Tarikatın eline düşen Sagopa Kajmer ateist oldu

Kaptan

Mecra Yazarı
İnsanlara Kurandan uzak akıl, mantık dışı hurafeleri ve fetvaları din diye sunarsanız dine ilgi duyanları bile dinsizliğe itersiniz. Kuran ile inancını inşaa etmeyenler tarikatların eline düştüğünde ya aklını kenara bırakıp onlara kul köle olur, yada islamı yanlış tanıyarak dinsizliği seçer. Ünlü repçi Sagopa Kajmer de bir zamanlar dine ilgi duyarak cübbelinin cemaatine girmişti, sonunda imanından oldu. Yazık oldu...

FB_IMG_1543515726684.jpg FB_IMG_1543515729553.jpg FB_IMG_1543515732493.jpg FB_IMG_1543515735623.jpg FB_IMG_1543515738443.jpg

Kaptan

Mecra Yazarı
Yusuf İslam Kuran-ı Kerim den önce müslümanları tanısaydım İslamiyeti seçmezdim demişti

ihvanistanbul

AkhenAton
sagopa cubbeliyi birakip edip yukselle takilmaya basladi. Eger ateist olduysa (ki bildigimiz kadariyla degil yanlis hatirlamiyorsam @adams77 hesap sahte demisti ) bu tarikatcililar yuzunden degil aksine ehli sunneti terki yuzunden gibi gozukuyor.

alanyali07

Kıdemli Üye
vay çakallar.. facede de gördüm bu paylaşımı.. kurnazlığın dik alası..

sagopa mealistliğe kayınca "işte doğru yolu buldu" diyenler,

ediple takılmaya başlayınca övenler,

hadisleri reddettiği haberleri çıkınca yağlama yıkama çekenler, sagopa ateist olunca tarikattan----->ateizme kaydı diye şark kurnazlığı yapıyorlar..

bunlar ya keriz ya da milleti keriz zannediyor.. :D

adams77

Kanalizasyoncu
sagopa cubbeliyi birakip edip yukselle takilmaya basladi. Eger ateist olduysa (ki bildigimiz kadariyla degil yanlis hatirlamiyorsam @adams77 hesap sahte demisti ) bu tarikatcililar yuzunden degil aksine ehli sunneti terki yuzunden gibi gozukuyor.

Hesap sahte değil fakat kendi beyanını görmedim duymadım ateist olduğuna dair ayrıca edip yüksele takılmıyor sadece birşeylerin farkına vardı ve bir değişim içinde olabilir şahsi kanatim ateist değil.

Anladığım kadarıyla :) doğru yolu bulmak üzere

adams77

Kanalizasyoncu
vay çakallar.. facede de gördüm bu paylaşımı.. kurnazlığın dik alası..

sagopa mealistliğe kayınca "işte doğru yolu buldu" diyenler,

ediple takılmaya başlayınca övenler,

hadisleri reddettiği haberleri çıkınca yağlama yıkama çekenler, sagopa ateist olunca tarikattan----->ateizme kaydı diye şark kurnazlığı yapıyorlar..

bunlar ya keriz ya da milleti keriz zannediyor.. :D

Mealist değil

fikiralemi

İhvan Forum Üye
İnsan tarikata girince ateist olacaksa bu ülkede tarikatlara giden yüz binlerin ateist olması lazım.
Bu tür ucuz şeylerle bir kısım müslümanı karalamak, onların hakkına tecavüz etmek ve iftira atmak bence bırakın müslümanı ateiste bile yakışmaz. Her ateist olana bakıp eskiden falancıydı, o yüzden ateist oldu diyecek olanlar bence İslamı falan savunmasın. Gitsin feneri, galatasarayı falan savunsun. Hiç değilse bize zararı dokunmaz.