Tavsiye Etmiyorum!

ihvanistanbul

AkhenAton
İhvanforumun evlatları, ihvanforumlular! Sözlerimi iyi dinleyin! Yok ya bu giriş başka konu içindi. Neyse...

Sevgili abilerim ablalarım. Bu konuda "Tavsiye Etmediğiniz" ürünleri, markaları paylaşalım istedim. Ben yandım aman sen yanma kardeş, kaç kendini kurtar dediğimiz markalar, ürünler nelerdir?

İlk olarak ben başlayayım.

Kahve Dünyasının 20 gr'lık sahleplerini tavsiye etmiyorum.

nefahtü

Kıdemli Üye
İhvanistanbul faydalı bir konu açmışsınız..

muratbey örgü peyniri sakız gibi plastik bir tad önermem..

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Cumhuriyet Sucuklarını tavsiye etmiyorum. Tadına doyum olmasada adında problem var! :p

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Şeriat Sucuğu olsa ayıla bayıla yerdin ama :pokey:

Ne alaka diyeceksiniz, zamanında kemalist bir forumda adamın biri cumhuriyet sucuklarını sevmediğini söylediğinde bütün forum bu üyeye ''sen cumhuriyet düşmanı bir şeriatçi misin'' diye yüklenmişti. En son çare herif elinde içki şişesiyle bir selfi yaptı, forumda yayınladı da öyle sakinleşmişlerdi. O konu tarihe geçti resmen..

Hey gidi günler hey, Türkiye nereden nereye geldi.. :D

lafons7275

Kıdemli Üye
sakarin türü tatlandırıcıları tavsiye etmiyorum. Zararlı olduğu söyleniyor.

Ahmet

Çöl Aslanı
Hepsiburada ve Yurtiçi kargo'yu tavsiye etmiyorum.

Geçtiğimiz aylarda cep telefonu sipariş etmiştim. Kargo şirketi telefonu kaybetti. Defalarca aradım şubeye gittim. En sonunda bana: "Size kargoyu teslim etmişiz" dediler. Tabi ellerinde teslim ettiklerine dair bir evrak yok. Mağdur ettikleri yetmezmiş gibi birde dolandırıcı muamelesi gördük iyi mi. Telefonu parayı geçtim, katil olmadığıma bin şükür.

Neyse efendim, hergün Hepsiburada'yı aramalar, dilekçeler şikayetler hakaretler derken yaklaşık iki ay sonra paramı güç bela kurtardım.

Ben yandım arkadaşlar. Yanmak isteyene kesinlikle tavsiye ederim.

spesifik

آزادی قید و بند
Bencağız da Tursil Matik almıştım büyük boy mavi maket (inş yanılmıyorum)
deterjanın sonuna doğru makinede tebeşirleşme yapmaya başladı
ben makine bozuldu sandım ama deterjanı değiştirince düzeldi

Abur cuburda Bifa ve Halk marka tavsiye etmiyorum
tam bi fiyasko ))

ALI25

Kıdemli Üye
Aslinda bu israil ürünlerini bilseniz ve onlardan uzak durmaya calisaniz ve de almasaniz nasil olur idi.

ihvanistanbul

AkhenAton
Himnet İnternet servis sağlayıcısını artık tavsiye etmiyorum.

İlk kurulduğu günden bugüne himnet kullandım. Sadece himnet kullanmış olabilmek için yalın internet almadım. fakat son 4 aydır doğru düzgün hizmet vermiyorlar. Sürekli uzun süreli kopmalar ve kesintiler yaşıyorum. Her hafta 2 hafta içinde düzelecek diyorlar ama aylar oldu durum aynı. Velhasılı kelam Himneti her ne kadar sevsem de sağlıklı bir internet hizmeti almak istiyorsanız eğer bu firmayı tavsiye etmiyorum.

çelebiler

Kıdemli Üye
Himmet'te kesinti olur mu hiç yahu varsa bir kesinti kendinizde kusur arayın

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Meryem

Komplike
İçeriğinde SLS olan (marketlerde satılan) şampuanları tavsiye etmiyorum. Komili falan filan, adında doğal vs. olan hiçbir markaya güvenmeyin. Bunun yerine yine içinde SLS olmayan sabunlar kullanın. Saçlarınızı çok gıcır gıcır yaparsa, doğal (aktarda* ve yine marketlerde satılanlar hariç) bakım yağları kullanabilirsiniz. Mesela Otacı Arganlı saç bakım yağı olabilir.

*Burada defalarca yazmışımdır ama yine tekrar edeyim; aktarda satılan hiçbir şeyi almayın.