Sosyal Medyada tekele bir çözüm yok mu?

kodoo

Asistan
Siyonist Facebook, Instagram ve YouTube'un yaptığı şeytanlığın haddi hesabı yok.
Filistin Direnişi ile ilgili paylaşımları.. Siyonist Rejim karşıtı paylaşımları yasaklıyor sayfalarınızı kaldırıyorlar.
Yetmedi, artık "Yahudi Soykırımı gerçek olmayabilir. Araştırılması lazım." gibi paylaşım yaparsanız dahi suç olarak kabul ediliyor.
Benim sayfalarım defalarca kapatıldı, kaldırıldı. Hem de takipçilerime yeni açacağım alternatif sayfayı bildirmeme fırsat verilmeden.
Şimdi de İslami Haberler sayfam için kaldırılacağına dair uyarı geldi.
Sebebi ne mi?
2 yıl önce IŞİD terör örgütü liderinin oğlunun İdlib'den Hama'ya düzenlediği saldırıda öldürüldüğüne dair haberi paylaşmışım.
Yazımda IŞİD'den terör örgütü olarak bahsediyorum ve haberi sevinçle veriyorum. Ama FACEBOOK bundan rahatsız olmuş. Hem de iki sene sonra...
Siyonistlerin NEYİ ve NE ZAMAN bahane edeceği bilinmiyor.
Haber paylaşımımı kaldırmışlar. Daha okuldan eve dönemeden, yani iki saat sonra, itiraz etmeme fırsat dahi vermeden; sayfamın yakında kapatılacağı söylenmiş.

3301

3302

Admin

Administrator
Yönetici
Bizim enes kapsamlı bir proje hazırlamıştı alt yapıdan, algoritmaya, tasarımdan isim ve kapsama kadar ama ciddi külfeti olan çok iyi bir ekip tarafından yönetilmesi gereken bir projeydi. Yerli oto kadar önemli bir iş bu ama köşe başları çoktan tutuldu. Zor cok zor bir is cunku kuresel capta tutmasi gerekiyor

cahid

Kıdemli Üye
Bizim enes kapsamlı bir proje hazırlamıştı alt yapıdan, algoritmaya, tasarımdan isim ve kapsama kadar ama ciddi külfeti olan çok iyi bir ekip tarafından yönetilmesi gereken bir projeydi. Yerli oto kadar önemli bir iş bu ama köşe başları çoktan tutuldu. Zor cok zor bir is cunku kuresel capta tutmasi gerekiyor

Sorunun cevabı alıntının içinde.. Küreselcilerin izin vermediği bir şey belli bir noktadan öteye gidemez.. Dünyada en çok tutulan arama motoru mesela Google iken rakip diyebileceğiniz diğer arama motorlarının da sahiplerini araştırırsanız en tepede belli ailelere kadar ilerlersiniz. İlaç ,gıda , spor , teknoloji aklınıza ne gelirse 13 ailenin elindedir.. Adamların bir emriyle sıradan bir grip Corona olur ve ülkelerin ekonomilerini teker teker çökertir.

spesifik

آزادی قید و بند
Başkasının hesabını nasıl ele geçiriyorlar
bende bunu çözemedim
yasal bir yaptırımı olmalı bu durumun