Üç Vavın Gücü Adına !

kebîkec

İhvan Forum Üye
1271

En son yazılan Admin mesajına göre forumumuz 24 Haziranı görecek. Öncekinden önceki açıklamada 2 Haziran son denmişti. :) Ömrünüz uzun olsun üç vavın temsil ettiği üç adam ve gölgesinde ihvanforum.

gamsız hakaret ve kötü üslup nedeniyle 24 haziran pazartesiye kadar yasaklı

Admin

Administrator
Yönetici
Ekli dosyayı görüntüle 1271

En son yazılan Admin mesajına göre forumumuz 24 Haziranı görecek. Öncekinden önceki açıklamada 2 Haziran son denmişti. :) Ömrünüz uzun olsun üç vavın temsil ettiği üç adam ve gölgesinde ihvanforum.

3 kişi olduğumuz ifşa oldu @Enes o illuminati kitabını okumayacaktın sembollerin şifresi illaki çözülür :)

Öğretmen bey o cezanın anlamı forumun ömrü değil yenilenen seçime bir göndermedir. işlemi yapan yeşil vav arkadaşı azıcık tanıyorsam amaç "sen siyaset konuşma" demektir

kebîkec

İhvan Forum Üye
3 kişi olduğumuz ifşa oldu @Enes o illuminati kitabını okumayacaktın sembollerin şifresi illaki çözülür :)

Öğretmen bey o cezanın anlamı forumun ömrü değil yenilenen seçime bir göndermedir. işlemi yapan yeşil vav arkadaşı azıcık tanıyorsam amaç "sen siyaset konuşma" demektir
Demek 3 kişisiniz ?

Ben aslında 2 kişiyi kast etmişim. 3 vav admin denen üçüncü şahsa ait ama enes veya gece mesaisine kalıp saat 12 den sonra forumla ilgili iş ve işlemleri yapan muhterem kişi kullaniyor?

Fakat üç de olabilirsiniz?

Admin

Administrator
Yönetici
Olaya azıcık gizem katalım.

Selam ben mavi vav. Gece vardiyasında iki şey yapardım 1- marmara fm dinlemek 2- çalışmak
Radyo felan kalmadı artikin bizde foruma bakayoz

spesifik

آزادی قید و بند
Kırmızı Enes onu biliyoruz
Mavi Şenol abi olabilir lakin çok on-line olmadığı için tanımıyorum
Teknik direktörü forumun =)
Türbe için hiç bir fikrim yok ama ...