tuzluk Partisini dinleyen boşşş koltuklar

ummuhan

Kıdemli Üye
Kamuoyunda Tuzluk Partisi olarak bilinen Demokratik Gelişim Partisi, kuruluşunun 1. Haftasında bütün ilgiyi yitirdi. Kurulduktan bir gün sonra istifaların başladığı partinin basın toplantısına paralel medya bile ilgi göstermedi.
AK Parti'den istifa eden Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, önceki gün Demokratik Gelişim Partisi'ni kurdu. DGP'nin kurucuları arasında olan Fevzi Bubilik, partide demokrasi dışı bir ortam olduğunu kaydederek sadece 12 saat sonra istifa etti. Dün TBMM'de düzenlenen basın toplantısına medya ilgi göstermedi. Sadece Anadolu Ajansı muhabirinin katıldığı basın toplantısında paralel medyadan hiçbir muhabirin bulunmaması dikkat çekti. Boş koltuklara konuşan İdris Bal'ın çok sinirli olduğu gözlendi. Daha önce İdris Bal ile siyasete devam edeceğini açıklayan Hakan Şükür'ün de DGB'nin hiçbir toplantısına katılmaması dikkatlerden kaçmadı. Yaşanan bu durumun, Bal'ı da isyan ettirdiği ifade edildi. Parti kurması için büyük baskı yapanların, daha ilk günden kendini yalnız bırakmasını içerleyen Bal'ın, birkaç hafta içinde genel başkanlıktan istifa edebileceği kulislerde konuşuldu.
1415431038818.jpg

Muminaga

Yeni
Feto 10-15 milyon mensubumuz var demişti. Bu mesajının haşhaşilere biraz olsun moral ve cesaret verme amaçlı olduğu kesin. Ama inlerinden çıkmaya pek hevesleri yok :)
paralel medya niye o toplantıya katılmadı?
Katılamaz çünkü feto'nun (haşa-sumahaşa) Hz.Cebrail yeryüzüne inse, bir parti kursa o partiyi desteklemem sözünü nasıl yok sayacaklar?

Aptallık parayla mı alınıyor?
kendi brütüslerini, kendileri elleri ve dilleriyle doğuran bu gruhun kuracağı parti de böyle ele güne karşı rezil olup çıkar.

dostluk

Kıdemli Üye
Sayın Erdoğan'la salon boş diye dalga geçiyorlardı..boş salon görsün millet

Ebu Computer

Kıdemli Üye
STV, Samanyolu Haber, Mehtap TV, Irmak TV, Kanaltürk TV ve Bugün TV kameraları habercileri neden orada değilmiş...

Kaçak

Yeni
Pensilvanya taziye yayınladı mı demokrasi Bal'ı için ?

ömerusta

Kıdemli Üye
ya kaçak akıllı adamsın fakat cambaza bak ipe bak diyen çarpıcıyı görmüyorsun bilader

Kaçak

Yeni
Göster usta ...
hizmetin dokunsun vatana millete ve dahi TC ye...

Havas

Kısıtlı Erişim
istifa edecekmiş diye duydum..

ummuhan

Kıdemli Üye
İdris Bal'ın 'boş salon' önlemiİdris Bal Meclis'teki toplantısına da kimse gitmeyince bu kez tedbirli hareket etti.
idris_balin_bos_salon_onlemi_1416551016_724.jpg

Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, Demokratik Gelişim Partisi'ni kurup başına geçti. Ancak DGP'nin kurucularından Fevzi Bubilik, partide demokrasi dışı bir ortam olduğunu kaydederek 12 saat sonra istifa etti. Ancak en büyük darbeyi TBMM'de yedi.
7 'BİR'DEN İYİDİR!Bal'ın TBMM'de düzenlediği ilk basın toplantısına kimse gitmedi. Boş koltuklara konuşan İdris Bal'ın çok sinirli olduğu gözlendi. Bu kez tedbirli hareket eden Bal, dün Meclis'te yine basın toplantısı gerçekleştirdi. Ancak boş koltuklara konuşmamak için parti memurlarına görev verdi. Söz konusu partililer,gazetecilerle birlikte toplantı salonuna geçti. Böylece Bal bir kişi yerine 7 kişiye bilgi verdi!
cVc02_1416548493_4553.jpg

hirahos

Kıdemli Üye
Cemaati gibi tuzluklar da yok olmaya mahkumdur: Ortak özellikleri, kibir ve kendilerini kaf dağında görmeleri...

agbi

Yasaklı
DAHA ÖNCE F.GÜLEN in karşıtlarını ayırıyorum HİÇ OLMASSA ONLAR DÜRÜST Bugünde KARŞILAR.

Ben eski SIKI AK Parti SAVUNMACISI İDİM O günün kadroları bekki AYNI KADRO AYNI RUHUN TEKRAR SIKI TARAFTARI OLURUM.

AK PARTİ de bakın ETKİN İSİMLERE % 80 değişmiş durumda.

Bugün AK parili olmayıpta AK partili kendini gösterip DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUM dır diyenlerede LANET EDİYORUM.

BAZI ÜYELER BENİ BU ALINTIMLA YÖNETİM e şikayet edecekler tahminimce Yönetim in çoğı Kankaları zaten FAKAT BURADA ŞAHSIMA YAPTIKLARI HAKARETLERİ TANIMLARI GÖRMEYECEK KADAR HER HALDE MÜSLÜMAN YÖNETİCİ VASIFLARINI UNUTMAMIŞLARDIR.

10173627_10204983629931727_748927232185919297_n.jpg

BUYRUN

YİĞİT BULUT u , SÜLEYMAN SOYLU yu , MAHÇUPYAN ı burda TENKİTLER ETMEDİNİZMİ ? KURTULMUŞ u tenkit etmedinizmi ?

HATTA BAZILARI ÇOÇUKLARINI STV DİZİNDE OYNASINLAR DİYE PLATFORM PLAYFORM DOLAŞTIRIP AMAN ÇOCUĞUM DA OYBASIN DİYE TORPİL ARADILAR.