kurtulsam gönül rahatlığıyla destek versem diyorum.

Tabi hepsinden mühimi devlet. Devletimiz var olsun. Allah milletimizi devletimizi korusun. Huzur versin sağlık ve selamet versin.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Kürdistani partilerle yapılan ittifakların sinerjisi ....:)

İçimizdeki fransızlara ninni gibi geliyordur eminim. :)

Akif

Yeni
1990 larda Anaplı olarak ilk oyumu kullandım 1995 te refah partisine oy verdim 1999 da dsp ye apo için oy verdim 2002 de oy kullanmadım ondan sonraki tüm seçimlerde son referanduma kadar akpartiye oy verdim referandumda hayır dedim ama sonra yine tayyip erdoğan başkanlığına oy verdim ülke büyük badireler atlattı ama geldiğimiz nokta bu aşağıda çirkin manşet olmamalıydı tayyip erdoğan holiganı görünüp esasen başka kişilere hizmet eden troller yüzünden korkarımki 2023 yılında içinde terör sempatizanlarının da olduğu bir ittifak türkiye yönetimine geçecek
bu tutum çok çirkin!

1123

Kaçak

Yeni
Seçim iptal edilince görseli sanki eski bir görsel dayı ...
İncenin olduğu kare ...