TÜRKİYEM den seçmeler İNSAN larımızdan Seçmaler

Muminaga

Yeni
YAKLAŞIK 25 SENEDİR ALKOL İÇKİ OLARAK KEYİF VERİCİ OLARAK AĞZIMA GİRMEDİ .
40 yaşına kadar içenlerde kalıcı beyin hasarı oluşur.
beyin hasarlı biri olarak, şu kadar senedir içmiyorum demek pek övünç duyulacak bir şey değildir.

dostluk

Kıdemli Üye
Şimon Peres'e övgü Erdoğan'a hakaretGülen örgütünün güneydeki sevdiği ülke olan İsrail'e bir övgü daha geldi. Filistin'de çocuk, kadın demeden kimyasal silahlarla hunharca öldüren İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres Gülen örgütünün kanalında büyük bir hayranlıkla ve övgü dolu sözlerle anlatıldı.

Samanyolu Haber televizyonunda eski yargıtay başkanı Sami Selçuk Samanyolu Haber Ankara temsilcisi Abdülkadir Abdülkadir'e konuk oldu. Sami Selçuk, Başbakan Erdoğan'ın Davos'ta Şimon Peres e söylediği one minute olayını küçümsedi ve Başbakan'ın tüm dünya müslümanları tarafından büyük övgüyle karşılanan bu hareketini tasvip etmediğini söyledi.

ŞİMON PERES'E ÖVGÜLER YAĞDIRDI
Şimon Peres'e övgüler düzen ve Başbakan'a hakaret eden Selçuk sözlerini şöyle sürdürdü "Erdoğan o konuşmayı niçin yaptığını biliyorum. Karşısındaki adam çok dolu bir adam. Onunla başa çıkamadığı için one minute deyip hırçınlaştı. Şimon Peres çok deneyimli, kültürlü bir adam. Usta, kibar bir adam. Başbakan ona karşı direnemediği için böyle bir hamle yaptı" dedi.

Bu sözler karşısında Abdülkadir Abdülkadiroğlu'nun sessiz kalıp onaylaması da gözlerden kaçmadı.

Muminaga

Yeni
ALLAH KATINDA SENDEN ŞİKAYETÇİYİM.
Sen içtiğin senelerin affına uğra da..
ayyaş, beyin hasarlı birinin verdiği zararlardan dolayı bende şikayetçiyim.
Seni hem Allah'a şikayet ediyorum, hemde bir numune olarak seni insanlara-insanlığa şikayet ediyorum.

dostluk

Kıdemli Üye
Konu: TÜRKİYEM den seçmeler İNSAN larımızdan Seçmaler

paralel_kolpaci_catir_catir_haram_yemis_h57076.jpg

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Soruşturma Bürosu Cumhuriyet Savcısı Alper Türközmen'in talimatıyla 10 ilde bu sabah operasyon düzenlendi . Bazı polislere, görevde bulunmadıkları halde görevdeymiş gibi belge düzenleyip, usulsüz taltif verildiği" iddiasıyla 13 polis gözaltına alındı.

agbi

Yasaklı

spesifik

آزادی قید و بند
@agbi @Mahabad

şuandan itibaren tek bir mesaj dahi, bir birinize hakaret içerikli yorumda bulunursanız profilsiz forumdan göndereceğim...

agbi

Yasaklı