Suçun yoksa çık gel, neden gelmiyorsun???

lafons7275

Kıdemli Üye

Özde ne demek Zeka Küpü ???

öz (I) a. 1. fel. Bir kimsenin benliği, kendi manevi varlığı, iç, nefis, derun, varoluş karşıtı: “Özünü bir yerde bırakıp sadece kalıbını gezdirmişti.” -H. Taner.

Kamalak talihsiz, cahilce bir söz etmiştir. Savunulacak tarafı yoktur.

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim

verdigin delilin neresinde ataistlerde müslüman diyor cahil akpli

hiristiyanlarda özde müslüman diyor yani gecmisinde bunun aksini anlamak icin akpli olmak gerekiyor !

Akplilerinde cogu özde gömleklidir,milli görüscüdür ama velakin onlarin halen gömlekli, milli görüscü olmadigi anlamina gelmiyorsa

ataistlerinde özde demekle müslüman olmadigi anlamina gelir
ak partiliyim ama akpartiyide beğenmiyorum fethullah güleni ve dinlerarasi diyoloğ sapikliğinin küvvetlenmesine en çok payi olan ak partidir saadetde ayni adnan oktarin güclenmesine neden oldu gazetesinde yazilarini paylaşdi videolarini t5de yayinladi adamlarini milletvekili yapti iki partide ehli sünnete ağir darbe vurulmasina vesile oldu ama ne yapalim oyumuzu akpye vericez

DESIFRE

Yasaklı

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim

adnan oktarinmi yoksa fetullah in adamlarini adayv yapti<
akparti fethullahin adamlarini devletin en üst makamlarina getirdi saadet yada neyse refah yada fazilet adnan oktarin adamlarini milletvekili yapti yazilarini gazatede yayinladi videolarini tv5de yayinladi adnan oktar pek çok videoda erbakanin yaptiği yardim için teşekkür ediyor öncedende fethullah gülen yaptiği yardimlardan tayyibi övüyordu

DESIFRE

Yasaklı
akparti fethullahin adamlarini devletin en üst makamlarina getirdi saadet yada neyse refah yada fazilet adnan oktarin adamlarini milletvekili yapti yazilarini gazatede yayinladi videolarini tv5de yayinladi adnan oktar pek çok videoda erbakanin yaptiği yardim için teşekkür ediyor öncedende fethullah gülen yaptiği yardimlardan tayyibi övüyordu

önceleri adnan oktar in böyle olacagi bellimiydi ?

garip70

Ordinaryus

Kamalak'a bir konuda katılırım. Çünkü ateist'den için, özde Müslüman diyor. Özünde inkar ettiklerini sanmıyorum ben de...

Üniversite yıllarında aynı odada kaldığımız bir arkadaş vardı. 5 vakit namazını kılardı, hiç kaçırmazdı. Sonra ne olduysa ateist oldum dedi.

Epey bir tartıştık. Yok diyor başka bir şey demiyordu. En son dedim ki: ''Eğer yoksa benim de senin de kaybettiğimiz bir şey yok. Ama ya varsa...(Hz.Ali)

Durdu, düşündü... Ama, dedi... O zaman bir sürü sorumluluk beraberinde geliyor...
Ne gibi, dedim...
Namaz, oruç, zekat diye saymaya başladı...

Yani ağzı her ne kadar inkar etse etse de, kalbi onu yalanlıyordu...

Belki Kamalak bunu demek istemiş olabilir...