Yeniden 3000 tekil...

Admin

Administrator
Yönetici
Forumumuz yaşadığı teknik sıkıntılar ve başta şahsım olmak üzere teknik ekipteki yoğunluktan doğan aksaklıklar yüzünden epey gerilemişti.

Geçen sene ortalama 3500-4500 tekil üyenin ziyaret ettiği forumumuz bir dönem 800-1000 arası sıkışmıştı. Öyle ya google tarafından mimlenmiş ve arama sonuçlarında çıkmıyorduk. Çıkan sonuçlarda da uzun bir süre virüs uyarısı çıktığından sıkıntı yaşıyorduk. Geriye kalan diğer arama motorlarından gelen ve bizi devamlı takip eden 300 kişiydi.

Ocak ayından itibaren başlayan toparlanma Allah'a şükür her geçen gün etkisini devam ettiriyor. Her ne kadar foruma konu açma hızı eskiye nazaran epey düşük olsa da ziyaretçi sayısında hatrı sayılır yükseliş devam ediyor.

son olarak geçen hafta sürekli takip ettiğimiz istatistiklere göre forumumuz yeniden 2700-3000 tekil ziyaretçiye ulaşmış durumda. Bir müddet sonra standart seyrimiz olan 5000 tekil ziyaretçiye yeniden ulaşabileceğimize inanıyorum. Ayrıca ikinci forum sitemizin ve portal ziyaretçilerimizin eklenmesi ile birlikte sitelerimiz şuanda 4000 tekili geçti.

emeği geçen herkese teşekkürler.

kebîkec

İhvan Forum Üye
@Admin kardeşim bu tekil kısmı anladım da bazıları ailecek falan mı giriyor :)

Admin

Administrator
Yönetici
@Admin kardeşim bu tekil kısmı anladım da bazıları ailecek falan mı giriyor :)

Tekil ziyaretçinin iki kıstası var; aynı gün içinde birden fazla kez foruma giren bir bilgisayarı 1 diye sayar. her girişe ayrı giriş muamelesi yapmaz

Aynı IP adresini kullanan birden çok bilgisayarı da aynı şekilde 1 diye sayar.

ummuhan

Kıdemli Üye
E bir madalya bekliyorum artık :D

spesifik

آزادی قید و بند
Online olamıyorum dolayısıyla konu açamıyorum
velakin hep aklımda forum
dua kafi gelir mi =)

Hayr umuyoruz her zaman
Forum içinde en hayırlısını diliyorum ...